Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové pc hry - podzim

Nové pc hry - podzim bude nejsilnější za poslední dobu.
Co říkate na nový assassin's creed mirage? Vypadá to slibně.
cyberpunk 2077 phantom liberty nový update, myslím že kdyby toto hra obsahovala od začátku, bylo by to skvělé. Lepší AI nepřátele, policie honičky, gang rvačky a honičky i bitvy mezi sebou a další.
avatar frontiers of pandora asi nejméně zajimavé pro mě, ale uvidíme.
Starfield slušné, ale jak panuje obava je tam toho hodně a aby to nebylo od každého něco. 1000 planet a jestli tam bude co dělat.
Nejvíc asi zajimavé nový star wars od ubisoft star wars outlaws.

loading...

Starfield vypadá skvěle, ale nevěřím, že Bethesda dostojí svým slibům, je to až moc megalomanský. Ale jelikož hra bude v game passu hned v den vydání tak to určitě zkusím.
Update a DLC pro Cyberpunk 2077 mi jen oddálilo hraní, takhle si ho zahraji až po tom updatu.
AC Mirage. Jako jo, Bagdád vpadá nádherně, ale nejsem zrovna 2x velký fanda téhle série tak rozhodně si to nekupuji, aspoň ne za plnou cenu.
Docela jsem zvědavý na The Crew Motorfest, protože se to odehrává na mojí oblíbené Havaji a je to hra které má blízko Test Drive Unlimited což je pro mě dodnes nejlepší závodní hra.
Ale co mě nejvíce ze všech her zajímá tak Star Wars Outlaws jelikož jsem fanoušek SW a hlavně to vypadá poměrně slibně a taky na Avatara. Ani ne tak, že by mě zaujal gameplay, ale mám rád ty filmy, vizuál Pandory a její faunu a flóru.

Nejvíc asi zajimavé nový star wars od ubisoft star wars outlaws.

A bude to AC Outlaws nebo FC Outlaws? Ikdyž ono je to jedno, protože kromě textury mají obě hry stejnej kód. Takže teď bude třetí stejná. Super.

Mimochodem, jestliže to má být masivní otevřené RPG a Ubisoft to dá za necelé 2 roky vývoje, tak je v podstatě jasné, že dělali jen textury a objekty. Programový kód pouze upraví z jejich standardního guláše.

---

Jinak nezájem, hraju se zpožděním, takže mám spoustu starších her, které ještě potřebuju uhrát. Mezitím snad CD Projekt konečně dodělá Cyberpunk a vydá GOTY verzi, na to se moc těším.

Jinak nezájem, hraju se zpožděním, takže mám spoustu starších her, které ještě potřebuju uhrát.

Jsem na tom stejně. Navíc pak hra stojí zlomek původní ceny. A do toho ještě s manželkou "profesionálně hrajeme hry", které ještě vůbec nevyšly (někdy i půl roku předem), čas taky není nafukovací.

Z toho Cyberpunku mám naopak obavu. Ty plánované změny se mi nelíbí, nelákají mě přestřelky na každém roku, střílení za jízdy už vůbec ne. Raději styl DeusEx. Mám tu hru ve wishlistu dlouhé roky, čekám na výraznou slevu, ale teď do toho spíše nepůjdu. Uvidím, až to DLC a ty změny základní hry vyjdou, pak to možná ze svého wishlistu definitivně vyřadím.

Neviděl bych to nijak černě. DLC asi bude akčnější, ale změny základní hry bych viděl spíš jako okrasné. Papír snese všechno, jak se říká, ale v reálu moc nevidím prostor pro vývojáře CD Projektu, aby si hráli s celou hrou nějak víc do hloubky, na to asi čas mít nebudou. Předpokládám, že mají rozjetou další hru, které se věnuje většina lidí a ti, co dělají na Cyberpunku, nemůžou dát víc než nějaké to DLC a nějaký ten facelift. Spíš bych rád, kdyby to konečně uzavřeli GOTY verzí hry. ;-)

Jo, nižší cena je taky výhoda. Ono dneska 50-60E za hru, není to zrovna málo. Tady jsem chtěl napsat, že pro mě prostě nepřipadá v úvahu, že bych šel nad 30E nebo-li do tisícovky, ale ono je to dneska do tisícovky 40E, takže mi stačí i nějaká menší slevička. :-)

To asi nikdo neříká. Ono taky her máš 1 0000 0000 a udělat něco nového podle mě už ani moc nejde.
Avatar hra vypadá, že české titulky nebude mít, zřejmě chyba ubisoftu a čeština už tam není zobrazena.
Ale AI čeština to asi vše vyřeší. Takový starfield bez češtiny asi bude dost složitý.

Každý rok vyjde nějaká hra, která má něco nového. Zjevně teda přes milión her stále něco vymyslet jde, ale v Ubisoftu se o to ani nesnaží. Prostě udělají nové textury, malinko změní zasazení a recyklát je na světě.

Nemusíme to jistě hrát, Ubisoft nás k tomu nenutí, ale přesto hrajeme. Někdo by řekl, že to teda Ubisoft dělá dobře. Já si to nemyslím. Měli někdy na začátku nápad, skvělý nápad a ten furt dokola recyklují. Jejich hry by mohly při troše snahy být desetkrát lepší, ale nejsou, protože Ubi jenom recykluje. Tím neříkám, že je to úplně blbé. Není, baví mě procházet historické lokace, které jsou v každém dílu AC nové, ale zároveň si uvědomuju, jak moc to má Ubisoft na háku a jak dokola recykluje stejné herní mechaniky i stejný programový kód.

Mám prostě výhodu, že mě čeká spousta starších her, které mám zakoupeny a ještě jsem se k nim nepropracoval, namátkou: Hellblade: Senua's Sacrifice, Red Dead Redemption 2, Someday You'll Return, ELEX, Dragon's Dogma: Dark Arisen.

Záleží co jako nového bereš. A ubisoft hry tedy jen ac hraju tak to má vždy jinak. Poslední díly tedy.
A u těch starých dílu byl tedy otřesný bojový systém to mají aspon nové díly lepší.
Zase aspon boduje v tom jak ty města vypadají.

Nejvíc mě serou ty zvířecí bosové, které máš za úkol ulovit. Nesnáším, jak tam to zvíře naběhne, kopne dva metry vedle a moje hrdinka spadne! Co to do prdele je? Jak mám předvídat útok nepřítele, když namíří někam jinam, ale debilní ubisoftí skript mou postavu stejně shodí na zem, aby to bylo akčnější?

Tenhle systém se táhne už přes několik dílů AC, ale u Oddyssey je úplně odfláknutý, souboje jsou utrpení. Vyřešil jsem to použitím traineru a rychlým vylevelováním postavy i zbraní a zbroje, abych v těchto soubojích nezemřel na jednu ránu a měl šanci se vyléčit.

Mě vadil i předchozí systém používaný u prvních dílů se zamykáním postavy na jednoho protivníka nebo přeskakováním po protivnících, bylo to pro mě složité, ale tohle to v Oddyssey je ještě debilnější.

Zrovna Syndicate byl za mě jeden z těch lepších dílů, kde se to dalo docela v pohodě. Ale třeba porovnání Origins a Oddyssey, tak je vidět, jak se v Oddyssey zaměřili na masivnost plochy a co nejvíc jednotvárného obsahu, ale na ladění soubojového systému se vykašlali. Origins za mě bylo o dost lepší.

Jo tak to bys tak mohl říkat vše. Jak je možné že do auta hodiš granát a ono to jede? Prostě hra že wtf.
Tak star wars dohráno a můžeme čekat na podzim.
Syndicate? Pořád dokolečka úkoly osvobod děti atd.
A systém žádné kombo nic jenom nějaké píchaní to bylo vše. No nevím.
No nic další zastávka bude ve vesmíru starfield.

Mně taky, ale obávám se, že hra bude hodně obtížná a pokud se nezdaří první průchod, tak časem i nudná, ale uvidíme, až budou recenze. Zatim mají vývojáři ještě dost práce před sebou. Myslim, že vývojáři letošní datum vydání neslíbili, takže věřit že vyjde na podzim může být mylné.

V listopadu má vyjít remake stronghold, lepší textury - malované jako jsme byli zvyklí u starých prvních strongholdů, žádný 3D blebt, nový soundratrack, mapy, multiplayer.... moc se na to těším,... strávil hodně času, hlavně na crusaderovi,...

Odpad máš možná tak doma v popelnici.:-):-)
Star wars vypadá pěkně a nový ac taky. Naopak novější díly lepší a staré o ničem.
Doufám že další díly budou jak assassin's creed odyssey.
Starfield koupeny a čekám. 5 dní předem aspon něco.

Jistě asi jako tucet stupidních online her dokolečka a dokolečka. :-):-)
To bych řekl, že první 4 díly tak hnus a od origins dobré.
Ale každý ať hraje co chce.
To je jak někdo může hrát minecraft. Bych musel být mimo hrát toto.

Jistě. Mechanika i ostatní je jiné ale ok. Gta máš taky stejné jen jiné město a jiný příběh. A tak bys mohl jmenovat další hry. A nevím o tom, že origins a oddyssey mají stejný příběh. Navíc lod atd.
Mě stačí podívat se na recenze a jak to dopadlo.
Ano to pěkné řecko, nikde jinde sem to neviděl.:-)

Abych tu teda nekopal jen do Ubisoftu, ikdyž to se nezmění, já to jejich generické opakování všeho furt dokola nesnáším, tak jsem koukal na Baldurs Gate 3 od Larianu a světe div se, ta hra vznikla tak, že se vezme celej programovej kód Divinity Sin, rozšíří se a dohodí se k tomu jiný příběh a jiné textury a hotovo.

Výborný, proč vymýšlet něco nového, když se dá recyklovat, že. :-)

Ikdyž teda v tomhle případě teprve třetí recyklace téhož, takže do toho časem půjdu. Ubi je dokonalej v tom, že v případě Far Cry a AC recykluje snad už po dvacáté. ;-)

Mraky jsou různých her, úplně jiných.

Já nevím, co hraješ. Jestli se zaměřuješ jen na produkci Ubisoftu nebo zkoušíš i jiné hry. Já sleduju herní zpravodajství na Vortexu a občas je mi až mdlo, kolik nových různých her je, které bych chtěl zkusit. To nemůžu stihout. :-D

A to se přitom zaměřuju jen na část žánrů typu 3D adventury, rgp a akční hry. Úplně pomíjím plošinovky, strategie a 2D adventury.

Nehledě na to, že není od věci se občas vrátit k něčemu staršímu, co logicky nepodléhá módním trendům, zase je to obvykle jiné. Nevím ale, co jsi hrál nebo hraješ, abych ti něco doporučil.

Adventury, ale spíše typu posel smrti, pose bohů atd. to byli adventury ne to co je dneska. Většinou nic moc.
Střílečky, RPG. Ale když sem se tedy díval na Baldur's Gate III pěkná kajda tedy. Vůbec takové hry nemám rád, prostě jen taháš figurky nic víc a strategie to samé. Pokud to není 1 osoba nebo ve 3 osobě není to záživné. Takhle jako třeba kingdom come to tě jinak vtáhne do hry. Nebo AC díly.

A vyzkoušel jsi to někdy?

Zrovna Baldurs Gate III bude dost podobné Divinity: Original Sin a i tam jsi tahal figurky (tahové souboje), zábavné a hlavně napínavé to bylo pořádně. Musíš u toho totiž docela dost přemýšlet, abys táhnul tak, aby tě nepřítel nepřemohl. Že by tě to nevtáhlo do děje, to neměj obavy.

Nebo zkus Final Fantasy XIII. Tam to je real-time, ale ty v pravém smyslu slova nebojuješ, ale jen real-time zadáváš hrdinovi příkazy, co má dělat a on bojuje "sám". Když jsem to šel zkoušet poprvé, také jsem k tomu byl zcela skeptický, že mě to nemůže bavit. Opak byl pravdou. Neuvěřitelně napínavé a neskutečně rychlé, že člověk skoro nestíhal sledovat obrazovku a jen nahazoval pokyny. Bosové byli zcela vysilující. :-)

Každopádně číslo 1 je starfield konečně nějaký vesmír zase po dlouhé době a pokud něco hodně nepokašlou může to být ono.
Cyberpunk 2077 dlc tak to bude taky velká změna a hodně věcí překopou a vylepší. A pak už ac a to je asi vše. Avatar těžko říci jací budou.

Tak jsem včera v noci dohrál Assassins Creed Oddyssey. Zbyly mi tam poslední dva volitelné (modré) úkoly, tak že je dneska po ránu dohraju, ať to mám komplet.

Pustim to a kde je v menu Nová hra+, není. Spustim hru a jsem zpět před rozmluvou s Myrrine. Posledních 10 hodin hry se neuložilo, asi chyba na Ubisoft cloudu.

What the fuck? Ubisoft!

Dál to nekomentuji. To byl poslední AC, který jsem si koupil dopředu a teda to potřeboval odehrát. Dál už tuto sérii nechci ani vidět.

Nejraději bych už nikdy nic od Ubisoftu nehrál, ale asi v nějakém záchvatu šílenství jsem si před časem koupil ve velké slevě Far Cry 5 a Far Cry New Dawn, takže tyhle dvě hry ještě odehrát budu muset, ale rozhodně ne teď. Nejprve si na uklidnění dám pár normálních kvalitních her, teda her, které nejsou od Ubisoftu. Aspoň jsem si ty Far Cry už koupil přes Steam a ne přes idiotský Ubisoft Connect, sice se spouštět musí také, ale vim, že od nich už nic nikdy!

Za svým podpisem si stojím.

Loď jsem nesnášel a vyhybal jsem se jí, co to šlo. Z ostrova na ostrov, když to bylo kousek, jsem jezdil na malé plachetnici, ale aby mě donutili používat loď asi, tak se ta plachetka vždycky v půli cesty rozpadla. No nic, někdy jsem to doplaval a někdy použil cestování přes synchronizační body, pokud už jsem je tam měl.

No u Ubisoftu je vždycky něco špatně.

Díl to podařený nebyl, ale ano vykreslení Řecka a historických lokací se jim povedlo. To bylo asi tak jediné. Předchozí díl AC: Origins byl určitě lepší, protože tam bylo všeho méně. Jenže lidi jako ty chtějí více téhož, tak vám toho generického obsahu Ubisoft dopřává, co to jde. :-/

Ale byl nejlepší v historii ac. Lepší než ty staré plečky kde byl soubojový systém na dvě věci. Ale každého názor. Doufám že nový díl bude taky dobrý. Že tě to netankovalo třeba u zaklínače. To tam nevadí nikomu, ale v ac to vadí všem. Přitom je to pořád to samé i u zaklínače.

A tady se někdo chytnul. Srovnávam jen to co je na mapě a to: třeba doupě jaký je rozdíl mezi doupětem 1 a 2? V zaklínači? Hm - je tam obluda číslo 1 nebo 2? Nebo tam hodíš bombu 1 nebo 2? Je to tedy to stejné pořád dokolečka jak ac tak v zaklínači ty místa na mapě co splnuješ nebo čistíš a máš věci z toho. U ac máš třeba zase pevnosti stejné, ale jiný nepřátele atd. Takže stejné jak u ac a zaklínače. Srovnávam jen to co je na mapě. Jinak je asi logické že zaklínač 3 je někde jinde, ale zrovna tohle je tedy stejné.

Podiv se na internetu a taky co je na netu kolik čeho najdeš. Myslím že o starfield se mluví o dost více. Tuhle hru bych ani neviděl kdybys to nenapsal. A to se dívám na vícero herních magazínu.
To bude repetitivní hra?-) Se časem stane depresivní. Minecrasft už možná radši. A for honor ano taky to samé, už vím.
Tyhle bojovky hrát každý den tak to je jak wotko nebo battlefiled 2042 pořád dokolečka. Možná tak 1 hodinu ale více určitě ne. Tetris už možná příjde lepší. :-)
Obecně mě takové téma vůbec nezajímá a taky kde nemáš nějaký příběh atd. Tohle je prostě bezduché mlácení.
Tak se někdy dívím a ptám se nahoře herního boha, že někomu vadí repetitivní hra ac ale tyhle bojovky a wotko někdo hraje a přitom je to to samé. To je sranda že ty tam nahoře.:-):-):-)
Hrát tohle 8 hodin tak asi padnu.
To i ac snad první díl je pro mě lepší.
Závodní, simulace,simulatory, bojovky, plošinovky fakt ne.
Střílečky,adventury hlavně, RPG to jde.
Nevím proč se třeba ve velkém nedělají adventury posel smrti, posel bohů a další.

Série Mortal Kombat se prodalo cca 80 milionu kopií, tady máš jasný důkaz, že tohle není okrajová záležitost. Tohle je 3A hra.

Pak buď jsi ignorant či jen neinformovaný, ale ani jedno tě neomlouvá jelikož MK má příběh a taky dost hluboký lore.
Dále píšeš, že je to bezduchá mlátička, tohle je samozřejmě taky úplná blbost. Jelikož bojovka je ze samé podstaty velice kompetitivní hra tak abys v ní byl dobrý tak se musíš tu hru naučit hrát a na to ti bezduché mačkání tlačítek nestačí. Každá postava má své unikátní komba a je docela dost těžké se naučit plně ovládnout jednu postavu, natož všechny. Takže se příště dovzdělej než začneš tvrdit zase nějakou blbost :-)

Není. Pro mě je to o ničem. Příběh zaklínače to asi nebude. Mě takové mlácení nic neříka.
Ale to je dobře. Hráčů a her jen 1 typu by bylo o ničem.
Každy najde svoji hru.
Zrovna ac taky prodalo pres 100 000 000 kopii.
Hm zrovna sem se díval na tu bojovku od 8 po 12 a musím napsat jen:-):-):-):-).
Ani za 1000 let na pustém ostrově.
Pěvně věřím, že ubisoft začně delat co rok velké hry. Klidně i nové ac každý rok.
A dost mi vadí, že nevyšel další watch dogs typu 2. Na 3 ať kašle to byl propadák.

Já ale neříkam, že to je okrajovka. A zbytek je pro mě. Nikde neříkam, že to platí pro všechny. Ale pro mě.
To je jako lolko, wowko a wot. A na to ti řeknu wtf.
Ptákovina na entou.
A kolik lidí to hraje.
Ovšem pozornost a hype je u starfield asi trošku větší než u tě bojovky.

Dějové kejkle u posledních Mortal Kombatů začaly až nebezpečně připomínat zápletky Ordinace v růžové zahradě a dokonce ani crossover Mortal Kombat vs. DC nedosáhl podobných kvalit jako konkurenční Marvel vs. Capcom
Ne ordinaci ne :-)

Škoda že tvůrci posla smrti nebo posel bohů nevytvoří něco nového.
Polda je málo. Chce to víc takových her.
Doufám pevně že brzo výjde i další kingdom come. To byla parádní hra a po zaklínači asi druhá nejlepší.

Techniky u Ubisoft her, nejen Assassins Creed, ale třeba Far Cry, jsou úplně stejné v každém díle. V AC v těch posledních přidali nějaké stromy dovedností navíc a otevřeli svět, ale jinak se drží léty prověřeného konceptu - stále stejného. Třeba Zaklínač je dobré srovnání, protože Zaklínač 1, 2 a 3 jsou úplně jiné hry.

Tady nechci říkat, co je lepší a co horší, ale vidíme tam u toho CD Projektu a jeho Zaklínače nějaký vývoj, ta hra se mění celým svým pojetím. Co se mění v AC? Textury. :-)

Můžeš správně namítnout, že prostě někdy v minulosti měl v Ubisoftu někdo skvělý nápad a tudíž to k čemu se CD Projekt léta propracovával, měli oni hned na začátku. S tím nemám problém, ale opravdu stačí mít před dvaceti lety nápad a od té doby měnit jen lokace? Nešlo by třeba konečně pořešit to otravné přichytávání ke stěnám, které je tam od AC1 minimálně po tento AC9?

Stejné záleží jak co. Rozhodně jinak stejné než třeba zminované hry.
Taky je ac dílu daleko víc než 3 že.
9 x zaklínač by asi taky nebyl každý jinak.
Taky gta tam se toho taky moc neudálo. JIné města - lokace - textury a hrdinové.

Jistě to i bojovky a další hry. To že to nemusíš neznamená že to neni žádano. 1 díl ročně stačí.:-)
Myslím že kdyby to nebylo super asi by ubisoft ac serii nedělal. A těch prodaných kopii je víc než dost. Klidně ať má i 300 000 000 kopii. Aspoň bude dělat konečně hry zase co rok nebo co 2 roky. Stačí na střídačku watch dogs pak ac a třeba star wars. Peníze budou mít a lidi nadávajíci na ubisoft budou aspoň zase nadávat a remcat. :-)
Buď koupím nebo nekoupím. Neremcám proč call of duty je to stejné nebo třeba country strike. Zrovna call of duty vychází taky dost často a bf. Do toho mohu hodit i nhl a sport obecně.

Ano jako ta bojovka děj jak ordinace, ale to nikomu nevadí pač je to něco jiného přece.:-):-)
Lepší každý rok hra, než čekat na gta6 10 let, to by vycházela velká hra jednou za sto let. Ubisoft 10 let hra, take two 10 let, cd project 10 let, ea 10 let atd. No to by bylo pěkně chudé.
A asi mezitím by bylo hráno opakující se online hry.:-):-)

Můžeme se divit. Protože 10 let by nebyl zisk, takže netuším jak by to studia vydržela. Zase lepší průměr nebo lechce nadprůměr než dělat jen pořád kop kop bum bum v bojovce slintavce, to bych pak byl KO.
Prodeje je jediné číslo, které vždy hovoří jasně.
Kingdom come tak dlouho netrval a taky to byla bomba. Už doufám že makají na dvojce.
Ale třeba far cry je nic moc, toto pro mě nikdy nebylo.

Fanoušci“ PlayStationu se chystají bombardovat negativními recenzemi Starfield. Hra je gold
Každopádně takové jednáni se mi moc nelíbí. Dávat nějaké negativní recenze, že někdo má prej 1000 účtu. Bych zabanoval a ahoj. Poslední dobou je toho nějak moc.
Aspoň ať je známka kolem 6-7.
Stejně divné, star wars 150GB nebo kolik a starfield, který má být extra velký jen 125GB, bych očekával přes 200GB, ale asi umí jinak využívat soubory.
Vypadá to, že recenze budou až 5 září nebo 1 září. Tak to mohu recenzi udělat sám, když hra vychází 1 září pro nás co máme extra edici.

Tak třeba časem, má tam být nějaký přídavek. Celkem sem zvědavej jak bude probíhat průlet vesmírem, přistávání a třeba i souboje lodí, štíty, zbraně převádění energie atd. Tohle tu delší dobu nebylo, ale je divné, že zatím není žádný únik gameplay. Vždy se nějaký gameplay najde, ale zde ne.
Někdo něco drží pod pokličkou. Tak snad to nebude špatné.

Na KCD dělali 8 let ne? Takže to tolik do těch 10 let RDR2 nemá. Prostě dobrá hra má dlouhý několika letý vývoj a víc jak 5 let není výjimkou. To jen Ubisoft ty své splácaniny prská jak baťa cvičky každý rok.

Proč ne Far Cry? Programový kód obě hry sdílejí stejný. :-D

Osobně si myslím, že větší hitovka než Baldurs Gate 3 už letos nevyjde. Gothic remake bude asi až příští rok. Star Wars jdou úplně mimo mě a Starfield si myslim, že dopadne podobně jako Cyberpunk - dobrá hra, ale dlouho po vydání se ještě bude dodělávat.

Obávám se, že jde o nepochopení z tvé strany.

Sám se k bojovkám nemohu vyjádřit, nehraju to. Podle kámoše však jde nejen o jiný žánr, ale i o typ her určených pro jinou příležitost. Srovnávání adventurních her či RPG s bojovkama tak považuje za zcela nemožné.

Taky to nehraju. Zkoušel sem jenom starší hry.
No pro mě to je tak, že ac, rd2, zaklínač a kingdom come tě vztahne do světa úplně jinak než bojovky a třeba strategie, kde se vlastně na ně díváš a taháš figurky.
Opravdu nejde srovnat svět kingdom come a třeba bojovky. Pač kingdom come vypadá skvěle ten svět. To platí i pro zaklínače a rd2.:-)

Nenapsal jsi to přesně, mělo tam být:

Ale pořád se mi zdají lepší než bojovky

.
Protože každý má své nepřenositelné preference. Co se líbí jednomu, je pro druhého naprostá pitomost (viz třeba tvá poznámka o Minecraftu).

Nepleť dohromady svůj a třeba odlišný všeobecný/většinový pohled. Mě se také líbí nějaké hry, o které naprostá většina lidí by ani nezavadila - a nelíbí se mi některé hry, které většina lidí zbožňuje. Je to můj čistě osobní pohled.

Jinak tenhle víkend je beta Mortalu Kombat 1 pro předobjednávky a jo je to pecka jako vždy. Pořád návyková hratelnost, pořád hodně brutální, více barevnější (to už záleží na každým jestli tohle někomu vyhovuje nebo ne) a prostředí neskutečně vyniklo, skvěle detailní.

Né asi totálně o ničem. Někde kde taháš 7-8 figurek. Sorry ale zaklínač 3 tě vtáhne do světa jinak než zrovna tenhle styl.

Abych tu reagoval na lopater150 a jeho hodnocení her jako Baldurs Gate 3 nebo v mém případě Divinity Sin 2. Sice to z pohledu dneška není nová hra, ale já jí teprve začal hrát, takže pro mě je. ;-)

A musim říct fakt to Divinity Sin 2 je hrozná hra. Já si k tomu včera sednul jenom večer na 5 minut, konečně jsem pořešil launchery, takže to šlo začít pořádně hrát a štve mě na té hře, jak tam plyne čas. Já začal okolo 19:00 a za 5 minut bylo v reálným světě 5 ráno, takže díky tomu jsem teprve před chvílí vstával a vzdávám plány dneska na výlet, co jsem měl, prostě nejen, že okolo tý hry plyne čas mnohem rychleji, ale ještě mi to zkazilo neděli. :-D Nic podobnýho se mi u AC Oddyssey nestalo ani jednou, naopak v AC plyne čas rozhodně mnohem rychleji než okolo v reálu! :-p

S tím AC naprosto souhlasím. Zrovna teď mám už nějaký ten pátek rozehraný AC Origins a i když musím říct, že je to dobrá hra tak jsem se dostal do bodu kdy mám zabít několik cílů (lokálních bossů) a tohle je přesně ten bod kdy mě neskutečně sere repetitivnost. Vylevelovat si postavu abych mohl ten hlavní úkol splnit takže si dám pár vedlejších a pak jdu na bosse. A takhle několikrát, tohle není zábava. Což je strašná škoda protože Egypt je tu zpracovaný nádherně, jako kdyby tam člověk skutečně byl.

140 000 000 kopii by asi těžko bylo prodáno, kdyby to byl odpad nekvalitní. Jak říkám, pro někoho je to klenot a pro někoho odpad. Ty to jako kvalitu nevidíš, ale spoustu lidí i já to vidím jako kvalitní a dobrou hru.
Nejlepší je asi assassin's creed odyssey a pak assassin's creed origins

Tak nějak. Mě asasíni tedy vůbec nebaví, i když mám spoustu dílů na UBI (většinou jsem je získal nějak zdarma). Kupoval jsem - ve výrazné slevě - akorát Paříž a Londýn, ale ne kvůli příběhu, ale kvůli městům, jen se tak motat. To mě baví… pokud tedy nejdu moc blízko zdi a můj pajdulák náhle neskočí nějakým otevřeným oknem do nějaké budovy, aniž bych takový zájem měl… :-D

AC prostě nejsou hry pro mě. Série FC mě baví mnohem více, snažím se ty hry dohrát kompletně, i když to občas drhne a některé "závodní" mise prostě nedám. Ve FC6 mám odehráno přes 150 hodin a pár hlavních misí mi pořád chybí. Díkybohu tam nejsou ty zdrogované mise jako třeba v 5 a v New Dawn. A ta černá Micina, to je naprosto perfektní parťák ]:)

Tak tak. A taky se dá říci, že se tam opakují mise atd. a je to špatné ne není. Není repetitivní jako repetitivní.
Chtěl bych vidět borce co tu kecaj pořád o tom, jak udělají lepší hru, kde se nebude nic opakovat.)
Spousta her kde se něco opakuje a je to špatné? Ne není.

Co začít používat trainery, pokud to hraješ na PC?

U jiných her to nedělám, ale u série AC, pokud si to člověk chce nějak projít a nestrávit s tím půlku života, to vidím jako ideální řešení. A nemusíš si v traineru zrovna naklikat god mód nebo instakill, ale stačí naboostovat příděl XP na dvojnásobek a dávat dvojnásobný damage a nahodit "nekonečno" zdrojů. (Mimochodem "nekonečno" není nekonečno, pokud to člověk v traineru nezapíná opakovaně, ale nějaké maximální číslo a stejně mi to v půlce hry došlo a musel jsem si potom zdroje na vylepšování zbraní a lodě shánět.) Ono je to dobrý, protože třeba u toho Oddyssey to hodně zrychlí začátek hry. Protivníci stejně levelujou zároveň s tvojí postavou, tím si člověk moc nepomůže, ale abych na začátku hry nějakých 20-30 hodin jenom běhal po Řecku a sháněl zdroje na vylepšování lodi, na to jsem vážně neměl náladu.

Jak je série AC tak moc generická, tak ti vůbec nedokážu říct, co jsem v traineru zapínal v Origins, pamatuju už si jen stěží to poslední Oddyssey. Ale trainer tu na to mám, takže něco to bylo. Celkově ale Origins byl lepší díl než Oddyssey. Především začátek hry nebyl zdaleka tak roztahaný a nevlekl se tak moc jako Oddyssey. Prostě tam to bylo tak maximum, co člověk nevyžívající se v rozsáhlém open-worldu snese. U Oddyssey už to bylo za hranou.

Zapnul jsem teď kvůli tomu UbiConnect a Origins mi hlásí, že mám dohráno po 91 hodinách, Oddyssey mi hlásí 153 hodin. Prostě totální šílenost. :-/

Ne pač nabušených je i těch 120. Že to není pro vás není náš problém, nám to nevadí. Hrál sem ten díl cca 2 mesíce i zaklínač 3 taky tak.
Navíc pokuď máš pěknou mapu a vyzobáváš věci za zbraně, prachy tak je to luxus. Pěkné prostředí, navštívíš tolik různých lokací.

Zaklínač, rd2 je snad špatný? I gta 5 je delší než 30 hodin.
Rozdíl jestli za 1500kč dostaneš 5 hodinovku nebo 100 hodinovku. Navíc hry za 5 minut bys teda musel kupovat jak na běžícím pásu. Takhle to vydrží rozhodně na měsíc.
Jo a cyberpunk taky vydržel víc jak měsíc.
Víc jak 30 hodin je žádoucí.
Starfield vypadá na pěkně dlouho.

Nesouhlasím s min 30 hodinami. Taková moje oblíbená série Uncharted má průměrnou dobu tak 15 hodin a i přes to je to hra která stojí za plnou cenu, neskutečně našlapané hry od kterých se můžou ostatní učit. To samý první dvě Mafie.
A zrovna třetí díl Mafie je krásná ukázka toho, že větší či delší neznamená lepší.

No, to zase úplně neříkej, budeš pak znít jak kolega diskutér lopater. :-)

Vím, že vy konzolisti holt máte smůlu, mody většinou nejdou, ale my na PC si je užíváme. Třeba vynikající hra, kterou si plánuju zahrát podruhý - Mass Effect: Andromeda. Ale vynikající byla, až když se do ní nasypala tuna uživatelských modů z Nexusmods. :-)

Tak dalo by se polemizovat o tom, jestli vývojáři Ubisoftu něco zamýšleli ba u toho vývoje vůbec mysleli ... ;-)

Třeba v tom MEA ty mody nebyly zdaleka jen o grafice, ale například jeden z modů měnil ovladatelnost toho autíčka, kterým jezdíš po planetách. A byl dost zásadní, protože před aplikací toho modu, některé kopce vyjížděl hráč na několikrát, zatímco s modem, to bylo jen o tom, někam dojet a tam splnit nějakou misi. Ale v MEA fakt nechceš vymýšlet, kudy na kopec, to neni simulátor traktoru. :-)

Ty kopie třeba. Jinak děláš jak kdyby to studio udělalo hru typu redfall. Zatím nikde nebyla známka pod 6.
Spíše kolem 7 a 8. Zrovna assassin's creed odyssey má 9/10 i na steamu. Proč? Když je to tak vypatlané, hnusné a stejné. Asi to hodnocení bude nějaké falešné.:-):-)

Tak já se ptám steamu, uplay proč se prodalo tolik kopii. Zřejmě je to špatné a nemáme kám dat prachy tak koupíme špatnou hru. :-)
Mluvíš o tom jako by to byl velký problém. Asi to nebude tak horké. Tak serie to je skvělá to máš pravdu. :-)

Je Ordinace v růžové zahradě dobrý hodnotný seriál? Nevim, nekoukám na to, kritici tvrdí, že není, že je to odpad a přitom Nova je spokojená, kolik lidí na to kouká. Nemůže to být v případě AC podobné? Opravdu počet diváků nebo počet prodaných kopií vypovídá o kvalitě hry?

Nakonec sám vidíš, že jeden tu hraje Origins, druhý právě dohrál Oddyssey, zjevně to populární je, když to hrají i lidi, kteří přiznávají, že ty hry nejsou kvalitní.

Ubisoftu se rozhodně podařilo vystihnout širokou hráčskou základnu, to nikdo nerozporuje.

Pro mě třeba historická lokace hry, dobře vymodelovaná místa starověkého Řecka dávaly smysl to hrát, akorát nepopírám, že to bylo jedíné, co mě uchvátilo a že to ostatní bych si ideálně představoval jiné - lepší - hratelnější. :-)
Neberu ti ale ani tvůj opačný pocit, když se ti líbila rozlehlost toho světa a spousta nějakého obsahu bez ohledu na jeho repetetivnost.

Ještě otázka hrajete někdo online hry? Wot?

Asi tě to překvapí, ale zkoušel jsem For Honor od Ubisoftu, kdybych na to měl čas, tak by mě to bavilo, ale asi dřív vypnou servery, než se k tomu stihnu vrátit. Docela mě to bavilo, je to částečně podobný jako AC. :-)
Jinak nic.

Ani náhodou by mě nenapadlo hrát jakoukoliv online multi hru. Minimálně 15 let.
Kdysi dávno jsem hrával GTA:SA (multi), ale to bylo na uzavřeném serveru, kde jsme se všichni znali a domluvili na konkrétní hře.
Jsem solitér a nemíním se komukoliv přizpůsobovat (coop) a nemíním skákat jak šašek, aby mě někdo netrefil (Q3A nebo UT3 např.)

Doma akorát hrajeme s manželkou - poslední dobou už ale minimálně - proti sobě Doom 1/2 (momentálně v asi už "zakázaném" enginu Doom Remake 4), vždy výhradně první mapy. To je vyloženě pohoda, když oba známe naprosto přesně obě úrovně a naprosto přesně tušíme, co se dá od toho druhého očekávat.

K tematu "dobre vymodelovane" - ja si neskutecne uzival AC-Origins, to zpracovani starovekeho Egypta je proste uzasne. Ale uzival jsem si to ciste jako divak - hrat me tydlec veci proste nebavi. Idealni stav - strcit gamepad drahe polovicce - "na, hraj si" a koukat na velke TV. :-)

(hrala/dohrala i AC Odyssey - ale to uz nebavilo ani na koukani)

Jo a bojovka tam je určitě něco jiného než 50 hodin kop sem kop tam. HM určitě.:-):-) Nebo takové wotko taky určitě tam máš změnu jak prase. Jo místo normálního náboje dáš gold munici a propáliš všechno a všechno je papír - skvělé to je. Jo a nebo mapy, které se dokolečka opakují. War thunder to samé, bf to samé. Co tam máme dalšího?

Nevím co je HM, ale jestli myslíš obchod tak tam mají dobrý hadry :-)

Nicméně ty pořád nechápeš jednu věc, bojovky jsou koncipovány tak aby se člověk v nich mohl zlepšovat. Takže tzn, že musíš mít odehraných stovky, možná tisíce soubojů a pořád se v tom zlepšovat. Mít naučená komba a být rychlejší, to je základ. Pokud tohle nechceš tak nevadí, na obtížnost medium si příběh užiješ, ale není to gró té hry.

Zatímco RPG či akční adventury už se samé podstaty věci nemůžou být pořád o tom samým. Respektive můžou, ale pak tu vznikne průměrná hra které možná baví masy, ale ne hráče kteří mají trošku nějaké nároky :-)

Jj, je to taková pohoda, běháš sto hodin po poušti od pyramidy k pyramidě, od města k městu. Na práci máš furt dokola to samé, přesně jako v reálném životě. Teď si vem, že Oddyssey nemá ani tu poušť a pyramidy, město, cesta po loukách, město, les, město, ... ale pozor, je tam i voda. :-D

Hraju teď to Divinity Sin 2, jsem se dostal konečně na konec druhé kapitoly a nasranej na nejvyšší míru, protože souboj nešlo vyhrát, vždycky mi to NPC, které muselo přežít, zabili. Tak jsem teda kouknul na gameplay a řikám si do prčic, tohle není Assassin, u toho se musí myslet. (Stačilo to NPC přemístit z dostřelu.) ;-) Ale prostě každej souboj úplně jinej, vždycky je prvně potřeba přečíst nepřítele a zařídit se podle toho, teda něco, co v AC není potřeba, každá pevnost je stejná.

Tohle vlákno je sračka. Člověk, který to nesleduje každý den tu vleze aby zjistil jaké nové hry budou na podzim, místo toho se tu dočte, jak se tu mezi sebou některří dohadují jestli je lepší bojovka nebo AC. Sto lidí, sto chutí. Ať si každý hraje co ho baví.

Assassins Creed Jade

https://www.youtube.com/watch?v=GIIUrwmbiFo

Původně to Jade bylo kódové jméno, ale lenost vývojářu Ubisoftu už je tak velká, že prostě z kódového jména udělají normální a je vystaráno. Kdo má ty miliony názvů stále vymýšlet, že.

No ale situace se blíží k definitivnímu opojení příznivců značky, nové AC budou vycházet rychleji než to hráči stačí uhrát. Nakonec to byl vždy cíl Ubisoftu - live servis, jak jednou hráče chytí do osidla, už jim nevyklouzne! :-D