Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové pc hry - podzim

Nové pc hry - podzim bude nejsilnější za poslední dobu.
Co říkate na nový assassin's creed mirage? Vypadá to slibně.
cyberpunk 2077 phantom liberty nový update, myslím že kdyby toto hra obsahovala od začátku, bylo by to skvělé. Lepší AI nepřátele, policie honičky, gang rvačky a honičky i bitvy mezi sebou a další.
avatar frontiers of pandora asi nejméně zajimavé pro mě, ale uvidíme.
Starfield slušné, ale jak panuje obava je tam toho hodně a aby to nebylo od každého něco. 1000 planet a jestli tam bude co dělat.
Nejvíc asi zajimavé nový star wars od ubisoft star wars outlaws.

Assassins Creed Jade

https://www.youtube.com/watch?v=GIIUrwmbiFo

Původně to Jade bylo kódové jméno, ale lenost vývojářu Ubisoftu už je tak velká, že prostě z kódového jména udělají normální a je vystaráno. Kdo má ty miliony názvů stále vymýšlet, že.

No ale situace se blíží k definitivnímu opojení příznivců značky, nové AC budou vycházet rychleji než to hráči stačí uhrát. Nakonec to byl vždy cíl Ubisoftu - live servis, jak jednou hráče chytí do osidla, už jim nevyklouzne! :-D