Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové pc hry - podzim

Nové pc hry - podzim bude nejsilnější za poslední dobu.
Co říkate na nový assassin's creed mirage? Vypadá to slibně.
cyberpunk 2077 phantom liberty nový update, myslím že kdyby toto hra obsahovala od začátku, bylo by to skvělé. Lepší AI nepřátele, policie honičky, gang rvačky a honičky i bitvy mezi sebou a další.
avatar frontiers of pandora asi nejméně zajimavé pro mě, ale uvidíme.
Starfield slušné, ale jak panuje obava je tam toho hodně a aby to nebylo od každého něco. 1000 planet a jestli tam bude co dělat.
Nejvíc asi zajimavé nový star wars od ubisoft star wars outlaws.

Né asi totálně o ničem. Někde kde taháš 7-8 figurek. Sorry ale zaklínač 3 tě vtáhne do světa jinak než zrovna tenhle styl.

Abych tu reagoval na lopater150 a jeho hodnocení her jako Baldurs Gate 3 nebo v mém případě Divinity Sin 2. Sice to z pohledu dneška není nová hra, ale já jí teprve začal hrát, takže pro mě je. ;-)

A musim říct fakt to Divinity Sin 2 je hrozná hra. Já si k tomu včera sednul jenom večer na 5 minut, konečně jsem pořešil launchery, takže to šlo začít pořádně hrát a štve mě na té hře, jak tam plyne čas. Já začal okolo 19:00 a za 5 minut bylo v reálným světě 5 ráno, takže díky tomu jsem teprve před chvílí vstával a vzdávám plány dneska na výlet, co jsem měl, prostě nejen, že okolo tý hry plyne čas mnohem rychleji, ale ještě mi to zkazilo neděli. :-D Nic podobnýho se mi u AC Oddyssey nestalo ani jednou, naopak v AC plyne čas rozhodně mnohem rychleji než okolo v reálu! :-p

S tím AC naprosto souhlasím. Zrovna teď mám už nějaký ten pátek rozehraný AC Origins a i když musím říct, že je to dobrá hra tak jsem se dostal do bodu kdy mám zabít několik cílů (lokálních bossů) a tohle je přesně ten bod kdy mě neskutečně sere repetitivnost. Vylevelovat si postavu abych mohl ten hlavní úkol splnit takže si dám pár vedlejších a pak jdu na bosse. A takhle několikrát, tohle není zábava. Což je strašná škoda protože Egypt je tu zpracovaný nádherně, jako kdyby tam člověk skutečně byl.

Tak nějak. Mě asasíni tedy vůbec nebaví, i když mám spoustu dílů na UBI (většinou jsem je získal nějak zdarma). Kupoval jsem - ve výrazné slevě - akorát Paříž a Londýn, ale ne kvůli příběhu, ale kvůli městům, jen se tak motat. To mě baví… pokud tedy nejdu moc blízko zdi a můj pajdulák náhle neskočí nějakým otevřeným oknem do nějaké budovy, aniž bych takový zájem měl… :-D

AC prostě nejsou hry pro mě. Série FC mě baví mnohem více, snažím se ty hry dohrát kompletně, i když to občas drhne a některé "závodní" mise prostě nedám. Ve FC6 mám odehráno přes 150 hodin a pár hlavních misí mi pořád chybí. Díkybohu tam nejsou ty zdrogované mise jako třeba v 5 a v New Dawn. A ta černá Micina, to je naprosto perfektní parťák ]:)

Tak tak. A taky se dá říci, že se tam opakují mise atd. a je to špatné ne není. Není repetitivní jako repetitivní.
Chtěl bych vidět borce co tu kecaj pořád o tom, jak udělají lepší hru, kde se nebude nic opakovat.)
Spousta her kde se něco opakuje a je to špatné? Ne není.

Jo a bojovka tam je určitě něco jiného než 50 hodin kop sem kop tam. HM určitě.:-):-) Nebo takové wotko taky určitě tam máš změnu jak prase. Jo místo normálního náboje dáš gold munici a propáliš všechno a všechno je papír - skvělé to je. Jo a nebo mapy, které se dokolečka opakují. War thunder to samé, bf to samé. Co tam máme dalšího?

Nevím co je HM, ale jestli myslíš obchod tak tam mají dobrý hadry :-)

Nicméně ty pořád nechápeš jednu věc, bojovky jsou koncipovány tak aby se člověk v nich mohl zlepšovat. Takže tzn, že musíš mít odehraných stovky, možná tisíce soubojů a pořád se v tom zlepšovat. Mít naučená komba a být rychlejší, to je základ. Pokud tohle nechceš tak nevadí, na obtížnost medium si příběh užiješ, ale není to gró té hry.

Zatímco RPG či akční adventury už se samé podstaty věci nemůžou být pořád o tom samým. Respektive můžou, ale pak tu vznikne průměrná hra které možná baví masy, ale ne hráče kteří mají trošku nějaké nároky :-)

Vůbec to na mě nepůsobí, nějak je mi grafika poslední dobou ukradená, respektive skoro všechny hry dnes splňují nějaké mé požadavky na kvalitu grafiky a víc nepotřebuju. Cením si víc zábavnosti a to z traileru nepoznám.

Assassins Creed Jade

https://www.youtube.com/watch?v=GIIUrwmbiFo

Původně to Jade bylo kódové jméno, ale lenost vývojářu Ubisoftu už je tak velká, že prostě z kódového jména udělají normální a je vystaráno. Kdo má ty miliony názvů stále vymýšlet, že.

No ale situace se blíží k definitivnímu opojení příznivců značky, nové AC budou vycházet rychleji než to hráči stačí uhrát. Nakonec to byl vždy cíl Ubisoftu - live servis, jak jednou hráče chytí do osidla, už jim nevyklouzne! :-D

Ale u jinýho studia jsem ještě neslyšel, že by měli jeden díl hry nevydaný a na další už byly trailery. V říjnu vyjde Mirage, možná v prosinci Jade, to stíháš timhle tempem, když chceš hrát ještě Starfield? ;-)