Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kingdom come

Dorý den chtěl bych se zeptat jestli mi někdo poradí jestli na tomhle rozjedu kingdom come deliverance na vyšší detaily?
MSI H97 PC Mate - Intel H97
MSI R9 390 GAMING 8G, 8GB
Corsair Vengeance Low Profile Black 8GB (2x4GB) DDR3 1600
Crucial BX100 - 250GB
WD Blue EX - 1TB
Intel Core i5-4690

Děkuji za případnou pomoc

Uvidí se za dva dny

• Uz mam odhranou polovinu :-p
* Na tuhle hru cekam roky, uz me nebavilo hrat 3x skyrim, graficky je propracovanejsi jak Witcher 3, kde prochazka b lese je jak vystríhlá s fotografie, probeh me také prekvapil, celkove hratelnost a zivotost hry je vytecny, kde jsem mel strach, jak to udelaji zajimave kdyz hrac nema magii a podobne, ale je to zpracovane paradne...
Na stredni detaily 1080p@60FPS

• Kingdom : Deliverance jsem zacal hrat ve ctvrtek a od patku sem se od ni neodtrhl.
*Fakt bomba, takle me nic nechytlo od Witchera, od zacatku hry je tam stale neco nového co neco prekvapi, na to ze openword, tak me to prekvapilo, jestli hledas grafiku, tak budes prekvapenej .. (priroda o chlup o neco lepsi jak Battlefront II, nebo witcher 3, ma to takovou realistictejsi kapku grafiky navic, vsak uvidis.)

PS : O proti BETA je ta hra i docela slusne optimizovaná.
- S i5 + R9@390 se si zahraje slusne.

TiP ~ Jestli to moc moc nemuzes vydrzet, na internetu koluje krakovana BETA, ale to se tu asi nesmi moc kricet.
* Verzi 8.1-.. , ta ma i ceské titilky.

Ja myslel, ze cekam do 27.2, coz sam moc dobre vis. :-D

Jenze jsem ted cetl, ze hra bude nakonec chtit na vysoke detaily pocitac s 16GB RAM, coz nemam a upgrade planuju az nekdy na leto, kdy by snad mohla cena trochu slezt dolu. Tudiz to vidim docela jednoznacne tak, ze zustanu zatim u dohravek starych her, kterych mam v poradi jeste kupu a Kingdom Come odlozim az po upgradu PC.

Složitý systém bojování, nutnost komb.

- To jsem si taky myslel zezacatku, ale ve finale boj je docela jednoduchy a nutnost komb !? Ja mam prozatim jen jedno nebo dve.
* Navic ve hre neni jen boj, z nejakych 30 hodin jsem bojoval jen parkrat, misto boje se da v mnoha pripaech pouzit i 'vyrecnost' a hrat spis na inteligenci, povidavost.

- Boj, jako takovy, neni nejak tezky jak se zda, také jsem myslel, ze to bude slozité, packu tam packu tam pak pichnout a seknout aby to neco udelalo, az tak to zase neni :-)
* Treba takovay "Dark Soul III" mi v boji pripadne tesi, ale Darksoul nemam nejak odehrany abych soudil.

• Na obou, XBOX X + PC
* Na XBOX jsem ji mel zadarmo, nakych 10 dni pred, tak sem ji hral do oficalniho vydani , pak steamovou verzi.

• Osobne doporucuji gamepad, ktery je i navic "kompletne" podporovan. (viz Steam)
* Samozrejme zustava i moznost klavesnice + mys, ale IMHO gamepad je pro tuto hru optimizovanejsi..

PS : Navic hra zacina zlehka, kde budes mit dostatecne casu se z ovladanim gamepadu seznamit a to se tyka i boje (ktery neni az tak tezky jak se na prvni pohled zda ) ;-)

[Upozorneni] :!: Jen mensí bémol, ani na PC a konsolové verzi, neni moznost nastavit rychlost pohybu gamepadu, mysi ano ale GP ne bizardni co? Mozna umyslne kvuli boji nevim..

No, dle predpokladu se zadna herni revoluce nekona. Diky bohu za Steam refund. Pockam tak dva roky jestli hru dodelaji a pak ji vemu za 15€. Bugu/glitchu vic nez jsem cekal, grafika neodpovida hardwarove narocnosti a ty vyslovene zhovadile loadingy... Hra pusobi celkove nedodelane a nezachrani to ani to, ze si musim obcas vyprat pradlo (brutal hardcore).

- Pritom ne Steamu (tvém profilu) neni ani znamka toho ze by jsi hru hral.

- Nechapu tu dnesni mladez, ze hry se stali zavody kdo hru driv "probehne". Nez sem precetl jen index, abych vedel do jakého sveta vstupuji a prectení zakladních tutorialu tak mi to zabralo jeden den a ty mas hru celou zmrklou ?
* Me zas prijde propadak ten MultyPlayer "Call of Duty: WWII" co hrajes . Holt nekteri preferuji jen behat a bezhlave strilet, ale pritom jsem nemel nikdy potrebu vykrikovat ze je to nedodelavka, nebo nekde resit po internete a kricet ze je to jen komercionalni sracka, 'nelibi se, nehraju', placené DLC pro obrazek na zbran a jen mapy "Kopirovat/prilepit".
Za mich casu, mladez hravala TETRIS a nikdo nic neresil.

grafika neodpovida hardwarove narocnosti

- Ula, na mé starické GPU 75FPS@1080p, gaficky velmi pekné, o proti jinym hram, jako Shadow Of Morow, nebo Homefront ..
* Konecne normalni priroda a né omalovanky.

ty vyslovene zhovadile loadingy

- To ze nemuzes provest Save Game kdyz ches (kazdou minutu) j umyslne, takle si rozmyslis, jestli neco udelas nebo ne, jestli budes riskovat nebo ne, nejde o hru, kde jsi nesmrtelny super hrdina..
TiP ~ Hra jde ulozit na jakemkoliv miste, zdanim jen :

Save (jméno_savegardu)

PS : Kdyz sme u toho Steamu, 80% kladnych oceneni bych propadakem u vydaní hry urcite nenazval (45% pro Call of Duty: WWII které hrajes ) , to same Xbox store.
Skyrim ma bugs po 20 letech a nikdy sem to neresil a maximalne se nejakému zasmal (ty samé bugs jsou i v Remaster verzi).

Ja mam 4 steam ucty :)

O nejakych zavodech se nikde nezminuji. Steam refund jde do dvou hodin, normalne uvazujicimu jedinci dojde, ze ji odehranou celou nemam (cca 1 hodina ciste herniho casu), taky se o samotnem hrani prilis nerozepisuji (nic co by me uchvatilo jsem nezaznamenal).

CoD WW2 kdybych mohl, refundnu. Jenze to uz nejde a jestli odehraju 10 her za tyden, tak to je moc.

Na GTX 1080 ve fullHD mi ta hra neprisla buhvijak krasna aby bezela na 40-60FPS.

Co jsem na steamu vcera koukal, tak bylo tak 33% zapornych recenzi (~350 z 1000), vemuli v potaz ze to jsou recenze ponejvic od prehypovanych jedincu co to predobjednavali, tak nic moc. Navic nikde jsem o propadaku nepsal. Hra neni spatna, ale ani neni natolik dobra abych ji mohl nejak vychvalovat, dalsi z rady her ktera dojede na prehnany hype. Ale to je asi marne rikat nekomu, kdo tu hru brani zuby nehty a cemukoli negativnimu se zamerne vyhyba (asi jako bych se tu snazil vysvetlit @codforever proc neni CoDWW2 nijak zvlast povedena hra).

O savech jsem nepsal, psal jsem o prapodivnem loadingu behem hrani.

- Zapomel jsem dopsat, ze pro "Sejfovici" staci je par listu kopriv a cernych kulicek, abys jsis jich vyrobil na cestu treba 10 a provedl SAVE "kde" a "kdy" chces .. (jenom musis zohnout zada)
- Soubor "MM_SaveGame" jde pozmenit tak, ze pri pouziti "Sejfovice", se ti zadna neodecte, tak ukladas nekonecne, ale hra by me pak asi nebavila, takle si clovek dava vetsi pozor, premyslis o mozném risku bez bezhlavého vbehnuti do tabora, nebo lesa plného divocaku ci jié divoké nebezpecné zvere s tim, ze mam SAVE game do kterého se vratim.

[81335-sejfovice-png]

* Ale jak pisu, jestli chces a potrebujes "Sejfovici" tak si ji zkratka vyrobis z "kopriv + .."

Na GTX 1080 ve fullHD mi ta hra neprisla buhvijak krasna aby bezela na 40-60FPS.

- S AMD@Fury 'vysi detaily' (vyply BLOOM) 60-75FPS, na GTX@1070 mam prakticky to samé, mi nerikej ze si s GTX@1080 zahrajes hur jak ja.
- Mel jsis s tim nastavenim trosku pohrat, osobn jsem vypl VSync, vse dal na minimum a pomalu zvysoval nastaveni do stabilnich 60FPS.
* TV@4K mam zamkle na 30FPS, na monitoru zamkle na 75FPS + FreeSync.
-------------------------------------------------------------------------
- MUJ "System.cfg" , pro : "Kingdom : Deliverance [verze 1.2]" : 1080p@75/85FPS:

-- *************************************************************************************************
-- Your personal settings can be stored in 'user.cfg' so that they don't create
-- any conflicts for version control
-- *************************************************************************************************

-- Shaders are compiled in parallel in precache mode
r_ShadersAsyncCompiling = 3

sys_float_exceptions = 0

-- temporary solution to prevent crashes when some DBA was relocated during defragmentation
ca_MemoryDefragEnabled = 0

-- fixed missing grass
e_MergedMeshesOutdoorOnly = 1

-- default size is 24MB which is not enough (J.H. - Vladimir suggests 512)
e_StreamCgfPoolSize=512

-- Sound and music

-- Our implementation of ATL for FMOD Studio
s_AudioSystemImplementationName = CryAudioImplFmod
wh_sequence_fmod_event_name = "event:/music/music"
wh_snd_audio_xmls_dir = "/libs/gameaudio/"
--wh_sequence_music_path = "Music/kcd/"
--wh_sequence_main_widsh_file = "kcd.widsh"
-- Fallback is:
-- s_AudioSystemImplementationName = CryAudioImplFmodEx

-------------------------------------------------------------
-- WARHORSE

-- Sets the sample character as the default model that automatically loads in Character Editor
ca_CharEditModel="Objects/characters/humans/skeleton/male.cdf"

-- HDR
r_HDREyeAdaptationMode = 1
r_HDREyeAdaptationSpeed = 3

-- SVOTI
e_svoTI_MinVoxelOpacity = 0.01
e_svoTI_VegetationMaxOpacity = 1
e_svoTI_TemporalFilteringBase = 0.5 --Might introduce ghosting, but it seems that it was fixed in svoti
e_svoMaxAreaMeshSizeKB = 20000 --Fixes problem with some places not generating voxels

--detail shadows
e_ShadowsPerObject = 0

--near fog culling
r_fogDepthTest = -0.001

--Uberlods
wh_r_UberlodRatio = 3
wh_r_UberlodMode = 0

--Rain - all rain settings were moved to Engine\Config\CVarGroups\sys_spec_GameEffects.cfg

--player stands up when water level reaches this hight
wh_player_DeepWaterLevel =0.85

-- Using MNM
ai_useMNM = 1

-- Disable extra solid collider (for non-pushable characters like horse)
ac_enableExtraSolidCollider = 0

-- Turning off horse collision avoidance by default
wh_horse_CollisionAvoidance = 0

-- Fix for "WH Comment" (flash based 3D text entity)
r_DynTexSourceUseSharedRT = 0

-- Facial expressions sampling (by Mikee)
ca_FacialAnimationFramerate = 60

-- avoidance radius
ai_ExtraAvoidanceRadius = 0
ai_ExtraActorAvoidanceRadius = 0

-- missing eyes fix (including Neuhof)
ca_attachmentcullingration = 1000

-- shadercache log is not saved to *.cry file while saving level. (shadercache log is uded by offline shadercache generator. We have to re-enable it before building the final game)
wh_sys_DontSaveShadercacheLog = 1

wh_ed_SkipPostLoadMNMRebuild = 1

wh_dirtSystem = 1

wh_ui_CopyrightMsgLeft = ""
wh_ui_CopyrightMsgRight = ""

r_SSReflCutoff = 0.5

ac_enableProceduralLeaning = 0

-- one for each blendspace animation instance, original 64 is way too small
ca_ParametricPoolSize = 256

-- periodic updates of the shadows cache (every 10sec) for correct shadows
e_ShadowsCacheUpdate = 2
e_ShadowsCacheInterval = 10

-- enable area lights
r_DeferredShadingAreaLights = 1

-- disable collisions between (living and living) and (living and rigid) entities
ac_disableLivingVsLivingCollisions = 1
ac_disableLivingVsRigidCollisions = 1

-- SSDO settings by !JH
r_ssdoAmountAmbient = 1
r_ssdoAmountDirect = 1.5
r_ssdoAmountReflection = 1.5
r_ssdoRadius = 0.3
r_ssdoRadiusMax = 2
r_ssdoRadiusMin = 0.1
e_svoTI_DistantSsaoAmount = 1

-- vegetation settings
e_ViewDistRatioVegetation=50

-- merged meshes
e_MergedMeshesLodRatio = 1
e_MergedMeshesInstanceDist = 1

-- LOD settings
e_LodFaceAreaTargetSize = 0.003

-- max time delta (our Timer.cpp change will apply this even to scaled framtime)
p_max_world_step = 0.25
t_MaxStep = 0.25

-- tries to mitigate issues with the aggressive occlusion culling
e_CoverageBufferAABBExpand = -0.1

-- we can't solve a sync file access in game right now
sys_PakLogInvalidFileAccess = 0
sys_PakMessageInvalidFileAccess = 0

wh_sys_version = "1.2"

sys_flash_address_space = 65536

-------------------------------------------------------------------------
[TiP] ~ Jestli mas "Windows 10", dezaktivuj Windows Game|DVR, me to zpusobovalo cukani hry, lagy a né jen v této hre. (samozrejme i aktualizace ovladacu NV) :
* Pro dezaktivaci Vsync, pridat do system.cfg

r_vsync = 0

- Pro 144Hz monitor :

r_overrideRefreshRate = 144

Hra neni spatna, ale ani neni natolik dobra abych ji mohl nejak vychvalovat

- Ono, co vyslo za posledni dobu opravdu dobreho na PC/Konsole ? Skoro nic ..
* U jediné hry, u které jsem nejak vydrzel, byl z RPG jen Fallout4 a Witcher3, jinak hraju prevazne logické, nebo strategické hry, jako "Call To Arms", "Men Of War" nebo "Halo Wars II" nemohu zapomenout i "Total War Attila", Warhammer II me bohuzel sklamal . Farcry Primal taky neni nejhorsi, nebo me bavil vic jak FC 4 ..

[MUZE SE HODIT] : Impact výkonu na nastaveni, volby grafiky pro "Kingdom : Deliverance verze :!: 1.2 :
[81337-performance-impact-kingdom-deliv-png]
[ZDROJ] :

@Dwane Dibbley Musím s tebou souhlasit. Já se na hru těšil, měl jsem ji předobjednanou, ale nijak mě nenadchla.
Hra lákala na úžasnou grafiku, chování okolních postav a boj.
Ve všem mě zklamala, grafika mě přijde mnohem horší něž byla v té alfě. Tam to byla opravdu nádhera, když jsem potom spustil vydanou hru (vše na ultra) tak to byla jiná hra. Je pravda, že to teď jede i na slabších strojích, ale stejně mě to mrzí.
Chování postav se stále vychvalovalo, jak každá postava má svůj program, každá si žije svým životem. Ale to že tam všichni chodí stejným tempem, každý se jen mrtvě dívá před sebe jak robot to všechno v celku působí docela blbě. Celkově mě jako hráči je docela jedno když postava dělá 4 hodiny jednu věc a další 4 hodiny něco dalšího... Je to fajn detail ale absolutně zbytečný. Nemluvě o mimice obličeje postav, vše je takové mrtvé bez života.
Ohledně boje to bylo taky zklamání, zajímavý byl možná 1-2 boj, ostatní už docela o ničem.
O dlouhém loadingu ani nemluvím.... Nejlepší když chcete u obchodníka něco koupit a smlouvat, oslovení obchodníka - loading, smlouvání - loading, smlouvání se nepovede - loading. A ve výsledku mnohem více času čekáte jak hrajete. Po nějaké době strašně otravné, ale záleží asi na čem hrajete, na SSD by to asi bylo rychleji.
Narazil jsem během 3 hodin hraní na spoustu bugů, které jsem většinou musel vyřešit restartováním hry, což taky nepotěší.

Hru jsem tedy vrátil po 3h 40min a podařilo se, vráceno. Počkám pár měsíců až bude za polovinu a v lepším stavu.

grafika mě přijde mnohem horší něž byla v té alfě

O dlouhém loadingu ani nemluvím

To spis vypada na bordel v tvém PC, hra je momentalne na verzi 1.2.2 (o proti prvni 1.0/1.1 kde je hodne BUGs reseno).
Na mém PC, smlouvani nebo nacitani je otazka par vterin, grafika na 'vysi detaily', mi hra padne ze stalych 75 FPS na 65 tak maximalne vemeste, jestli neveris, klidne ti to natocim.
* Doporucil bych i posledni ovladace a :!: vymazat predeslou slozku ze zkusebni CRAKOVANE verze "Kingdom BETA"..

- BUGy sem tam taky potkam, ve verzi "1.2.2" ale postatne méne, ono, alespon osobne BUGs které neumozuji ukoncit misi nebo pokracovat ve hre nejak ignoruju. V mém pripade nejde o nejakou tradégii, to se e mi neukaze kulicka u paceni neni snad konec sveta (alespon v mém pripade /Kupovana verze, né Werez na verzi 1.1)).
* Kdybych chtel doladenejsi hru, pockal bych s nakupem alespo ze 3 mesice, kde si myslim, ze hra bude jiz dobre optimizovana (pristi UP ma korigovat propady FPS v nekterych scénach tak uvidima za par dni), na to o jaké jde mladé studio, tak bych te par momentalnich BUg nevidel nejak dramaticky. S potkavanim BUGs (nepresnost kolideru etc) pri vydani hry, snad normalni clovek pocita..
Nekteri to resti tak ze "PRODAJI" hraci hru s nazvem BETA|Earle acces a hru vyviji behem, samozrejme hru si zaplatis (tedy aniz by zarucil, ze hru nekdy dokonci, jako Forest a podobne), takle komentare o BUGs je nemusi znepokojovat..)

PS : Nez se nekteri budou moc exitovat, rad bych upozornil ze nejsem vyrobcem hry a jen jsem uvedl, ze je hra dobra, libi se mi a jsem spokojen, to ze nemam BUGs jako bohuzel nekteri, za to nemohu a hledal bych reseni i jinak nez ..
* Proto jsou pro nekteré lidi, co maji problém hru nastavit dle HW osazeni, OS, provést aktualizace "herni konsole", tak nic nemusi nastavovat nebo aktualizovat, jen spusti hru.