Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Střílečky vůbec nejsou co bývaly

Zdar,

vy uz budete zase rikat, ze je to provokace, ale nacal jsem Crysis 2 a je to o nicem. Vecne nemam naboje, maximalne tak na pistoli. Bezim, bezim, hledam nejakyho Goulda, ale vubec nevim proc, cely je to divny, nema to zadny pribeh, zadny smysl, proste uplne divna hra.
Skrtam Crysis 3 ze svych polozek k nakupu.

Co tou hrou chteli autori rict, netusim. Jako asi dobry technologicky demo, ale jinak tezky zklamani. :-/

Tak jo jdu do gameplaye, vubec se to neda hrat.

To jsem si v Gothicu 3 stezoval, ze je to roztahnuty a ze nevim co delat, tak tady v ty kravine, stojim nekde uprostred zniceneho New Yorku a absolutne netusim, co mam delat, kam mam jit proste nic.

A protoze je to strilecka jak z 90. let, tak na me vyskakuje nekonecne nepratel, vzdycky mne dojde munice a ja se nehnu z mista. Boze to je tak hloupa hra, to prekonava vsechno.

https://www.youtube.com/watch?v=7DUJE6ImBbQ&list=PLPkPsKGDeCLL5a6AeKn3eBqN-sUz9GnSf

Že nevíš kam jít je mi divný...možná stojiš na místě a oponenti se furt respawnují dokud se neposuneš o kousek dál nwm ,nábojů je všude v bednách fakt po kokot...

Já tu dvojku měl jako jeden z prvních smrtelníků u nás,utíkal jse pro zamluvenou krabicovku za hříšný peníze do obchodu a po instalaci obrovský zklamání z očekávání,protože Crysis1 a Warhead spolu s Far Cry a Half life2 jsou prostě pecky a od té doby se jim nic nevyrovnalo...(POKUD ANO DEJTE MI TIP)

Dá se to hrát,ne že ne ,ale není to ono...

Max Payne 3

Pokud bych mel zminit neco jako problem, tak pro zmenu je hra az moc filmova, obcas je az stezi rozlisitelne, kdy jeste jede animace a kdy uz hraju. :-)

Treba me zrovna vytocilo, ze jsem skoro nemel zdravi, dosly mi naboje, tak neco zoufale hledam a nasel jsem "zlatou zbran" (achievement). Kdyby si tvurci her nechali takoveto blbosti od cesty a radeji se zamerovali na groo hry. Nicmene to je jen drobna vitka, jinak hra uplne nekde jinde nez Crysis 2, kde vlastne vubec nechapu proc tam jsem a co delam, proste pribeh Max Payne 3 je zasadni, pribeh Crysis 2 tam snad ani neni zadny.

Takze Max payne 3 za me OK. 8-)

To jsem hrál taky, ale rychlo mě to přestalo bavit, příběh nuda a je to pořád dokola, ale možná se k tomu vrátím, prostředí zajímavý, detailní a po grafické stránce je to špička. A taky záleží jestli to hraješ multi nebo ne, pokud se bavíme o multi, tak to jsi jdu zahrát Battlefield 1 taky dobrá střílejda a mapy velký jak hovado.

Hru, kterou si s touhle větou vybavím jako první je Return to Castle Wolfenstein. Je to jednak tím, že v té době kdy to vyšlo nebylo zase tolik stříleček s kampaní a jednak tím, jak ta hra byla úžasná jak hratelností tak zasazením do 2. světové, která byla v některých misích trochu sci-fi, trochu creepy, ale nebylo to přehnané. Jinak FG42 pro mě nejlepší a nejpoužívanější zbraň. A taky musím zmínit povedený datadisk Timegate (z mého pohledu ještě lepší než samotná hra a náročnější na dohrání), a to můžu jedině doporučit, tam by jsi měl více problémů než v Crysis 2.

Return to Castle Wolfenstein jsem hral jeste na stredni obtiznost myslim a dodnes si pamatuju, jak jsem to zahy zabalil, ze se k tomu nekdy vratim, ale uz na to nedoslo.
Tu hru nemam koupenou, takze to hrat uz nebudu, neni jistota, ze bych to dohral.

Jestli si vzpomenes, ja to mam furt v hlave. Je tam nejaky hrbitov myslim, tam vlezes do nejake kobky a pak jde tunelama. Ruzne to tam zabijis a potom prijdes do mistnosti se sloupama, jsou tam myslim hroby, ze kterych vylezou kostlivci? No kazdopadne jsem to pozabijel vsechno, potom se musi hnout s pakou a otevrou se dvere, za kteryma jsou myslim takovy tri ohnivaci. Jenze uz jsem s predchozich boju nemel zdravi a dokazal jsem prejit jen pres jednoho asi na 20ty pokus, dal jsem se uz nedostal, neslo to.

RtCW jsem hrál a skončil úplně na konci, nějak mě nebavilo nahánět toho posledního skřeta, aby vlezl pod nějaké padající sloupy či co.. už si to nepamatuju. Podobný nesmysl jako poslední mise FC1.

Nějak nechápu, proč musí reálně se tváříci hry (relálně s oběma přimhouřenýma očima) prznit pofidérnými scifi prvky. To mi na řadě her dost vadí (Crysis 1/Warhead, pak jsem si zvykl.., FC1, RtCW a další). Stokrát raději mohu pralesní mise s vojáky než honit neviditelné "cosi".

Já teda myslím, že nebylo potřeba toho posledního skřeta nahánět pod sloupy, tam bylo potřeba do něj vystřílet skoro všechno co bylo k dispozici to znamená celý Venom, FG42, panzerfaust, plamenomet, teslu, thompson, mp40, do který co si pamatuji mi zbyly ještě nějaké náboje, ale jinak snad prakticky všechno vystříleno.

Jinak ohledně sci-fi si myslím, že to bylo úplně v pohodě, že tam se to tak jak to udělali dokonce i hodilo, přece jenom ty zombíci by mi chyběli a ty skákající elektrický potvory taky, takže za mě v pohodě a to se většinou sci-fi hrám vyhýbám velkým obloukem a filmům většinou taky až na výjimky.

U toho Crysis mě ty mise s těma potvorama nebavily, tam si myslím, že se to nehodilo a hlavně to byla snad celá druhá půlka hry, kde nic jinýho nebylo než jen potvory, takže jsem to pak hrál čistě jenom proto, abych hru měl na seznamu dohraných her, protože jinak bych s tím seknul hned v tý druhý polovině. Dokonce jsem si myslel, že to ani nedohraju kvůli tý misi, kde se nějak vyloženě bloudilo a bylo to sci-fi úplně kompletně, kde jsem ani nevěděl kde jsem, tu jsem dokončil řekl bych náhodou a byl jsem rád, páč už jsem byl daleko a nechtěl jsem to vzdát a už si tu misi prakticky pamatuju jen tak mlhavě, takže kdybych to dohrával znova, tak bych měl stejný problém.

Ne, ne, to neni muj vysneny zanr.

Shadow Warrior vubec neznam a koukal jsem ted na to na youtube a urcite ne, to je takove moc pohadkove nebo umele, nevim jak to nazvat, ale po graficke strance vubec me na tom nic nezaujalo.

To same plati i o Hard Resetu, ale ten znam, hral to kamos a ukazoval mi to, takze vim stopro, ze by se mi to nelibilo a navic i on byl nakonec tezce zklaman herni dobou - velmi velmi kratka hra.

Treba bych do stejne skatulky zaradil i novy DOOM, kterej jsem taky videl u kamose a ten bych mozna jeste zkousnul, kdybych se vyslovene nudil, coz u me nehrozi, takze take ne.

Dohral jsem Crysis 2 a dohral jsem Max Payne 3.

Max je asi tak tisickrat lepsi hra, ikdyz me dost stvalo konzolove ovladani hry, ale presto to melo vse co akcni hra ma mit a slusnej pribeh navic k tomu. Taky se mi hodne libilo, ze kdyz jsem narazil na nejakou slozitejsi pasaz, nekdy byl bohuzel problem s posbiranim naboju a pak se to zeslozitelo, tak kazdy dalsi opakovani to bylo lehci diky vetsimu poctu zdravi, takze uplne snad nejhur na popaty uz jsem mel tolik zdravi, ze jsem nepratele udolal i holyma rukama, proste machr. :-)

Crysis 2 nakonec nebyla nijak slozita hra, ale narozdil od Maxe Payna, kdyz jsem tu neco podelal a musel si dat nejakou pasaz znovu, tak me to hrozne vytacelo, zatimco u Maxe me opakovani bavilo. Asi tou jistotou, ze u Maxe clovek vedel, ze to nakonec vzdycky da. Hlavni problem Crysis 2 vidim hlavne v pribehu, ten neni ani beckovej, ale proste chabej. Kazdopadne mam to za sebou a od strilecek si dam chvili odpocinek.

Čo sa týka Crysis série, tak najlepšie boli (z môjho pohľadu) prvé dve hry (Crysis - 2007, Crysis: Warhead - 2008). Crysis (2007) bola absolútna revolúcia, Warhead dokonalé pokračovanie (+oprava nejakých chýb z predchádzajúcej hry). Crysis 2 sa mi už nepáčil. Nebudem tu teraz polemizovať či to bola, alebo nebola dobrá hra, ale fakt je že dvojka bola proste "iná".

Jestli te opravdu nic nebavi tak vyzkousej :

RED DEAD REDEPTION II

Jedna z mala her od které jsem jiz od vcerejska nemohu odtrhnout. (a to uz hry nejak nehraju, ale zde ma jiz odehranych skoro 16 hodin ani nevim jak. Pritom u FPS her nevydrzim obvykle ani 30 minut)
Stale je tam neco nové, bud hrajes pribeh nebo delas vedlejsi mise v OpenWord. Charakter postav je také trofam si rict vyborne proveden. Také nebyl spatny napad pridat moznost pribehové zmeny kde pri nekterych cinech nebo voleb to ma dopad na tvuj hlavni pribehovou vetev.
# Neco takového jsem cekal, nak tak jsem si predstavoval FarCry 5. (online zpravidla nehraju, po této strance RED DEAD REDEPTION II nemohu soudit)

No podle toho co ctu bud nevis co FPS hry jsou, nebo jsi nezvolil spravny zanr, kategorii kde by jsi mel hru co by te bavila najit. Tezko se mi predstavuji treba hraci CS nebo COD co ctou behem osazovani flagu ceské titulky :-D (ano, ne jen MP jsou FPS)
Tak se na PC vyprdni, kup si "KLOBOUCKU HOP" , kric u toho ceské nadavky a pus ti do toho Cesky Rozhlas 1 protoze cesky dabovanych her moc (bohuzel) neexistuje a tipuji ze "titulky" reknes -- TO TAKY NECHCI.

Rozumim ze te to prekvapuje, ale ono je to normalni ze hry vyhazeji na konsoli.
PS : Zkus spis nejaké RPG. Jak hrajes na PC tak se spousta titulek ke hram da najit. U nekterych dokonce i cesky dabing.
# Bohuzel, podle toho co tu psal nekde L-Core, nekteri vyvojari nechcou (ignoruji) nabidlou cestinu nebo spolupraci na ni ani zadarmo, nebo nemaji nejak zajem nevim .. (asi maji v umysu tahat penize z hracu z jiné zeme EU :-p)

# Bohuzel, podle toho co tu psal nekde L-Core, nekteri vyvojari nechcou (ignoruji) nabidlou cestinu nebo spolupraci na ni ani zadarmo, nebo nemaji nejak zajem nevim .. (asi maji v umysu tahat penize z hracu z jiné zeme EU :-p

Pokud se bavíš o lokalizaci na konzole, tam je to složité. I když se najde tým co hru přeloží zadarmo, tak studio to stejně stojí nemalou částku. Sony si účtuje nemalé peníze za každou lokalizaci hry zvlášt.

Hry co na koznolích podporují modifikace je jak šafránu.

co se týče lokalizací na pc,tam to není tak hrozné. Co vím tak často vyvojáři lokalizaci svolí, ale už mnohem méně ji vydají jako ofiko. Samožřejmě jsou i vyjímky ( viz Blizzard) který jde tvrdě proti lokalizacím.

Hraju na PC, konzoli nemam a nechci, dalsi kram do bytu, k tomu nemam duvod, kdyz mam naslapane PC.

Naprosta vetsina her, ktere mam obsahuje cestinu, dabingu se vyslovene nevyhybam, ale treba fanouskovske dabingy neinstaluju, ono to vetsinou neni az tak moc dobre.
Anglictina mi nevadi a docela ji i vitam za predpokladu, ze jsou ceske titulky.

Titulky v cestine naopak povazuji za nezbytne, hraji predevsim pribehove hry a v cizim jazyce se clovek lehko ztrati, pokud ho neovlada dokonale a to je muj pripad. Treba Crysis 2 i Max Payne 3 oboji ceske titulky obsahovaly, je ale jasne, ze kdyby na ne titulky nebyly, ze bych jednoduchy pribeh obou her pochopil i bez toho. Presto jsem vdecny autorum ceskych titulku, ze je udelali i na tyto hry.

Ovsem u opravdu pribehovych her si hrani bez cestiny nedokazu predstavit, jak bych mohl dokonale pochopit pribeh Gothicu 3, Arcanii, Risenu, Two Worlds nebo ted Two Worlds 2, kdyby v nich nebyly ceske titulky? Opravdu tezko, bez titulku bych zadnou z tech her hrat nemohl.

---

Koukal jsem na Vortexu na prvni tri hodiny s Red Dead Redemption 2 a to je hodne kecaci a pribehova hra, tam jsou titulky nezbytne a jelikoz to lokalizovane neni, tak je zbytecne tu hru kupovat a hrat, pokud hrac neumi anglicky dokonale. Akorat se hrac zbytecne ochudi o podstatny pribeh, kdyz nebude vsemu rozumet, coz by byl i muj pripad. (Nicmene je to jen pro konzole, tak mi je to ukradene.)
Jinak ale uplne nechapu povyk okolo Red Dead Redemption 2, mne to prislo pomerne nudne, grafika na konzoli asi krasna, ale na PC preci jen jsme na podobnou grafiku zvyknuty, takze zase nic, ze by mi spadla celist. A za ty prvni tri hodiny se ve hre skoro nic nedelo. Uz u toho Maxe Payna 3 jsem s tim mel trochu problem, ze to bylo moc filmove, jako nic proti te hre, byla paradni, ale ze bych chtel hrat neustale hry s timto filmovym az pasivnim stylem hrani, to teda rici rozhodne nemohu. Jednou se to snese, ale doufam, ze dalsi takovou hru budu hrat nejdrive za rok. :-)