Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší Call of Duty?

Zdravím.Jaké je podle vás nejlepší Cod ? Dneska jsem s bráchou dohrál COD 1 a uplně jsem žasnul jak to v té době byla luxusní akce.Ta kampan za Rusy je naprosto parádní a snad i nepřekonatelná.Hned si musím jít sehnat COD:UO které jsem ještě nikdy nehrál snad ho ještě někde koupím.Je tu někdo kdo hrál ty nové WWII ? Můžu od toho očekávat stejně parádní akci ? A jaké je nejlepší COD za 2 světové války které hraje nejvíc hráčů po multiplayeru ? hrál jsem dobu COD 1 ale dnes už tam fakt moc lidí není a jede tam na většině serverech jen jedna mapa s jedním modem a to mě brzo omrzí.

Díky za odpovědi Soudruzi. :-D

Jednoznačně je nejlepší Black Ops 1 zhlediska multiplayeru. Co se týče 2. světové tak World at War (2008), protože je to dobře vybalancované jako cod 4, akorát je to z jiné doby a jsou tam v některých mapách i tanky, což najdeš akorát tak v United Offensive, a tam už s tankama najdeš jen 1 server. WW2 je nudná hra, hlavně kvůli těm mapám, už to prostě není ono. Poslední skvělá hra byla black ops 2 a od tý doby má smysl maximálně dohrávat kampaně. Jinak celkově je nejlepší Modern Warfare 2 se vším všudy. Hlavní, co mě tam bavilo byly spec ops mise, u toho jsem strávil hodně času, tak aspoň 7 krát jsem dohrál všechny mise na veterána nejtěžší byla ta, kde jsi měl jen granátomet a rpg proti juggernautům u toho jsem se zasekl hodně dlouho, ale byla to sranda.

0. Titanfall 2 (vytvořil tvůrce Modern Warfare 1 a 2, který byl po MW2 vyhozen a absolutně poslal ty nové cod z budoucnosti někam)
1. Modern Warfare 2
2. Black Ops 1
3. World at War (2008)
4. Modern Warfare 1
5. Call of duty 2
6. Modern Warfare 3
7. Black Ops 2
8. United Offensive
9. Call of duty 1

Cod 1 hraje více lidí než United offensive, ale co si tak pamatuju o moc víc to zas tak není. Přece jenom proč by to někdo hrál, když už vyšly lepší díly, které to přebijí. Když má někdo slabý počítač většinou když rozjede cod 1, tak rozjede i cod 2, takže důvodů tam moc není a když by někdo chtěl hrát s tanky tak radši zvolí World at War než UO. Navíc co se týče grafiky tak ten rozdíl tam je veliký už jen mezi cod 1 a 2 a taky to sbírání lékáren se do mulťáku taky moc nehodí, to bylo skvělý tak u her typu unreal, quake, kde to mělo nějaký význam. Já osobně už dnes nevidím smysl hrát cod 1 a Uo, holt cod 2 a World at war mě přesvědčili, že první díl nemusí být ten nejlepší.

Na multiplayer že jsou skvělí Ghosts ? To jsem hrál a teda jako velice špatné, protože tam jsou obrovské nezajímavé mapy, kde se většinu času akorát hledají protihráčí (z velké většiny pouze zakempení) a o tý optimalizaci ani nemluvím. Ghosts zhlediska kampaně jsou možná i nejlepší když nepočítám spec ops mise v modern warfare 2, ale multiplayer je velice bídný, to už mě víc bavilo Advanced warfare s high jumpem, který se do multiplayeru vůbec nehodí.

Když jsem hrál Ghosts, tak jsem měl velké dropy fps a když jsem o tom čet na netu, tak to odpovídalo zhruba stejně špatné optimalizaci jako má dnes PUBG. Jinak já mám radši menší mapy. Hlavně aby tam bylo úměrně hráčů pro tu danou mapu. Nejlepší mapa je u mw 1 shipment, mw 2 rust, mw 3 dome, waw downfall, bo 1 nuketown, bo 2 nuketown 2025, ghosts :-|

Ja slysim o fps dropech a spatne optimalizaci u kazdeho CoD. Ted WW2 je to asi nejhorsi, jeden patch fps dropy jak prase (cpu jede na 50%, GPU na 70% a presto dropy "jen tak"), dalsi patch dropy zmizi, dalsi patch a jsou zpatky a dotoho jeste hra pada, dalsi patch uz hra nepada ale furt FPS dropy. Beta BO4 mi bezela 10x lip nez WW2 skoro po roce.

Ty tvoje oblibeny mapy jsou pro me katastrofalni. Tupej clusterfuck na pidimapicce, respawnes se a zdechnes behem vteriny, respawnes se a zdechnes behem vteriny, respawnes se a znova do vteriny chcipnes, respawnes se konecne nekde kam necumi pulka lidi (takovej malej zazrak) tak hodis nahodne granat a tri killy. Nic se na tom neda hrat, asi jako iceworld v CS - jenze tam se alespon nerespawnujou nepratele 2 metry za tebou hned po tom co je zabijes.
Ted mas ve WW2 Shipment 1944 a vsichni breci, jeden velkej spawntrap, dokonce museli "opancirovat" spawnovaci bedny, protoze to casto bylo jen o tom locknout team na spawnu v bedne a ze vsech stran jen strilet naslepo skrz bednu takze jeden team vesele chcipal aniz bo mohl cokoli udelat, artilerie bombarduje pulku mapy, letadylkem vykosis celej team...

Treba u toho tvyho Dome me furt nadavali za tohle, ale co cekat kdyz mas mapicku kde z jedny strany na druhou prebehnes za 3 vteriny.

Taky si myslím, proto jsem nejradši hrál MW2, protože jsem si tam nastavil classu tak, že mi stačili 3 killy po sobě a už jsem měl care package a tím pádem šanci na chopper gunner nebo AC130. To se hodilo v mapě Wasteland, tam když někdo dostal chopper gunnera, tak měl zpravidla vyhranou hru pokud si ho ten dotyčný nenechal sestřelit, ale šance ho dostat byla velice nízká, častěji jsem dostával uav nebo counter uav.

Package jsou vesmes pro decka co nic poradnyho neuhrajou. Nekonsistentni gambling a jeste u toho musis dobu cekat (jsi vpostate mimo hru). Navic fragy z carepackage se v MW2 nezapocitavali do killstreaku. MW2 byl o tom naucit se s AC130, pak se jelo AC130+nuke a nejakej filler, nejcasteji harrier nebo pavelow, nekdy i jen predator.

Jednu dobu jsem care package pouzival. Hodil jsem to vzdycky nekde do volneho prostoru a pak cekal kdo to prijde ukrast. Free fragy.

Já jsem hrál vždycky hlavně s care packagema a s emergendy airdropama, to ale neznamená, že bych byl mimo hru. Mnohdy jsem nic zajímavýho nedostal a stejně jsem vyhrál čistě jen na svém skillu. Když jsem něco dostal zajímavýho, tak jsem to hned vypustil a šel jsem kosit nepřátele dál, rozhodně jsem nikde nečekal na jednom místě než někdo přiběhne, abych měl killy a mohl něco vypustit. Navíc hlavní pro mě byl chopper gunner nikoliv AC130, to střílí pomalu a jde to taky velice rychle sundat, takže pro mě jasná volba vrtulníku, dokonce jsem byl radši za Pavelow, protože jsem aspoň mohl přitom hrát a nezdržovat se v tom letadle, ale jinak určitě AC130 je lepší než uav.

AC130 strilelo pomalu? Vis vubec ze to melo 3 strelecky mody? Proto ses s nim musel trochu naucit (reload timing a rychlosti jednotlivych projektilu) a pak to byl top killstreak, mel jak kulomet, tak granaty, takze slo likvidovat i cile na ktery jsi nevidel primo, treba v budovach). Navic AC130 melo mnohem lepsi vyhled na mapu a nebyl problem strilet temer na cokoli. Chopper sel sestrelit mnohem snaz nez AC130, chopper mel jen jednu svetlici (AC130 mel 2) a chopper sel sestrelit i rucnima zbranema.

Ano střílelo pomalu, protože než to tam dolítlo, tak byl ten cíl dávno pryč a většinou se nedá předpovědět kam se ten cíl pohne. Že to mělo 3 střelecký módy to vím, nicméně chopper byl v tý střelbě jednoznačně lepší, přesnější a když jsi byl rychlý, tak tě nikdo nestačil zaměřit natož sestřelit, ručníma zbraněma by jsi do něj musel chvíli střílet, a tomu se dá v pohodě zabránit. Když jsem dostal chopper v nějaký mapě, která nebyla plná budov, tak jsem měl už výhru jistou narozdíl od AC130, který mi přidalo jen několik killů, ale třeba 15 killů jsem s ním nikdy neměl jako s tím chopprem. Jediná výhoda toho letadla byl ten rozptyl, ale to tam nemělo zas tak velký využití.

Takze AC130 bylo horsi protoze jsi s nim neumel strilet? Asi 1 nebo 2 mapy byly pro AC130 naprd, ale jinak nemelo konkurenci. Chopper byl lepsi tak akorat proti naprostym noobum kteri ho nedokazali sundat nebo se schovat a jen bezhlave behali pred jeho kanonama.
Navic AC130 slo jeste "boostnout" perkem ktery zvysoval explozivni dmg.

Naproti tomu AC130 v BO4 je naprosto nepouzitelne.

Já umím střílet s AC130, ale prostě mi vyhovuje ten vrtulník, se kterým jsem schopen ostatní okamžitě vykosit než si vůbec stačí přehodit na tu správnou zbraň a sestřelit ho. Ono když jsi rychlý a začneš s nim střílet, tak hned pár zabiješ, ty se spawnou a okamžitě je sundám znova a znova a pořád dokola než budu mít těch 30 killů a tím jsem hotov. AC130 není špatné, ale pro mě je teda zajímavější holt ten vrtulník. To že šlo boostnout to mi uniklo, to jsem nezkoušel, ale stejně mě to neláká přejít na to letadlo.

BO4 jsem nehrál a ani to neplánuju, maximálně tak dohraju kampaň, ale to bude tak všechno.

Jestli hraješ MW2 můžem to zkusit, taky bych tam potřeboval splnit poslední achievement, abych dal ve spec ops misi 4 killy, když jsem jakoby v last standu a mám jen pistol, protože čekat v lobby, že se někdo připojí, tak se nedočkám snad ani za 10 let.

Tak, když je tu ta možnost, tak ji přece využiju. Přece jenom ten vrtulník nepadá tak často, takže když už padne, tak proč si to trochu neužít. Mě se to hodilo hlavně dříve, když jsem to neměl ještě dohraný a chtěl jsem si rychleji zvýšit level, abych si mohl vytvořit classu s ACR. Pokud to je "zmrdovina", tak to neměli vývojáři umožnit.

Takze hrajes s noobama. Jeden z problemu vrtulniku je ze mas jen omezeny vyhled, pokud teda nemluvis o svych oblibenych pidimapickach jako dome a nuketown, takze kdyz se hraci respawnou mimo tvuj uhel pohledu tak se schovaj. S normalnima hracema neni problem hned na zacatku jich par sundat, ale pak se NORMALNI hraci schovaj popripade te bez problemu sestreli aniz bys mel sanci na to nejak reagovat. Proto proti ne-noobum bylo mnohem lepsi AC130, prehled po cele mape a granatama slo cistit i schovane hrace.

Tak já hraju s náhodnýma hráčema, který se připojí, já si je nevybírám. To že jde vrtulník sestřelit, to vím a taky AC130 jde sestřelit, taky se to nedá 100% uhlídat, přece jenom je tam dalších 7 hráčů, který na to letadlo můžou mít zaměřeno. Záleží jen na hráčích a na štěstí. Jinak ano preferuji menší mapy, takže většinou mi ten vrtulník bohatě stačí. Právě v těch malých mapách obzvláště v rustu není moc času na to sestřelování letectva, tam než si přehodíš zbraň, tak už tě další dva hráčí kosí, takže tam stačí vypustit jen Pavelow a je hotovo.

Právě proto nehraju Battlefield, že se hraje TDM ve velkým počtu po obrovských mapách. To je akorát o tom, že 5 minut běžím pak dám třeba pár killů, umřu a můžu zase znovu běžet. Zároveň tam nejsou žádné killstreaky, takže tam není potřeba si třeba vrtulník získat vystřílením nepřátel, tam ho stačí jen ukrást před spoluhráčem a o tom to je, to není nic pro mě, já si všechno radši poctivě zasloužím. Navíc preferuju ty menší mapy, třeba v cod 4 jsem nesnášel mapu Creek, tam to byl samý camper, nejlepší byl stejně Shipment, kde se teda kempovalo dost obtížně a když už se přece jenom k tomu někdo uchýlil, byl velice rychle zlikvidován.

Tak zaprvý, na velkých mapách se hrajou jen operace (kam se na ně hrabe "War" z posledního CoD) a Conquest. TDM se hraje na upravených mapách a ještě k tomu 10v10, mapy jsou mnohem menší.
Zadruhé, killstreaky jsou snad největší blbost jaká kdy potkala CoD (pročpak se od nich asi upouští). A "poctivě zasloužím" mi přijde jako blbost, proč by letadlo /tank/ ... mít jen ten kdo tam běhá jak idiot a hraje to jen na killy, když je potřeba zabrat objective? :)

Tak já to vídím, tak, že na zabrání objective je potřeba vystřílet nepřátele a ne se tam jenom proplížit za někým, kdo je vystřílí, ten kdo je vystřílí by právě měl dostat to letadlo/tank a né ten, kdo se tam objeví jen náhodou. Že se upouští od killstreaků? Možná ano, ale to jen v těch novějších cod, a ty samozřejmě velice klesají rok od roku na kvalitě, takže podle toho bych se moc neřídil. Právě Black ops 1 byly ty nejlepší cod na mulťák, kde byly ty killstreaky nejpropracovanější a bylo jich tam opravdu hodně. Kdyby se ještě hrál aspoň jeden server s free for all a se základním nastavením jako po vydání hry, tak bych hrál hlavně BO1 a občas ještě MW2, ale bohužel.

vidíš to úplně blbě.

BF je hlavně taktická týmová hra, vítězí ti, kdo hrají v týmu (např. spolupracují ve squadu). Lonewolf v tanku je za chvíli kaput, nebo, pokud kempí někde na kraji mapy, je naprosto nepřínosný pro svůj tým a na kvalitních serverch jsou takoví kazišuci vykopáváni. Takže do tanků a letadel by měli sedat jen ti, kdo s nimi umí a mají lidi ve squadu na obsazení všech pozic. Pak je např. tank či bombardér skoro nezničitelná věc s extrémní palebnou a útočnou silou. Běžně to hráváme tak, že tank přijede na vlajku, z něj vyskočí squadleader a na něj naspawnuje celý squad. Pak je vlajka zabrána prakticky okamžitě, protože tank má smysl jen v kombinaci s infanterií.

CoD je proti tomu máčka, stupidní střílečka. A když už střílečku, tak aspoň se zábavnými mapami, proto jsem napsal tu BC2, která tohle splňuje.

Cod taky může být taktické a týmové, má tam spoustu režimů jako třeba headquarters, domination, sd, capture the flag a v některých jsou taky tanky. Jde o to, že já hraji výhradně free for all, páč hraju radši sám za sebe než se spoléhat na někoho jiného, protože co si člověk neudělá sám, to nemá. Rozhodně mam z vítězství pak větší radost, než když hraju v týmu. Navíc cod má více menších map, kde aspoň hned dojde na přestřelku a nemusím ji vyhledávat přes půl mapy.

BC2 jsem nějakou chvíli hrál, ale oslovil mě víc zhlediska kampaně než multiplayerově. Ty mapy byly právě rozsáhlé a to nebylo nic pro mě.