Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyslovovali jste někdy nějakou hru blbě?

Ahoj, určitě spousta z nás začala hrát hry v raném dětství, což znamenalo neznalost jazyků, s některými tituly jsme se setkávali poprvé a my jsme nevěděli jak se vyslovují. Otázečka tedy zní, vyslovovali jste dříve nějakou hru špatně?

Já si vzpomínám na GTA, jsem ho nevyslovoval ,,gé té á,, ale prostě ,,gta,, (teda jako jedno slovo). A crysis jsem jeden čas vyslovoval ,,krysis,,

:))))

Hru ani ne, ale s kamaradama jsme jako malý děti anglicky moc neuměly takže slovo blood (blad) jsme četli jako blůd, nebo když byla možnost one player tak jsme to četli jako "o-n-e plejr" :-D ale to je tak 20 let zpět.

/gta 1 jsme moc neznali tak jsme o tom mluvili jako "zloděj aut"

Když si tak zavzpomínám tak jich bylo určitě víc, ale co mě fakt štvalo bylo Age of Empires :) nikdy jsem nevědel jestli to říkám dobře.. a říkal jsem "ejdž of emprejs" :D a taky Heroes (Might & Magic jsem asi ani nezkoušel říct, nebo to prostě nebylo třeba každý tomu říkal Heroes).
Ale i dnes a mezi lidmi co anglicky umí dost dobře je pořád zažité třeba to "Kal of Duty", když to tak nazývá člověk řadu let, tak se to těžko přeučí i když výslovnost těch slovíček už dávno zná :)

Kdyby jen hru. Pred par lety jsem se nejak dostal na teamspeak nejmenovane ceske guildy z WoW behem raidu. Co tam litalo za "pocestena" anglicka slova, to by jeden myslel ze mluvi swahilsky. Jedni hulakaji ze prej malo depas, druzi jsou presvedceni ze se malo hailuje. Poslech k popukani...