Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 3 ps4

Ahoj muzete mi nekdo vysvetlit jak je mozne ze na konzoli playstation 4 se mi obcas seka mafie 3 a nejede plynule? Kdyby to bylo na pc tak chapu ze to nerozjedu ale na konzoli mi to trosku nedochazi .

Mafii 3 bych vubec neporizoval na zadne platforme uz jen z principu ze duch Mafie davno vymyzel. Mafie 3 je pouze slatanina GTA 5 se Saints Row a podstata hry Mafie zcela vymizela. Nebudu kupovat brecku, kterou spatlali stupidni amici a vydavaji ji za Mafii. Ta hra se mela jmenovat GTA 1968 a jeste navic obsadi jako hlavniho hrdinu cernocha. WTF?? Odkdy byl v Mafii hlavni hrdina cernoch??? Ta hra ma vsechno spatne, ovladani, umelou inteligenci,zastaralou grafiku, nudny pribeh. To si opravdu panove z 2K mysli ze za takovou sra.ku vyhodim sve poctive vydelane penize? To bych musel byt padly na hlavu. Mafie 1 je stale neprekonana svou atmosferou, pribehem, hratelnosti atd... At si amici strci toho jejich cernouska do zadele...

No nevím kde všichni berou tu atmosféru, když vidím stupidnost AI, zabugované auta, lidi, stíny, kam se podíváš a nechutné low-res textury, efekt upatlaného půllitru, tak veškerá atmosféra je pryč. Navíc je to město duchů, kde se prakticky nic nedá dělat. A kvůli hudbě nemusím hrát hru, na to postačí youtube :x:

/pro PCčkáře - zde je fix alespoň na ty barvy a rozmazanost 6205

Právě že se to snažím hrát, ale prostě nedokážu překousnout zabitej potenciónál hry. Oželel bych cokoliv, ale to, že po technický stránce stojí hra za hovno, to ne. Navíc se bojim těch úkolů, které po ještě celkem zajímavém úvodu přijdou - přijeď, zabij, seber, přivez jen aby člověk se dostal k příběhové misi.

Příklad: vystřílej doupě a seber prachy - ok, další úkol, najdi tohoto hajzla a sejmi ho, dobrá, ALE - on se nachází na stejném místě kde se odehrával předchozí úkol. To samé spawn vozidel v úkolech. Je prostě vidět, že je to šité horkou jehlou. Uvidíme jestli to odlaďej, zda-li přijde obsah v dlc atd. Zatím tu hru nechám u ledu a budu hrát něco jiného..

Čauko😊 mozem sa spýtať, ako si vyriešil ten problém so sekanim? Prejdem prvú kapitolu, všetko Ok, idem do druhej, v podniku som mala preskočiť cez pult a bum-seklo…. Odinstalovala som, nainštalovala nanovo a znova to iste na tom istom mieste ..