Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 3 ps4

Ahoj muzete mi nekdo vysvetlit jak je mozne ze na konzoli playstation 4 se mi obcas seka mafie 3 a nejede plynule? Kdyby to bylo na pc tak chapu ze to nerozjedu ale na konzoli mi to trosku nedochazi .

Čauko😊 mozem sa spýtať, ako si vyriešil ten problém so sekanim? Prejdem prvú kapitolu, všetko Ok, idem do druhej, v podniku som mala preskočiť cez pult a bum-seklo…. Odinstalovala som, nainštalovala nanovo a znova to iste na tom istom mieste ..