Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS:GO- Kdo jde hrát?

Čauves lidi, rád bych si s někým zahrál Goučko. Podmínky jsou asi slušné vyjadřování, nemyslet si o sobě že jste nějací borci a mikrofon, který nebudete spamovat. Osobně jsem Silver Elite, no myslím si že hraji tak na Gold Nova 1 ale nebudu si vymýšlet. Chtěl bych ale abyste to oprvadu trochu uměli a neměli skore 3 ku 15. Takovými lidmi opovrhuji protže kazí hru ostatním(osobně končím se skore zhruba 25 ku 15). Děkuji :-)

P.S: Posílejte Steam nicky :-)

Jen aby bylo jasno :D Potkal už jsem dost lidí co chtěli hrát a nadavali mi do kidů ,ale to asi kvůli toho že jsem neuposlechl jejich perfektní plán (rusnout mid když jsme hráli za ct při score 14/15).

Věk: 16 Let
Skill: Jak kdy :D Někdy to jedu 25/5 někdy naopak :D Záleží s kým a proti komu hraju. Jsem silver global elite, můj nejlepší rank gold nova II.

Kolik je tobě ? :D

1.6 jsem hrál jenom nonsteam :D

1.6 je prostě legenga , protože má hodně herních modů (zombie,jailbreak,fun,surf...) ale classic mě přestal rychle bavit)
Source jsem nehrál a ani mě to nějak neláká (co jsem slyšel tak jenom 1.6 v jiné grafice)
CS:Go největší plus je v matchmakingu, kdyby byl v 1.6 je to luxus!

Nebudeme sa tu teraz predsa hádať...k tomu len toľko, že z tých troch najhranejších MP CSiek(CS 1.6, CSS, CS:GO) je najväčší "shit" asi CS:GO - nadávajte koľko chcete, no je to tak..už sem skôr niekto napísal, že CSko(konktrétne CS:GO) ide v šľapajách CoD..a má pravdu. Nechcem radšej ani vidieť budúceho nasledovníka CS:GO. To už bude takmer rovnaký systém ako v CoD!

(Nechcem tých všetkým povedať, že CS:GO je úplna kravina, naopak je to super hra, no z tých troch je pre mňa najmenej lákavá..)

Když tenkrát vydali source, to jsme nadávali. Přislo mi to o dost easy, ale to bude tím, že v té době jsem CS 1.6 ovládal na trošku vyšší úrovni, teď už bych se asi nechytal, možná pořádným treninkem, ale na to už není čas. No a časem všichni přesli na source, tak jsme si museli zvyknout a přešli jsme taky.
CS:GO plánuju otestovat.

Já hrál všechny 3 díly (je jich víc ale to jsou hlavní a neznámější) a cs 1.6 bylo pro mě nejvíc zábavné..spousta modu (když nechci střílet jdu na jump si tak for fun zaskákat atd) pěkná grafika (na ten rok) prostě paráda.K source už jsem se vyjádřil to je prostě odpad....a CS:GO ? To je call of duty jak něco...

To je call of duty jak něco...

Aha, to si písal ty...to o tom Call of Duty som citoval teba - no máš pravdu.

CS 1.6ku já nejako moc nehrám, neviem prečo, no proste preto lebo CSS. Ale CS 1.6 je u mňa hneď po CSS, kedysi som to hral dosť hodín..a nejak som sa toho prehral(čo už:-/).

Ja nechapu co vidis na 1.6ce. Kravina...

No, pôvodne si chcel steam nicky na CS:GO, no ako to už býva zvykom, zase sme dospeli s tomu, že sa hádame ktoré CSko je lepšie ako druhé..
To ktoré je pre mňa best už viete..no prezradím ti malé tajomstvo..100 ľudí 100 chutí! Každý nech hrá to, čo ho baví. Niekto 1.6ku, niekto Source, niekto Global..

To asi těžko, 1.6 se zastávají nostalgici. Kdybych hlupák prvně upirátil CSGO a nedal na hodnocení adolescentů vezoucích se na CS hypu, než dal 10€ za tu grotesku, která je o náhodě než o ovládání zaměřovače, udělal bych lépe.

Zvláštní že u jiných her nemám problémy, ani například v BF3 nebo 4 kde se počítá s poklesem trajektorie projektilu a míří se do směru běhu hráče. Dostat hlavu nepřítele do křížku a kliknout už je proti tomu prkotina, pro profesionály tvého formátu.

CS:GO vyžaduje o dost preciznější míření než BF3/BF4...

A když srovnám recoil zbraní v CS 1.6 a v CS:GO, tak mi teda víc o náhodě přijde 1.6, jelikož tam má každá zbraň několik šablon recoilu a je o náhodě která ti padne. Kdežto v CS:GO je šablona recoilu pořád stejná, samozřejmě je zde určitá "nepřesnost" takže žádný "sprej" nebude 100% identický.

Nevím přesně co si mám představit pod pojmem preciznější v střílečkách, kde je herní mechanismus neměnný. Každá rána vedle, či zaváhání znamená smrt.

Recoil zbraní se dá brát v úvahu když střílíš dávkou, střelba po jedné nemůže mít žádnou šablonu. Pokud bych střílel dávkou tak máš samozřejmě pravdu.

Preciznější v tom smyslu, že v CS:GO se vysoce vyplatí střelba do hlavy. V BF3/BF4 stačí v pohodě střílet do těla.
A v CS 1.6 občas zbraně střílej pěkně šejdrem i když pálíš po jednotlivkách.

Když už jsi načal ty mechanizmy ve střílečkách tak různé typy stříleček vyžadují různé typy aimu.

Precizní aim - je výhodnější mířit o něco déle a trefit hlavu než střílet do těla (např. zmiňované CS:GO)

Twitch aim - je (téměř) jedno kam střílíš, důležitý je na nepřítele začít pálit co nejrychleji (COD, BF3, BF4)

Lock-on aim - k usmrcení protivníka je potřeba opravdu hodně nábojů, tj. je důležité na něm držet zaměřovač po poměrně dlouhou dobu (např. Quake 3/Live)

To jen tak kdyby to někoho třeba zajímalo... :)

Nevím no, zásah do nohy Bf3 na normal ubere 13 procent HP, kdežto hlava je většinou jistota jedné rány, záleží na ráži, takže furt na tom je lépe ten co si počká na hlavu. Na hardcore se děje to co ty popisuješ - je jedno kam střílíš hlavně se trefit, 2-3 rány jsou smrtelné. Tak se nechci hádat.

13 HP na dálku do nohou je bída, ale hlava neznamená jistotu 1 kulky. Na blízko jsou potřeba do hlavy rány 2, na dálku pak 3 (s většinou útočných pušek co mají damage model 25 - 18,4). HC v BF3 je spray & pray, pravda. Celkově se mi gunplay v BF3 líbí, ale oproti CS:GO je to pořád strašně jednoduchý.

Tak lidi, s kamarádem jsme se rozhodli založit tým o 5 lidech. On je Silver master elite, já Silver elite. Oba si myslíme že hrajeme lépe, jen nám tak trochu hráči nevycházejí- dnes jsme měli kluka co měl na konci skore 3/1/21... Pokud by někdo měl zájem se k týmu připojit, nebyl by problém za splnění následujícíh podmínek: Věk aspon 15 let, Nejméně Silver Elite, nejvíce Gold Nova 3. Mít odehráno alespon 150 hodin v Cs:GO, být přátelský a na případném TS3 neřvat. Poslouchat kapitána týmu- na něm se dohodneme, snažit se dodržet časy her. Rád bych připomenul, že nebereme nikoho kdo má např. 150 zápasů a je Silver Elite. To se omlouvám, ale myslím si, že takový lidé se vezou s týmem. Pokud by někdo měl zájem, napište. Děkuji