Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS:GO- Kdo jde hrát?

Čauves lidi, rád bych si s někým zahrál Goučko. Podmínky jsou asi slušné vyjadřování, nemyslet si o sobě že jste nějací borci a mikrofon, který nebudete spamovat. Osobně jsem Silver Elite, no myslím si že hraji tak na Gold Nova 1 ale nebudu si vymýšlet. Chtěl bych ale abyste to oprvadu trochu uměli a neměli skore 3 ku 15. Takovými lidmi opovrhuji protže kazí hru ostatním(osobně končím se skore zhruba 25 ku 15). Děkuji :-)

P.S: Posílejte Steam nicky :-)

Tak lidi, s kamarádem jsme se rozhodli založit tým o 5 lidech. On je Silver master elite, já Silver elite. Oba si myslíme že hrajeme lépe, jen nám tak trochu hráči nevycházejí- dnes jsme měli kluka co měl na konci skore 3/1/21... Pokud by někdo měl zájem se k týmu připojit, nebyl by problém za splnění následujícíh podmínek: Věk aspon 15 let, Nejméně Silver Elite, nejvíce Gold Nova 3. Mít odehráno alespon 150 hodin v Cs:GO, být přátelský a na případném TS3 neřvat. Poslouchat kapitána týmu- na něm se dohodneme, snažit se dodržet časy her. Rád bych připomenul, že nebereme nikoho kdo má např. 150 zápasů a je Silver Elite. To se omlouvám, ale myslím si, že takový lidé se vezou s týmem. Pokud by někdo měl zájem, napište. Děkuji