Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik utrácíte za hry ?

Ahoj,jen takový zjišťovací dotaz , kolik měsíčné utrácíte za hry,ať už steam/placení MMO her/speciální itemy do onlinovek atd. ? Díky,rád bych věděl,jak na to jsem :D

Měsíčně je moc úzký pojem, žádné hry s měsíčními poplatky nehraji, ale ročně bych ti to mohl říct - bude to pár tisíc. Ale ta suma má klesající tendenci, protože jsem se naučil nemít potřebu hrát hry v "day one", takže si je koupím za zlomek ceny, byť je to o půl roku/rok/dva později. Samosebou existují výjimky.

Mám takový dva hlavní termíny, kdy utratím dost - červenec(Summer Sale) a Vánoce(Winter sale) + nějaký ty slevy i jindy. Za poslední 4 roky jsem koupil jen tyhle hry hned po vydání - Mafia 2, Battlefield 3 premium edition (po vydání dlcček snad za 1 800Kč), Batman Arkham City a CoD MW 3.
Tenhle rok budou výdaje za hry ale asi o dost vyšší, mám nový PC, tak si chci zahrát vše, co se mi líbí a nemohl jsem si to dřív dovolit rozumně rozjet. Teď se zrovna těším na úterý, mám předobjednáno Watch Dogs :-)
Ročně mě nákupy ve slevách příjdou tak na 2-3 tisíce. Občas si dopřeju nějakou tu krabici - před dvěma týdny jsem si koupil krabicový CoD: Ghosts.

Nic s měsíčními poplatky jsem nikdy nehrál (a nebudu ani v budoucnosti).

Steam (výhradně ve slevových akcích, klidně dva roky po vydání), Humblebundle, výjimečně jiná digi distribuce - to jsou mé nákupy. Krabicovku (funkční mimo Steam) jsem nekoupil už řadu let.

Co jsem kdy chtěl, mám koupeno. Ve wishlistu mám asi 8 her ("na pozorování"), z toho v must have kategorii jen Banished, Watch Dogs a TWD 2. sezóna, čekám na svou cenovou hladinu.

Odhadem ročně za hry utratím maximálně pár tisíc. A jak píše Bounty, rok od roku suma spíše klesá.

Nechce se mi za hry moc utrácet. Hraju tak většinou hry zadara a případně si připlatím částku, která se mi zdá přiměřená.
Takže teď třeba ujíždím na WoT a WoWp (to hraju už ode dne zapnutí hry :D ) a dalších podobných. Občas ně něco zadara na Originu tak to stáhnu, málokdy je to ale hratelné. :/
Vyjímečně si kupuji hry i normálně (většinou když vidím něco fakt dobrýho u kamaráda, řeknu mu o půjčení, zkusím a buď vrátím, nebo koupím). Dřív jsem kupoval krabice, to mi ale přijde dneska kravina, DVD mechaniku používám už jen při instalaci systému, nebo když hraju nějakou starší hru co jsem koupil krabicovku.
Kupuju online.
Poslední přírůstek mám asi Mass Effect 3, to mě nadchlo.
Poslední dobou nakupuju v US nebo UK, mají to většinou levnější a já mám angličtinu rád. :)

Jinak přiměřená cena mi přijde do 500Kč, víc většinou ze mě nikdo nedostane. Za WoT/WoWp (dohromady) dám průměrně 66,6Kč/měsíc. :D

Sem tam si zakoupím nějakou hru (posledně ETS 2 za 120,- kč)

Teď přemýšlím nad Watch Dogs. Bojím se ale, že mě to bude bavit první hodinu a pak mě to bude nudit, že to bude příliš monotónní. Nevím pořádně co od toho očekávat.

kazdy rok je to ine, ale 300€ rocne som este neprekonal, kupujem vsetko co by ma teoreticky mohlo bavit. napr. naposledy som kupil another war za 3,99€ a par dni predtym prince of persia za 19.99€... kupujem prevazne krabicovky, uz by som si z nich mohol zacat robit vystavu

Řádově pár set (řekněme tak max 500kč/měsíc). A to jen teď, protože mám nové PC - z dřívějška mám krabicovky, teď kupuju v digitální distribuci (Steam, HB, apod.)
Co mi chybí do sbírky je Mafia II - v kvelbu je za pár stovek, na Steamu násobně víc, tak čekám na slevu.

Já osobně moc za hry neutrácím. Pokud uvidím nějakou pěknou hru tak si ji koupím až bude levnější. Ale pokud to je nějaká bombová hra na kterou se čeká jako např... AC4 tu jsem hned koupil po vydání.

Momentálně neutrácím za hry ani korunu, mám postarší PC a hrát hry na "low" mě nebaví. Takže poslední hra na Pc byl Skyrim, kterej rozjedu i na vysoké (ovšem rád bych tam nacpal grafické mody, ale to by počítač asi vyhořel :-D), jinak vloni jsem utratil 1600,- za GTAV na PS3

Pravidelně nic, příležitostně podle akcí na Steamu. V poslední době jsem nekoupil skoro nic, protože skoro vše, co jsem chtěl, tak už mám, příležitostně koupím nějakou kravinu, naposledy to byl Pat a Mat za 1€ pro synka.
Nejvyšší částka byla okolo 8€ za Witcher 2 a Skyrim. Nemusím hrát novinky, počkám si na ně, mám her do zásoby dostatek. Nejdražší hra, co jsem za poslední roky koupil, byla moje první Steam hra - Falloutt New Vegas za 500Kč za DVD v obchodě před pár lety. Vlastně jsem to přímo ani neplatil, koupila mi to manželka :-)