Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik utrácíte za hry ?

Ahoj,jen takový zjišťovací dotaz , kolik měsíčné utrácíte za hry,ať už steam/placení MMO her/speciální itemy do onlinovek atd. ? Díky,rád bych věděl,jak na to jsem :D

Nic s měsíčními poplatky jsem nikdy nehrál (a nebudu ani v budoucnosti).

Steam (výhradně ve slevových akcích, klidně dva roky po vydání), Humblebundle, výjimečně jiná digi distribuce - to jsou mé nákupy. Krabicovku (funkční mimo Steam) jsem nekoupil už řadu let.

Co jsem kdy chtěl, mám koupeno. Ve wishlistu mám asi 8 her ("na pozorování"), z toho v must have kategorii jen Banished, Watch Dogs a TWD 2. sezóna, čekám na svou cenovou hladinu.

Odhadem ročně za hry utratím maximálně pár tisíc. A jak píše Bounty, rok od roku suma spíše klesá.

Já osobně moc za hry neutrácím. Pokud uvidím nějakou pěknou hru tak si ji koupím až bude levnější. Ale pokud to je nějaká bombová hra na kterou se čeká jako např... AC4 tu jsem hned koupil po vydání.

Momentálně neutrácím za hry ani korunu, mám postarší PC a hrát hry na "low" mě nebaví. Takže poslední hra na Pc byl Skyrim, kterej rozjedu i na vysoké (ovšem rád bych tam nacpal grafické mody, ale to by počítač asi vyhořel :-D), jinak vloni jsem utratil 1600,- za GTAV na PS3

Pravidelně nic, příležitostně podle akcí na Steamu. V poslední době jsem nekoupil skoro nic, protože skoro vše, co jsem chtěl, tak už mám, příležitostně koupím nějakou kravinu, naposledy to byl Pat a Mat za 1€ pro synka.
Nejvyšší částka byla okolo 8€ za Witcher 2 a Skyrim. Nemusím hrát novinky, počkám si na ně, mám her do zásoby dostatek. Nejdražší hra, co jsem za poslední roky koupil, byla moje první Steam hra - Falloutt New Vegas za 500Kč za DVD v obchodě před pár lety. Vlastně jsem to přímo ani neplatil, koupila mi to manželka :-)