Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik utrácíte za hry ?

Ahoj,jen takový zjišťovací dotaz , kolik měsíčné utrácíte za hry,ať už steam/placení MMO her/speciální itemy do onlinovek atd. ? Díky,rád bych věděl,jak na to jsem :D

Pravidelně nic, příležitostně podle akcí na Steamu. V poslední době jsem nekoupil skoro nic, protože skoro vše, co jsem chtěl, tak už mám, příležitostně koupím nějakou kravinu, naposledy to byl Pat a Mat za 1€ pro synka.
Nejvyšší částka byla okolo 8€ za Witcher 2 a Skyrim. Nemusím hrát novinky, počkám si na ně, mám her do zásoby dostatek. Nejdražší hra, co jsem za poslední roky koupil, byla moje první Steam hra - Falloutt New Vegas za 500Kč za DVD v obchodě před pár lety. Vlastně jsem to přímo ani neplatil, koupila mi to manželka :-)