Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Steam- zapomenutý email

Zdravím,
asi před dvěma lety jsem si založil steam účet na můj první email, bohužel v dnešní době už si nepamatuji jeho heslo, a ani věci, které jsem zadával při zakládání emailu, takže bych skrátka potřeboval, přehodit můj steam účet na nový email, mám 3krabicové verze, takže mám k dispozici 3 CD klíče- neměl by být problém.
Jen nevím kam se obrátit, chtěl jsem zavolat na steam support, ale dozvěděl jsem se, že je tam pouze anglický personal a moje znalosti anglického jazyka by byli asi nedostačující...

Nevíte kam se mám obrátit?
Předem díky za všechny odpovědi.

Ahoj, nerad se vám vměšuji do debaty, ale kamarad ma stejny problem. Nemel ted dlouho pc a zapomel email ktery si tenkrat vytvarel jen kvuli steamu.
Poradi nam nekdo? Presne nevidim kam jste psali a email potpory nikde nevidim. Predem moc dekuji

čau, chtěl bych se zeptat mám nové pc a chci rozjet steam ale hlášky Steam Guard to chce po mě nějaký ověřovací kod který mi byl zaslán na mou e-mail adresu ale mám problém, že si nepamatuji svou e-mail adresu na které mám registrovaný steam jinak vím své uživatelské jméno na steam i heslo a mám i steam klíč jen ten e-mail nevím děkuji.

Čaute ľudia...nerad vyrušujem hranie na Steame (ALEBO RIEŠENIE STEAM PROBLÉMOV)...ALE MAM TAKÝ PROBLEM. Tak začneme, asi tak pred 1 mesiacom sa mi pokazil steam ... lebo Antivirus robí svoje :D.A potom keď mne to kamoš konečne opravil tak mi išlo to otvoriť (STEAM).LENŽE tam mi vlastne písalo: "Zdá se že ste tu dlouho nebyli, tak poprosíme od vás SteamGuard KÓD, LENŽE SOM ZISTIL ŽE NEMÁM OVERENÍ EMAIL, a som si ho chcel overiť EMAIL.A POTOM MI TAM PÍSALO ŽE, CHYBA-NESKORO OVERENÝ EMAIL.Potom som sa nemohol dozvedieť moj SteamGuard KÓD.Tak mi kamoš poradil že jemu sa to stalo v roku 2012...a nakoniec mi poradil jednu stránku kde si to potvrdil, ale tá stránka UŽ NEFUNGOVALA - TAK TEDA POPROSÍM KOMENTÁRE,ODPOVEDANIE NA EMAIL: SwwagyGames@seznam.cz ,A TAM DO KOMENTÁROV MI PLS NAPÍŠTE NEJAKÉ STRÁNKY.ĎAKUJEM ZA PREČÍTANIE A PREDOM AJ ZA ODPOVEĎ
tinkacambre (MENO NA STEAME).

P.S: TROCHU MA TO MRZÍ LEBO NA TOM STEAME MÁM OBJEDNANÝ CS 1.6,GO,SOURCE

Já tomu nerozumím vůbec :-|

Každopádně, na Steamu je support, v případě problémů s účtem je potřeba se obrátit tam. Návody, jak postupovat, jsou na Steamu. Nějaká pofidérní phishing stránka, to je to poslední, co bych zkoušel. Akorát, pokud bych chtěl o účet přijít..

Takže asi došlo k nejhoršímu a to napsat jim..., tady je předběžý text, prosím mohli byste mi kdyžtak něco vytknout? Google překladač jsem používat nechtěl, protože by to vypadalo ještě hůř...-

Subject
Forget E-mail password

I have a problem with steam account I forgot e-mail password, so I need get my steam account to put to other e-mail account. I have 2 box versions, so i have CD keys=
mafia 2= xxxx-xxxx-xxxx-xxxx
call of duty modern warfare 3= xxxx-xxxx-xxxx-xxxx

My steam account username- xxxx

Steam account is present on this e-mail: xxxx
I need it on tjis mail: xxxx

thank you very mutch and a'm very sorry for my bad english.....

A kam jim mám napsat??? Mě to tam pořád dokola hází ty samý věci, ale něco jako jejich mail nebo něco jako najít účet podle klíče tam není... Jak to mám vyřešit? Mám pouze klíč, ale nepamatuju si ani jméno účtu, ani heslo, ani e-mail. Mám pouze druhý účet (kam chci převést tu hru) a ten klíč k tý hře. Prosím pomozte mi

nepamatuju si ani jméno účtu, ani heslo, ani e-mail

Nepochopím. No, asi jsi tam nic moc neměl, tak tě ztráta nebude bolet.
Nevěřím, že máš šanci účet získat zpět.

Mám pouze druhý účet (kam chci převést tu hru)

Nelze. Hra je definitivně a trvale svázaná s účtem, na který byla registrována.

Mailem jim nic nepošleš.

obecný postup při řešení problémů:
- Na těch stránkách si uděláš registraci (nesouvisí nijak s tvým účtem na Steamu!)
- Vytvoříš si "ticket" ("stránku" se svým problémem)
- Doložíš požadované údaje podle těch jejich návodů
- Odešleš (na stránce)
- A pak už jen čekáš, až na tebe dojde řada a tvůj problém bude (vy)řešen. Někdy to trvá pár dní, nedávno byla doba, kdy to trvalo několik týdnů…

Asi před 4-6 mesici jsem si založil steam učet. Ale zapoměl jsem email takže bych potřeboval , přehodit muj steam učet na nový email mám tam koupený Counter Strike Global Offensife neměl by být problém.

Děkuji za odpověd Nashledanou