Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WoT - koupili jste si vánoční krabice?

Zdar tankisti,
podpořili jste svoji oblíbenou hru a koupili si pár vánočních krabic?
Já jo, sobě i synkovi. Samozřejmě každej doufá, že mu padne nějakej ten tank, nejlíp osmičkovej a pokud padne, tak je to mimořádně výhodný nákup.
Já kupuju krabice hned zkraja, abych goldy mohl využít v adventním kalendářu, protože kdy jindy se daj koupit zajímavý tanky za goldy, že.

Já koupil 2x 11 krabek, pak ještě 2x 2 krabky - ISU-152k, GSOR 1008, šestkovej zásobníkovej francouz a z poslední trojky krabic ještě T78, kterou jsem si už dřív moc přál. Za goldy pak LT-432. Takže jsem spokojen a vyplatilo se.
Synek 25 + 11 + 3 krabice - Burák, T78, za goldy Lorr.40t + ještě zbývají goldy, počkáme na TradeIn, chtěl by Modelku. Burák je parádní tank, je z něj nadšen, takže taky spokojen.
Trojkový tanky nepočítám, to je jen kosmetickej doplněk.

Tož sa pochlubte, co vám padlo z krabic.

Kdo to nehrajete, nechte si komenty pro sebe, vám není tato diskuze určena.

Já koupil 11 krabiček a padnul jak GSOR, tak Burák...za mne naprostá spokojenost...vloni ( 2019 ) taky oba 8 těžáci a taky z 11 krabiček...jak obj 703 II tak E 75 TS...takže paráda :)
Čekal jsem že bude v adventním kalendáři T 44 - 100 ale bohužel a ani vyměnit teď nejde...není v nabídce...škoda, ten bych ještě moc chtěl :)

Jak se ti hraje s GSORem? Mně to s ním zatím moc nejde, popravdě mě nenadchnul, jak v předchozím roce SU-130PM. Ten dlouhej reload to zabíjí, i když dává pořádný šlehy.

Teď probíhá Trade-in, měl jsem nějaký goldy z Vánoc, takže jsem se zbavil Schwarzpanzera (naprosto nudný tank) a koupil Kanonenjadpanzera 105. Maskování, pene, mobilita, nabíjí pod 10 sekund, paráda. Neholduji sice bezvěžovým tankům, ale tohle se dá. Sice je to papír, ale to je spousta jiných TD taky.
Chtěl jsem se původně zbavit Liberté, nebo Chryslera, který hraju jen občas, ale je za ně největší sleva. Ale oba je mi líto vydat, oba sem tam vytáhnu, zvláště Liberté jsem jeden čas hrál hodně.

V té výměně nejsou nic moc tanky, ale taky jsem vyměnil T34B, co jsem koupil na černém trhu za ELC EVEN 90 a ISU-152K z vánočních krabic za HWK 30. Jinak většinu tanku mám, nebo mě nezaujali. Oba tanky nejsou nic moc, ale jsou lepší aspoň podle mého názoru, než ty co jsem dal na výměnu. TDčka hraju jen vyjímečně, jen kvůli misím.

Ty ses zbavil ISU? No je fakt, že je to dost specifickej tank a ne každýho bude bavit. Je to líná lemra s diskutabilním pancířem a křivým dělem, jež si zakládá jen na vysoké alfě a penetraci. Jinak nic moc, uznávám, ale právě ty prdy za 750 jsou důvod, proč to občas vytáhnout. Občas, ne často.

ELC jsem občas zvažoval, ale mám AMX-13/57, takže není důvod k dalšímu fr. scoutovi, zvláště když AMX je velmi zábavný stroj.
HWK dostal synek z waflokrabic, nazval to "malej Leopard". Na scouta velký, spíš se to blíží papírovýmu medku. Může být zajímavej. Já mám M41 90 GF, což je něco podobnýho, taky je to větší, ale moc to už nehraju. Na scouta velký, na medko slabý dělo. HWK je na tom stejně.

Ještě jsem dneska trochu podrandil toho Kanonenjagdpanzera. Sice mi nedopřál tolik výher, ale dvakrát za den jsem dostal medaili Ostřelovač. Ten tank je IMHO opravdu podceňovaný, narozdíl od Strv nemusí přepínat režim a je dost hbitý.

Původně jsem uvažoval o DickerMaxovi, ale to je pomalá plečka, takže jsem to zavrhnul. A ze šestek už většinu mám, buď jsem je někde nějak dostal, vyjezdil, nebo si i koupil, takže už tam není nic, co bych chtěl. Za úvahu stojí Škoda T40, není to tak strašný, jak to někteří popisují. Dává prdy za 220, dokáže překvapit. Ale už ji mám.

Křívé? Možná něčí oko, naopak su-152 a isu jsou top TD 7 a 8 tieru, 3 a 2 hvězdičky na dělu celkem snadno, narozdíl od jiných tanku. Nevím který pancíř ve hře myslíš? On nějaký ten tank má pancíř? A kde?
A prase ještě újde.

Bavíme se o ISU-152k, to má trochu jiný parametry, než to stromový. Rozhodně má pořád velkej rozptyl a doměřuje týden, to je prostě tank, kterej pomalu někam dotlačíš, zašiješ se a čekáš, co ti přijede před dělo. Nějaký manévry se s tím dělat nedají. Pancíř to právě nemá, ale to bych čekal, že to bude trochu svižnější. Ale ty prdy za 750 a průbojnost, to je na druhé misce vah. Něco podobnýho, jako KV-2, všechny neduhy tanku výměnou za houfnici, kvůli které se to hraje.

Tak padlo nám to z Vánočních krabic, takže jsou 3 možnosti, co s tím - hrát to alespoň občas, nechat na to padat v garáži prach, nebo to vyměnit za slevu v TradeIn, který teď probíhá. Já se takto zbavil Schwarzpanzera, tank, co mě naprosto ničím neoslovil. Goldy mi zbyly z Vánoc, tak jsem je použil.
Bezvěžový TD jsem doposud nehrál, ale možná to s nimi zkusím.

Já je neprodávám. Kredity se dají vyjet běžným hraním, takže za kredity to dávat nebudu. Takže je nechám v garáži právě pro TradeIn, kterej je zrovna teď, nebo "kdyby náhodou". Zvláště nízký tiery můžou být zdrojem kompenzací z Vánočních krabic, i když to není jistota, ale chleba to v garáži nežere.

Tak já očividně ještě všechno neměl, viz ten Kanonenjagdpanzer. Ještě by možná stálo za koupi Střevo S1, ale to možná příští rok, zatím mě švédi nelákají. Modelku už mám, zbytek opravdu za moc nestojí, resp. nijak nevyniká, aby to mělo cenu pořizovat. SuperPeršu jsem měl a toho jsem se právěže zbavil, příliš pomalej na cokoliv.

GSOR pro mne obrovský zklamání...pomalý, otáčí se to jako cirkus, věž se nehejbá...ikdyž máš brutální pene na goldu, netrefuju, nebo neprobíjím...mám průměrně sice 2500 Damage, ale jen 40% WR...nebaví mě ta strašná doba reloadu...
Hrál jsem to s turbem a je to lepší, ale nic moc :(

Ale Burasque je super stroj, jako dělo je teda masakr nepřesný, ale spoting, kamo, rychlost...super zábava, v četě 3 x Burák je vždycky prdel .

Já GSORa moc nehraju, právě ten příšernej reload to zabíjí. Vysřílel jsem zásobník a Burák si mě přišel posvačit, měl jsem naštěstí dost HP. GSOR má sice brutální pene na goldu, ale taky brutálně klesá se vzdáleností! Takže na 500 metrů máš asi tolik, co na AP. Takovej KanonenJgPz má taky APCR, ale tam je pokles na 500 metrů jen asi 20 mm.

3 Buráci v četě - jo a vždycky je má protivník. A obvykle je jasný, jak to dopadne. Pokud nechcípnou hned na začátku, tak sami rozeberou půlku týmu. S tou vysokou alfou by se to dalo jezdit i Full Gold.

Zjišťuju, že po celé vánoční akci mi největší radost udělal TradeIn, kde jsem vyměnil Schwarzpanzera za KanonenJagdPanzera 105. Nic pro začátečníky, ale je to rychlá svině s vysokým maskováním, penetrací, přesností a rychlýma střelama. A pak ještě jsem rád za ty šestkový tanky, co mi padly, ty občas vytáhnu.
Zajímavý je to ISU-152k, s tím stačí dát dva zásahy a máš vyděláno. Ovšem něco za něco, je to lenivý a má to nesymetrickej odměr děla, doprava jen 5°, což je občas omezující.

Jj já na tradeIn čekal taky a chtěl jsem vyměnit T54 mod.1, měl jsem ho rád, kdysi měl pancíř, ale v dnešní době Goldové je to pasé a ta strašná pohyblivost :( čekal jsem na T 44-100, ale klasika nebyl...
Boráka jezdím jenom full gold, jako 190 na základním pene je dobrej fejk :) A ono 240 na goldu není taky žádná hitparáda...

Jezdím z 99% 10tky Leoparda 1 a Obj.140 jsou to brutální stroje, pohyblivost, kadence, pene, maskování slušný, jen je to papír, ale to mi neva, nikdy jsem se na pancíř nespoléhal ..

Apropos, mohli bychom někdy dát četu, co ty na to ? Jen tak For Fun..