Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WoT - koupili jste si vánoční krabice?

Zdar tankisti,
podpořili jste svoji oblíbenou hru a koupili si pár vánočních krabic?
Já jo, sobě i synkovi. Samozřejmě každej doufá, že mu padne nějakej ten tank, nejlíp osmičkovej a pokud padne, tak je to mimořádně výhodný nákup.
Já kupuju krabice hned zkraja, abych goldy mohl využít v adventním kalendářu, protože kdy jindy se daj koupit zajímavý tanky za goldy, že.

Já koupil 2x 11 krabek, pak ještě 2x 2 krabky - ISU-152k, GSOR 1008, šestkovej zásobníkovej francouz a z poslední trojky krabic ještě T78, kterou jsem si už dřív moc přál. Za goldy pak LT-432. Takže jsem spokojen a vyplatilo se.
Synek 25 + 11 + 3 krabice - Burák, T78, za goldy Lorr.40t + ještě zbývají goldy, počkáme na TradeIn, chtěl by Modelku. Burák je parádní tank, je z něj nadšen, takže taky spokojen.
Trojkový tanky nepočítám, to je jen kosmetickej doplněk.

Tož sa pochlubte, co vám padlo z krabic.

Kdo to nehrajete, nechte si komenty pro sebe, vám není tato diskuze určena.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Já koupil 11 krabiček a padnul jak GSOR, tak Burák...za mne naprostá spokojenost...vloni ( 2019 ) ta…
Schizo 19.01.2021 09:40
Schizo
Jak se ti hraje s GSORem? Mně to s ním zatím moc nejde, popravdě mě nenadchnul, jak v předchozím roc…
Prasak 19.01.2021 19:56
Prasak
GSOR pro mne obrovský zklamání...pomalý, otáčí se to jako cirkus, věž se nehejbá...ikdyž máš brutáln…
Schizo 17.02.2021 14:26
Schizo
Já GSORa moc nehraju, právě ten příšernej reload to zabíjí. Vysřílel jsem zásobník a Burák si mě při…
Prasak 17.02.2021 17:23
Prasak
Jj já na tradeIn čekal taky a chtěl jsem vyměnit T54 mod.1, měl jsem ho rád, kdysi měl pancíř, ale v…
Schizo 18.02.2021 09:19
Schizo
PM Leoprda mám taky, můžu ho vyvětrat. Aj 140. poslední
Prasak 18.02.2021 10:49
Prasak

Já koupil 11 krabiček a padnul jak GSOR, tak Burák...za mne naprostá spokojenost...vloni ( 2019 ) taky oba 8 těžáci a taky z 11 krabiček...jak obj 703 II tak E 75 TS...takže paráda :)
Čekal jsem že bude v adventním kalendáři T 44 - 100 ale bohužel a ani vyměnit teď nejde...není v nabídce...škoda, ten bych ještě moc chtěl :)

Jak se ti hraje s GSORem? Mně to s ním zatím moc nejde, popravdě mě nenadchnul, jak v předchozím roce SU-130PM. Ten dlouhej reload to zabíjí, i když dává pořádný šlehy.

Teď probíhá Trade-in, měl jsem nějaký goldy z Vánoc, takže jsem se zbavil Schwarzpanzera (naprosto nudný tank) a koupil Kanonenjadpanzera 105. Maskování, pene, mobilita, nabíjí pod 10 sekund, paráda. Neholduji sice bezvěžovým tankům, ale tohle se dá. Sice je to papír, ale to je spousta jiných TD taky.
Chtěl jsem se původně zbavit Liberté, nebo Chryslera, který hraju jen občas, ale je za ně největší sleva. Ale oba je mi líto vydat, oba sem tam vytáhnu, zvláště Liberté jsem jeden čas hrál hodně.

GSOR pro mne obrovský zklamání...pomalý, otáčí se to jako cirkus, věž se nehejbá...ikdyž máš brutální pene na goldu, netrefuju, nebo neprobíjím...mám průměrně sice 2500 Damage, ale jen 40% WR...nebaví mě ta strašná doba reloadu...
Hrál jsem to s turbem a je to lepší, ale nic moc :(

Ale Burasque je super stroj, jako dělo je teda masakr nepřesný, ale spoting, kamo, rychlost...super zábava, v četě 3 x Burák je vždycky prdel .

Já GSORa moc nehraju, právě ten příšernej reload to zabíjí. Vysřílel jsem zásobník a Burák si mě přišel posvačit, měl jsem naštěstí dost HP. GSOR má sice brutální pene na goldu, ale taky brutálně klesá se vzdáleností! Takže na 500 metrů máš asi tolik, co na AP. Takovej KanonenJgPz má taky APCR, ale tam je pokles na 500 metrů jen asi 20 mm.

3 Buráci v četě - jo a vždycky je má protivník. A obvykle je jasný, jak to dopadne. Pokud nechcípnou hned na začátku, tak sami rozeberou půlku týmu. S tou vysokou alfou by se to dalo jezdit i Full Gold.

Zjišťuju, že po celé vánoční akci mi největší radost udělal TradeIn, kde jsem vyměnil Schwarzpanzera za KanonenJagdPanzera 105. Nic pro začátečníky, ale je to rychlá svině s vysokým maskováním, penetrací, přesností a rychlýma střelama. A pak ještě jsem rád za ty šestkový tanky, co mi padly, ty občas vytáhnu.
Zajímavý je to ISU-152k, s tím stačí dát dva zásahy a máš vyděláno. Ovšem něco za něco, je to lenivý a má to nesymetrickej odměr děla, doprava jen 5°, což je občas omezující.

Jj já na tradeIn čekal taky a chtěl jsem vyměnit T54 mod.1, měl jsem ho rád, kdysi měl pancíř, ale v dnešní době Goldové je to pasé a ta strašná pohyblivost :( čekal jsem na T 44-100, ale klasika nebyl...
Boráka jezdím jenom full gold, jako 190 na základním pene je dobrej fejk :) A ono 240 na goldu není taky žádná hitparáda...

Jezdím z 99% 10tky Leoparda 1 a Obj.140 jsou to brutální stroje, pohyblivost, kadence, pene, maskování slušný, jen je to papír, ale to mi neva, nikdy jsem se na pancíř nespoléhal ..

Apropos, mohli bychom někdy dát četu, co ty na to ? Jen tak For Fun..

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru