Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cheater tohle by měl dostat každý a pak doživotní ban

https://www.profigamers.cz/zahranici/youtuber-vymyslel-jedinecny-zpusob-jak-potrestat-cheatery-v-cs-go-492591
Tohle je fatk dobré, až jsem se musel smát, tohle by mělo být v každém programu, který podvádí, je to skoro v každé online hře a pěkně to už šte, že dost lidí neumí hrát normálně.
I když by možná stačila nějaká páka od tvůrcu her, ale asi nemají zájem, jelikož by dost hráču asi nehrálo.
Změna kategorie, původně: PC hry (karel)

Já si nedovolím použít cheat ani v singplayer hře, ale jednou jsem ban dostal na GTAV online, kdy mi resetovali účet a ban na měsíc, kvůli tomuhle programu https://processhacker.sourceforge.io fakt to zní jak, kdybych tam něco "hackoval", ale vlastně ten program je jen velmi detailní správce úloh a hledal jsem příčinu, proč mi ve hře v určitých intervalech klesá extrémně fps, myslím teda, že to bylo za tohle jinak nevím, jejich podpora je o ničem prý anticheat mají bezchybný a všechny bany jsou definitivní, což mě trochu na charakteru po tisících hodinách zamrzelo.

jo teď se dívám, že maj na webu Steamu nově programy, který můžou způsobit VAC disconnect a možná i ten ban

CCleaner
Powershell
Sandboxie
Cheat Engine
IObit Start Menu 8
Process Hacker
DLL Injectors
Hypervisors
Steam Idlers

naštěstí tam není MSI Afterburner+RTSS, který používám dost a taky dokáže injektovat exe hry a anticheat by to mohl detekovat
___

Jo to máš pravdu, u mě je taky top single, jelikož v multiplayeru nemáš většinou mise, úkoly ani příběh. Prostě jdeš do bodu a,b,c a mlatiš mlatiš mlatiš nebo stříliš stříliš a to je vše. Takhle je to o ničem a single bude vždy zajimavější a lepší.

Dovolím si nesouhlasit, za mě jsou multiplayerové hry zábavnější díky tomu, že nevím co se stane. V SP hře se mi vždy stane to co se stalo 1 000, 10 000 dalších hráčů, v MP hře je každý zápas, každá minuta zkrátka jiná. A samozřejmě, je to i výzva, proti počítači je to vždy méně zábavné než proti opravdovému člověku.

Tak single hry jsou na to, abys ji odehrál jednou, dvakrát, výjimečně vícekrát, pak už ji znáš. U multiplayeru to nikdy není stejný. Ještě se mi nestalo, abych jednu hru pařil tak dlouho, jako WoT - a to jsem nechápal, když jsem bráchovi stavěl počítač, že to chtěl především na to, aby to zvládlo WoT a teď jsem na tom stejně jako on.

Tak ale děláš něco jinéh že jo.
Single je od toho aby pobavil. Příběh atd, což skoro žádná nebo žádná onlina hra nemá, nebo ho má typu nic moc. Ale kvalitní single hra ho má dobrej. Děláš úkoly atd. V online hrách nic takového moc není.
Když se ještě sečte poslední dobou strašně dobré tymy tak je to fakt super ty online hry.:-):-):-):-)

Tak ještě by mohly odstranit cheaty a mody a pak by to bavilo asi každého. Ale ne že v bf5 má automatické střílení do lidí aimbot a neuběhne ani 1 ms on tě uvidí a sniperkou prask i když třeba zrovna ležíš na zemi, to bych chtěl vidět, jak by mohl tušit zda hráč leží nebo ne. Ale toho je dost.
No někdy je lepší AI zrovna u těch tanků možná by byla i lepší, někdy to co dostaneš do týmu bolí.

+ cheat a mod je skill.:-):-):-):-)
A že jich poslední dobou moc chodí na online hry.
Problém je v tom, že nepoznáš kdo to používá a kdo ne, pokud to nejsou nějak hodně výrazné cheaty+mod. Zrovna u těch tanku existuje tolik *** cheatu, jako laser, kdy vidí, jestli na něho míříš nebo ne. A další takové.

Pochopitelně spousta lidí se mnou souhlasit nebude, jinak by multiplayer neexistoval :-)

Mě ale vůbec neláká. Mám svůj styl hraní, nebudu se nikomu přizpůsobovat (skoro všichni hrají mnohem rychleji než já). Je-li třeba v recenzi, že hra zabere 10 hodin, mi to trvá klidně 2x, 3x déle. Navíc jsem docela slabý hráč stříleček, byl bych skoro pořád mrtvý. A neznám multi hru, která by mi nepozorovaně umožnila sedět někde daleko schovaný, mít odstřelovačku s výkonnou optikou a tlumičem a pěkně kosit jiné hráče, kteří se chovají více akčně a méně zbaběle ]:) Opípat si dalekohledem protivníky a pak je pomalu a tiše jednoho po druhém likvidovat (Far Cry), to mě baví. Ne tam vletět jako Švarcenégr v Komandu a všechno kosit… a náhle být zlikvidován někým, koho jsem přehlédl.

V logické hře mi multi nevadí, ale tam je zase docela málo her (které bych hrál), které ho mají. A snesl bych multi v jezdících hrách (určitě ne s každým), asi bych preferoval bezkolizní model, kdy auta nemohou do sebe narážet (Trackmania).

Tak mě taky vždycky bavil single a bude. Je to lepší na 100% než multak. Neděláš prostě nic dokola, single hraješ 1,2 pak možná i 3. Ale jako fakt 5-10 let hrát jen tanky nebo CS:GO. Pořád dokola běháš a jenom střílíš to je vše a u tanků zase jezdíš a střílíš do tanku. Žádné mise nic. Navíc jak už jsem psal dost modu a cheatu hry kazí, v single at jsi používá co chce, třeba černou díru, která vše zničí, ale do multaku tohle nepatří.

Přesně, kdysi jsem trochu zkoušel multi v GTASA a byla to katastrofa, létající auta, neomezeně munice do rotačáku a nesmrtelnost, takových lidí jsi potkal spousty. Měl jsem štěstí, že jsme v úzké komunitě měli vlastní neveřejný server a tam se daly hrát "moderované" hry (např. cyklistický závod Tour de Mt.Chilliad, Ballas vs. Angel Pine - Ballasáci měli jen nože, vesničani jen lopaty, hráli jsme i nějaké konvoje..)

Na veřejný server bych nešel.

Jo kde jsou roky 2000-2010. Moc modu nebylo a ani žádné cheaty ve velkém jako tedka. A vývojaři to mají někde, jelikož není těžké udělat hru tak, že šáhneš do souboru hry, odešle to tvoje ID nebo jméno a dostaneš pernamentní ban nebo by prostě hra nešla vůbec spustit jak do toho někdo šáhne, jenže by dost lidí přestalo hrát, takže proto nezájem. Takže asi tak. To potom třeba v the division/2 jsi tak pěkně jdeš a prásk přes budovu, tak jsi říkám, dobrá kulka, která udělá díru přes několika m beton.
Tohle se v single stát nemůže. Ani nevím zda je vůbec nějaká online hra bez modu a cheatů, které hru kazí. Bf5 je dost, tanky wotko taky, gta5 taky a to bych mohl jmenovat skoro vše.
Ještě možná single hra kde můžeš hrát 4, to je ještě zajimavé.

Jestli to vidíš jen jako "jedeš a střílíš do tanku", tak jsi nepochopil, o čem ta hra je. Není to o střílení, ale o vítězství nad živými hráči, nikoliv nad skripty programátora. Využití fyziky - úhlování pancíře, schování se za překážky. Jasně, že tě to přestane bavit, když se nepoučíš z vlastních chyb a budeš to hrát jak Rambo a najedeš tankem doprostřed s úmyslem "teď vás všechny rozšvihám". Je to o taktice a použití myšlení, protože něco jako Save-Load tam není.

Nějaký mise tam samozřejmě taky jsou, ale adekvátní hře - znič 3 tanky, zastav pancířem poškození atd. Jsou součástí motivace pro další hraní.

Ale jako fakt 5-10 let hrát jen tanky nebo CS:GO.

Někteří lidi chodí celej život do hospody. Furt ty stejný xichty okolo, furt glgají pivisko a kořku.

Hra kde každý jezdí sám za sebe a né týmově jsi myslel ne? Wn8 kdo vymyslel, tak asi propleskat, jezdí se jenom na toto na úkor vítezství týmu. Pancír on tam nějaký je jo? Když 99% je gold ammo. Řekl bych že v tom je war thunder lepší, každý národ svoji munici žádná gold ammo.
Ale je jasné, že dost lidí má wotko jako titulní hru všech dob.

Neříkám, že v té hře nejsou chyby, jsou tam a je jich tam dost, ale tvůj pohled na tu hru je dost omezený. I na publicu najdeš lidi s kterými se dá kooperovat, taky můžeš s kamarády vytvářet čety. Máš tam různé herní módy, bývají různé akce (Fotbal, frontová linie, závody, ocelový lovec, sváteční operace. atd.). Některé jsou zábavné, některé méně, každý si najde to své. A taky chápu, že to někoho nebaví vůbec.

Já tě naprosto chápu, taky jsem zažil ve WoT lepší časy, ale pořád to je jen hra, ne žádná realita. Taky se mi nelíbí dnešní trendy ve hrách, ale co zmůžu?! Nic. Smířím se s tím nebo to nehraju. Pokud budeš na hru koukat jako na realitu, tak si jen ztěží nějakou zahraješ.

No tak war thunder je war thunder. Viděl jsi někdy v reálu třeba úhlovat tanky? wtf kde to vzniklo? A už to stejně ani nefungovalo, nebo že by nějaký tank měl gold ammo? Akorád ten pancíč zničili. Poslední dobou nic moc ve wotku, tak ještě možná ty lodě dobré a war thunder má zase dobré letadla.

Zapomínáš, že je to arkádová hra, ne simulace reality, to si běž hrát WarThunder. V Zaklínači máš kouzla, to taky není realita a nikdo se nad tím nepozastavuje.
Mimochodem, to úhlování pancíře, co je na tom divnýho? Na to přišli rusáci, když udělali T-34 se šikmým pancířem a němci na to čučeli s otevřenou hubou a pak to taky zavedli. Když jde pancíř udělat šikmo v horizontální ose, tak ho lze natočit i ve vertikální ose, tj. vyjedeš z poza rohu pod úhlem a ne napřímo.
Gold ammo? Tanky mají různou munici, i ta podkaliberní existuje. V reálu se však do tanků láduje ta nejlepší, co je k dispozici, bez ohledu na cenu. WoT má zavedenu nějakou tu herní ekonomiku, tak je tam munice o různé ceně.

Na WoT nadávají dva typy hráčů - jedni, co už mají odježděny desítky tisíc bitev a mají všechno vyzkoumaný, takže už nemají motivaci. A pak rajčata, který nepochopily principy herní mechaniky a tím pádem dostávají na prdel a pak hru haní, jak je špatná.

Když tě baví War Thunder, hraj War Thunder. Co jsem viděl a neviděl je úplně jedno, sere mě ve WoT spousta věcí, ať už to jsou kolozm*di, goldy, modré plány, knihy posádky a další věci, ale pořád to je jen hra, ne realita. Současný trend, hry zjednodušovat začátečníkům se mi taky nelíbí, taky jsem se musel někde vypracovat, musel jsem poctivě vyexpit tanky, posádky, našetřit na vybavení atd., jenže výrobce hry chce peníze, protože ty jsou až na prvním místě. A peníze získá pokud hru přizpůsobí co největšímu počtu lidí, a to včetně začátečníků a občasných hráčů, které udrží ve hře jen díky těmto vymoženostem.

Jo, plány a jednodušší techtree posunuly začátečníky nahoru, na tieru VI je to hodně vidět, ale na druhou stranu si říkám, že když už chci vydělat kredity, tak jezdit šestky, tam si na rajčatech nastřílím nejvíc :-) a oprava prémiového tanku a cena munice jsou na šestým tieru za hubičku. Možná vydělám za bitvu o něco míň, než s osmičkou, ale bitvy jsou obvykle o něco rychlejší a tak jich stihnu víc.

Tak když už prémiáky mám, tak je využiju. Hodně z nich jsem dostal zadarmo. Aktuálně drandím M56 Scorpion, je to IMHO podceňovaný tank. Dostal jsem ho z TR, tak vyjíždím body do Battle Passu. Ale začal mě bavit, pancíř se u takových TD stejně nepočítá, ale má docela přesný dělo, slušnou mobilitu a hlavně maskování. A to ještě nemám perky na maskování pro posádku.
Hellcata si asi znovu zpětně pořídím, nemám žádný TD tohoto typu na 6. tieru. A ty bez otočné věže mě moc nebaví. Scorpion sice taky věž nemá, ale má vcelku široký odměr do stran, takže to s ním jde. Penetrace je dostačující i proti osmičkám, reload něco přes 6 sekund, takže když to úplně nepodělám, tak mám v průměru okolo 1500 dmg za bitvu. Paradoxně si nastřílím nejvíc když prohrajeme, protože zůstanu mezi posledníma a mám dost cílů, než mě dostanou :-) díky tomu rychlýmu reloadu.

Nic jen že by mohl dělat úplně jiné věci. Jako udělat hru jak byla dobrá do roku 2014. Nové mapy nic kde nic, hlavně že máme nové prémiové tanky.
Gold munice ničí hru, vlastně už ji zničila. Light tank přepne na gold i medium tank a už to rozebírá těžké tanky jak na pásu. Opravdu to je skill jako 10 nabít gold na 8 a 9 tier.
Pak se nedivím, že hra je taková jaká je. Nebo kolové tanky luxus. Prásk do kola a ono to jede dál. Asi podle reality ufon. Nebo do bitvy prásknout 5 light tanku. Matchmanking opravit atd. A ne jenom dělat prémiaky.

V aktualizaci 1.10 přijde staronová mapa Perlová řeka

https://youtu.be/MAprkhjp7i8

Nerf kolozm*dů bude taky, jak to dopadne se uvidí.

Změny ve vyvážení kolových vozidel

Rychlá a obratná kolová vozidla mají často až příliš velký dopad na výsledky bitev. Abychom je vyvážili, snížili jejich vliv na celkovou hratelnost a dali pomalejším vozidlům šanci s nimi bojovat, provedeme následující:

Zvýšíme omezení rychlosti způsobené poškozeným podvozkem
Nepatrně snížíme palebnou sílu a pohyblivost několika kolových průzkumníků

Nejprve provedeme změny v mechanikách poškození způsobeného kolům. Dříve poškození kola ovlivnilo pouze dynamiku vozidla a ne jeho aktuální rychlost. Když jsou nyní kola poškozena, znatelně se sníží nejen dynamika, ale i rychlost vozidla. Poškození hnacího kola sníží celkový výkon a poškození nosného kola zase ovlivní rychlost. Vzhledem k tomu, že téměř všechna kolová vozidla ve hře mají pohon všech kol, poškození kteréhokoliv z nich způsobí snížení dynamiky. Rychlost vozidla se ovšem sníží pouze v případě, že se poškozená kola dotýkají země.

Druhým aspektem tohoto vyvážení budou technické parametry kolových vozidel. Chtěli bychom nepatrně snížit parametry ovládání děla, akceleraci a maximální rychlost některých z nich. Snížení těchto technických parametrů v kombinaci s přepracovanými mechanikami poškození kol by mělo mít dostatečný vliv na omezení bojové výkonnosti těchto vozidel.

Nezapomeňte se přidat ke Společnému testu a vyzkoušet změny na vlastní kůži!

S goldama máš pravdu, čekám co s tím WG vymyslí.

Pořádně čti co píšu, napsal jsem, že to je staronová mapa. Já na ní hrál už kdysi, uvidíme jak bude vypadat teď. Pro někoho ta mapa bude nová, protože ve hře nebyla odhadem tak 4 roky, nechce se mi to hledat. Jinak musím souhlasit s Prasakem, nehrej to, nikdo tě nenutí. Hra prostě není realita, ať chceš nebo nechceš, je to pořád jen hra.

Nic. Prootže se ozvou zase hráči, kteří bez toho neumí, takže asi tak. Maus popelnice jaký to byl obávaný tank a tedka? Top ****. Light i medko jsi nabije gold a bum bum bum. Do veže ze předu zničit tank jako opravdu? Němci a rusové by se museli stydět za svoje tanky v téhle hře. Katastrofa.
A i to střílení, kdy střela pořád letí stejně. Každá střela měni potom dráhu jenom ve wotku to líta pořád stejně rovno. D

Bože můj, tak to nehraj, o co ti jde? Nebo jsi prostě sebemrskač a hraješ to, i když na to furt nadáváš? Nebo tě to prostě furt baví a neumíš si to přiznat nahlas.

Mimochodem - balistika tam je, střely lítají obloukem, akorát ty míříš přímo na cíl. Přece bys nechtěl, aby hráč dělal řidiče, velitele a střelce ve všem na 100%? Balistiku obstarává střelec, stejně tak jako řidič jízdu tanku, ty taky jako hráč neurčuješ kvalty převodovky.

Balistika tam je jo? Tak možná na úrovni středověku. Tak řekni proč wargaming neupraví gold munici nebo nedělá nové mapy? Pak se nedivím opravdu že tyhle hry jdou do kopru, už tam stačí jen rakety aby tam namontovali a taky je vám tam přeju to potom bude zábava.
Střely tak možná jako že můžeš předmířít. Rozhodně střela neklesá dolů tak jak by měla dle reality že? Nebo kulka letí 1500000 km pořád stejně? Jenom u wotka dokáže letět přes celou mapu rovně. Ale když vám to stačí, ani se nedivím, že to tak zůstane a ještě to zhorší.

Bla bla bla, seš jak kolovrátek. Hra do kopru nejde, denně jsou přihlášeny desítky tisíc lidí. Nový mapy vznikají, nedávno přidali Berlín, přijde Perlová řeka.
Gold munice je určitý problém, ale vypadá to, že ani WG sami neví, co s tím (už testovali nějaký úpravy, ale bez úspěchu). Ale nevidím v tom až takovej průser, abych to přestal hrát a blil na fórech, jak je to na hovno. Když ti vadí gold, hraj Tier VI, tam toho tolik nelítá. Na druhou stranu se použití goldů nedivím, když proti mě stojí nějaká obluda, tak raději nabiju ten gold, než abych jak Mirek Dušín čestně chcípnul, protože gold fujky fujky.

Balistika tam je, ale jen kosmetická, obloukem to samozřejmě lítá, stačí si zahrát s KV-2 a uvidíš, jak to lítá obloukem. Ale snad si nepředstavuješ, že hráč bude ještě hlídat výškový náměr při střelbě? Na to tam je posádka a to dělá střelec, ty seš především velitel tanku a určuješ, kam se bude střílet. Balistiku má na starosti střelec. Vždyť je to hra, ne simulace, ty furt jen kňučíš, že ta hra není to, co TY chceš.

To máš těžké. Podváději protože to jde a pak mají čísilka a staty, což jsi myslím že je důvod číslo 1. Kdo hraje wot tak to zná, co jsou šumachři, hele já mám čísilka 154 a on 105 atd.
Bohužel moc dobře nepoznáš kdo to má poctivě a kdo ne.

Tak to máš ale single. Tam at jsi každý dělá co chce, třeba at má mod jak v gta létajícího koně nebo co.
Samozřejmě že vím kam míříš. Rozhodně lepší než se dívat na automatické střílení do palice viz bf5 a další.
A proč by nemělo? Zaklínač 3 byl snad špatný? Máš tu příběh, velkou mapu kde máš dost věci co máš dělat. U zaklínače třeba byli dobré i vedlejší úkoly.
AŽ bude v online světě mít každý stejné podmínky pak se můžeme bavit, jenže kdy to bude?
Ä zrovna u těch tanků wot, tu hru úplně ****. Řekl bych zlaté časy do roku 2014.

A neznám multi hru, která by mi nepozorovaně umožnila sedět někde daleko schovaný

Já akorát hrál hodně Tribes (Ascend), což je hardcore fps hra, hodně rychlá svým způsobem (možná nejrychlejší fps), kdy se hráč pohybuje vysokou rychlostí a vlastně "lyžuje" po zemi a zbraně, které měli pomalé projektily, to byla fakt paráda, byl tam jeden stealth charakter, který mohl být úplně neviditelný, což jsem často používal k infiltraci nepřátelské základny a zničení generátoru, což znevýhodnilo tým protivníka, ale úplně jednoduché to taky nebylo, muselo se dobře umět pracovat s energií zbroje podobně jako v Crysis.