Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cheater tohle by měl dostat každý a pak doživotní ban

https://www.profigamers.cz/zahranici/youtuber-vymyslel-jedinecny-zpusob-jak-potrestat-cheatery-v-cs-go-492591
Tohle je fatk dobré, až jsem se musel smát, tohle by mělo být v každém programu, který podvádí, je to skoro v každé online hře a pěkně to už šte, že dost lidí neumí hrát normálně.
I když by možná stačila nějaká páka od tvůrcu her, ale asi nemají zájem, jelikož by dost hráču asi nehrálo.
Změna kategorie, původně: PC hry (karel)

Dovolím si nesouhlasit, za mě jsou multiplayerové hry zábavnější díky tomu, že nevím co se stane. V SP hře se mi vždy stane to co se stalo 1 000, 10 000 dalších hráčů, v MP hře je každý zápas, každá minuta zkrátka jiná. A samozřejmě, je to i výzva, proti počítači je to vždy méně zábavné než proti opravdovému člověku.

Pochopitelně spousta lidí se mnou souhlasit nebude, jinak by multiplayer neexistoval :-)

Mě ale vůbec neláká. Mám svůj styl hraní, nebudu se nikomu přizpůsobovat (skoro všichni hrají mnohem rychleji než já). Je-li třeba v recenzi, že hra zabere 10 hodin, mi to trvá klidně 2x, 3x déle. Navíc jsem docela slabý hráč stříleček, byl bych skoro pořád mrtvý. A neznám multi hru, která by mi nepozorovaně umožnila sedět někde daleko schovaný, mít odstřelovačku s výkonnou optikou a tlumičem a pěkně kosit jiné hráče, kteří se chovají více akčně a méně zbaběle ]:) Opípat si dalekohledem protivníky a pak je pomalu a tiše jednoho po druhém likvidovat (Far Cry), to mě baví. Ne tam vletět jako Švarcenégr v Komandu a všechno kosit… a náhle být zlikvidován někým, koho jsem přehlédl.

V logické hře mi multi nevadí, ale tam je zase docela málo her (které bych hrál), které ho mají. A snesl bych multi v jezdících hrách (určitě ne s každým), asi bych preferoval bezkolizní model, kdy auta nemohou do sebe narážet (Trackmania).

To máš těžké. Podváději protože to jde a pak mají čísilka a staty, což jsi myslím že je důvod číslo 1. Kdo hraje wot tak to zná, co jsou šumachři, hele já mám čísilka 154 a on 105 atd.
Bohužel moc dobře nepoznáš kdo to má poctivě a kdo ne.

Tak to máš ale single. Tam at jsi každý dělá co chce, třeba at má mod jak v gta létajícího koně nebo co.
Samozřejmě že vím kam míříš. Rozhodně lepší než se dívat na automatické střílení do palice viz bf5 a další.
A proč by nemělo? Zaklínač 3 byl snad špatný? Máš tu příběh, velkou mapu kde máš dost věci co máš dělat. U zaklínače třeba byli dobré i vedlejší úkoly.
AŽ bude v online světě mít každý stejné podmínky pak se můžeme bavit, jenže kdy to bude?
Ä zrovna u těch tanků wot, tu hru úplně ****. Řekl bych zlaté časy do roku 2014.