Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox a steam

Nasiel som nejaky program windows stream na xbox a videonavody kde na xboxe hraju hry zo steamu z pc. Znamena to ze mi staci starsi pc na ktorom spustim cez xbox hru a pojde mi na xboxe na plnej kvalite?
Ďakujem

https://hry.poradna.net/questions/2992865-csgo-ntb

Budem hádať: Nemáš na nový PC, tak sa snažíš vymyslieť hocičo iné, len nie kúpiť si nový, lepší PC.

Nie... na Xbox sa skutočne nedajú hrať PC hry. Pretože Xbox má svoj HW a PC má svoj HW. Na PC sú hry inak upravené ako na Xbox-e. Aby si to lepšie pochopil: Zoberme si príklad napr. GTA 5. GTA 5 na PC je graficky viac náročnejší, ako na Xbox. Prečo? Aby to Xbox HW zvládol. Pretože keby všetky hry boli graficky také isté, tak by Xbox nemusel tie hry zvládnuť. Xbox je konzola, nie PC. To, že má základnú dosku, grafiku atď... ešte nerobí z Xbox-u automaticky počítač. Čiže tvoja jediná možnosť je kúpiť si nový PC ALEBO mesačne si napr. platit Cloud Gaming ako napr. Shadow Tech. Ale vopred ťa upozorním, nečakaj kvalitný obraz, teda ping ti tam bude skákať.

Edit: Tu máš nejaké videá, aby si videl ten rozdiel.

Naopak to jde. XBOX (novější generace) umožnují streamavovat prostředí XBOX do PC (je i funkce v preview), tabletu etc . Stremovat z PC do XBOX ? Co to má za smysl ?
PS: SGS je docela reaktivní, né jak předešlé aplikace ze pohneš a na PC se pohneš až za 1s, IMHO jelikož jde o preview / zkoušebni, myslím že na ni chce MS připravit (trochu protocit algoritmus) pro svou pripravovanou službu Cloud streaming (Project xCloud ) po WAN siti.
(Dříve jsem používal Steam Link zakoupent ze Steamu ve slevách za 5$ který na RPG stačil, teď se mi někde vali v pohřební skříni, pak vyšli aplikace pro Android a IOS a pak i pro Raspberry, kde bylo možné streamovat, ale chce to hodně dobrou a rychlou domácí síť )
[B51E59D01D2928E2E5439C7F39AEB018032D461C]

Steam Link : https://store.steampowered.com/steamlink/about/