Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Csgo ntb

Poradte mi co najlacnejsi ntb s co najvacsim displejom len na hru csgo, aby isla dokonale na max detailoch..
Ďakujem.

Na 300 eurovom notebooku by si bol rád keby ti to šlo na 30fps na low settings a low rozlíšení... Akože 1000 je možno aj veľa ak je to len na CSGO, pokiaľ sa uskromníš s nižšou grafikou a menej fps, kúpiš aj lacnejšie ale isto za nezmestíš do 300e.

Pre porovnanie - mala som ntb za 800 eur (kupovaný 3 roky späť) a csko mi šlo na low-mid settings na cca 100 fps max. Čiže pokiaľ nechceš bazár tak musíš budget trochu navýšiť.

Chtěl si velký displej? Chtěl. Chtěl jsi maximální detaily? Chtěl. Kde žiješ chlapče? 300 euro? Notebooky s 17" displejem začínají na nějakých 370 euro a to s nějakýma integrovanýma grafikama, na kterých si CSGO na full detaily nezahraješ, takže si rozmysli co chceš.

Už dávno to nie je ta stará hra s malými nárokmi. Pred cca 2 rokmi bola celá prerobená a nároky stúpli. Mával som 230 FPS, dnes mám 110 na rovnakom HW.
Pomaly každý mesiac je vydaná nejaká aktuálizácia, ktorá niečo zmení / upraví.