Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox a steam

Nasiel som nejaky program windows stream na xbox a videonavody kde na xboxe hraju hry zo steamu z pc. Znamena to ze mi staci starsi pc na ktorom spustim cez xbox hru a pojde mi na xboxe na plnej kvalite?
Ďakujem

Naopak to jde. XBOX (novější generace) umožnují streamavovat prostředí XBOX do PC (je i funkce v preview), tabletu etc . Stremovat z PC do XBOX ? Co to má za smysl ?
PS: SGS je docela reaktivní, né jak předešlé aplikace ze pohneš a na PC se pohneš až za 1s, IMHO jelikož jde o preview / zkoušebni, myslím že na ni chce MS připravit (trochu protocit algoritmus) pro svou pripravovanou službu Cloud streaming (Project xCloud ) po WAN siti.
(Dříve jsem používal Steam Link zakoupent ze Steamu ve slevách za 5$ který na RPG stačil, teď se mi někde vali v pohřební skříni, pak vyšli aplikace pro Android a IOS a pak i pro Raspberry, kde bylo možné streamovat, ale chce to hodně dobrou a rychlou domácí síť )
[B51E59D01D2928E2E5439C7F39AEB018032D461C]

Steam Link : https://store.steampowered.com/steamlink/about/