Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký je váš největší herní úspěch

Jaký je váš největší úspěch v nějaké PC / mobilní hře můj největší úspěch je pozice 400 v již neexistujici PC hře Battlefield Heroes, můj největší momentální úspěch je pozice 20 z deseti milionů ve hře Goat simulator. Jaký je váš největší úspěch?
Změna kategorie, původně: PC hry (karel)

1) Hraju jen hry, co mě baví, když mi něco nejde, nehraju to a nestěžuju si, že je to ta nejdebilnější hra pod sluncem, kdy mi nepomáhají ani youtube návody, hra se proti mě spikla, všechno je na mém PC jiné a složitější, než by mělo být. Hraní svým vlastním tempem, užívání si her, prozkoumávání všeho možného ve hře, objevování secretů apod.

2) Mafia 1 dohraná minimálně 20x včetně extrémní jízdy.

3) GTA SA dohrané na 100% v Hardcore módu (osobní challenge, žádné úmrtí, bohužel 1x zatčení - snad ještě překonám, žádné vypnutí hry těsně před smrtí a zatčením).

4) Minecraft dohraný v Hardcore módu (žádné zálohování savu, triple boss challenge - Ender dragon, Elder Guardians, The Wither).

5) Zásah v PUBG běžícího bratra do hlavy CARkou bez optiky na 150 m (jinak jsem obyčejně velká lama).

2+3+4: klobouk dolu.

2. Extrémní jízda mě nikdy moc nebavila. Pár jsem jich zkusil, něco udělal, ale většinou toho brzy nechal (jízda za bombardování třeba).

3. Ať jsem dělal cokoliv, nepodařilo se mi vylovit lasturu z moře vedle té vojenské základny v San Fierru. Potopit, vyzvednout, vynořit se. Vždy jsem se udusil. Zkoušeno několikrát ze save před výlovem. Hra si naštěstí pamatuje nalezení lastury; následná smrt ji už neodebere.

4. Ender Dragona i Witchera bych dnes také dal napoprvé :-) S Witcherem mi to trvalo sakramentsky dlouho, než jsem vymyslel jednoduchý způsob. Moje metoda je bojovat s ním v Netheru těsně pod stropem, v chodbách 2x1 pole (na výšku). No, bojovat… střílet na něj kuší, postupně (jak rozbíjí vše kolem) ustupovat a zase střílet. Zbabělé, účinné. Mečíkem ho nedám. Zkoušel jsem i pistonovou drtičku, tu mi rozbil :) Guardiána si už nepamatuji, nicméně z toho paláce mám vybudovanou ohromnou automatickou farmu na střepy, inkoust atd. Plné sklady matroše; naštěstí umím dělat modifikace a tak kombinací různých surovin vyrábím další a další bloky (estetické účely), textury nejsou problém, hodně si jich ve FilterForge dělám sám.

Přesně tuhletu lasturu jsem tu před pár měsíci/lety s vámi řešil, staci dohledat :) Fígl je zapnout si na tu chvíli ve hře integrovaný GPS limiter, se 30 FPS uděláš 2 tempa a jsi u lastury :) plus plaveš rychle pod vodou z nebezpečí pryč.

A na withera jsem si našel způsob od Letsplayera CaptainSparklez - v podzemí bez jeskyň vykutas místnost 10x10x6 cca, vypijes lektvary, spawnes withera, pred jeho "vybuchem" couvnes a pak hned mydlis enchantovanym mečem, on ho zdolal za 6 sekund, já cca za 10. :)

Úspěchem mi je, když hru dohraju a patřičně si ji užiji. Pokud je hra dobrá, je mi aj líto, že už jsem to dohrál, napr. Divinity: Original sin.
Pamatuju si, že jsem v Might&Magic VI vytáhnul všechny postavy na level 170 (a ještě kousek). Většinou se to dá v pohodě dohrát s polovičním levelem, ale hra mě prostě bavila.

byl jsem pár dní prvý na svete v audiosurfu, a stále som v top 100 aj napriek tomu že som to nezapol už cez 2 roky, a vyše 5 mesiacov v top 10 vo wormax.io
inak v šachu som včera porazil 2450 bodového hráča. A okrem toho som dohral cely pribeh v StarCraft jednicke, v multi som ale na korejcov na iccup alebo fish servery nemal. A v lolku som bol gold. Ine hry ani nehravam, och ešte total wary, no v medieval total war som za egyptanov, danov, turkov, anglicanov, nemcov, a italov dobyl celu Europu za necelé storočie.

Teď jsem si vzpomněl :-)

Úplně první svět Travianu, bylo to v počátcích existence Poradny. Začínal jsem dost pozdě, asi jako 40.000(??) hráč a během několika měsíců jsem to dotáhl na první třicítku. Ve vypjatých okamžicích jsem to hrál snad 18 hodin denně (při práci, v noci budík..) Nakonec jsem chvíli před koncem účet někomu přenechal.

Paní multihunterka osobně :-)

Pamatuji si na zahájení světa číslo 2, pozici na mapě jsem měl snad 3-4 pole od 0/0 (nebo to bylo 1/1?). A měl jsem speciální postup, jak získat 75 obyvatel (což byl důležitý milník) za necelé 3 dny, možná bych to ještě někde vydoloval.

Ten tehdejší můj raketový vzestup byl ale i důsledkem kvalitní diplomacie. Člověkovi z okoli nabídnout výpomoc (náhradníka), když musel na pár dní být mimo. Následně násilím převzít jeho crop farmu, dále normální pole a jeho základnu vykatapultovat. Když se za dva dny vrátil, měl jen oči pro pláč ]:)

Tehdejší p.net uskupení (world 1) ale stejně rychle upadlo. A pamatuji si, i jak vzniklo, jako výpomocná struktura Rokátorovi, kterého napadal jakýsi Lukyn :-) Jo, to už je let...

Ja si tu a tam (= jednou za par let) travian jeste zahraju, ale ani zdaleka tak aktivne jako tenkrat... proste v noci spim a pokud potrebujete moje vojaky nebo obili, tak si na me vemte zastup a poslete si to sami :-) nicmene ono se od tehdejsich dob taky hodne zmenilo, nektery veci jsou jednodussi (treba obili se za urcitych podminek posila automaticky).
Je i nova verze, Travian Kingdoms, ktera funguje trosku jinak, ale to me nejak zvlast bavit ani nezacalo.

Spis jsem presla na Rail Nation (Kurt zna), sice to taky vyzaduje vicemene pravidelny hrani (a samozrejme uspechy se odviji od mnozstvi aktivity, ale to je asi stejny ve vsech hrach), ale narozdil od travose ti tady nikdo nic nezboura, vlacky ti jezdej porad a prispivaji ke spolecnemu uspechu i kdyz jsi pul dne pryc. Takze i celkove je to vic "muj salek caje" nez Travian. A jedno herni kolo ti sezere jen tri mesice zivota :-D Jo a ma to dokonce mobilni appku :-D

To se ptas na RN nebo Travian? :-D

RN.. uf, tezko rict, on ten vyvoj je takovej po kruckach - nevim ted, jestli jsi s nama jeste hral Vysehrad (Evropa), nebo naposled Kotel. Kazdopadne my ted hrajeme jen ten Vysehrad.
Je tam par novejch masin, upravenej vyzkumnej strom, nejaky novy ficury ve hre, treba predregistrace asociace na pristi kolo (= neni nutne budovat sidlo asociace opet od nuly).. a ted me asi nic moc dalsiho nenapada.

(a zhruba za 1-2 tydny by mel Vysehrad restartovat, kdybys nahodou sel kolem)

Můj největší herní úspěch je, že mě hra baví. ´Sem starej...hraju hry abych si odpočinul, žádný semtamklikklikkliksemtamklikklik mě moc nebaví. Teď hraju RE2 remake a Tyrant mě sere (teda už je mrtvej - podruhý), kkt jeden :-D. Herní úspěch...co to je? Je to opravdu úspěch? Neni virtuální úspěch jenom nějaká náhrada za nezdar v realitě? :-). Proč bych měl třeba 20ti násobný mutlikill považovat za úspěch? Jenom malý DLC k originál dotazu...:-D.

Pravděpodobně průchod obou Meter na nejvyšší obtížnost při Survivalu - bez HUDU, neuvěřitelnej zážitek.
Taky 3x Globál v CSku, ale to má každej.
Možná ještě průchod Bioshock Infinite jen s pistolí a asi měsíc WR rekord na surf mapě v CS:Source.

Za mě je to splnění mise z GTA: Vice City s RC helikoptérou :D
Jinak hraju spíš singleplayerové hry a jedu hlavně na příběh, takže nějaké achievementy moc neřeším. Multiplayerové hry jsem začal občas hrát s nástupem SW: Battlefront, kde jsem měl K/D ratio okolo 1,3, ale v jedné hře se mi povedlo skóre 35:2 a to čistě jen s blasterem a kartama + power upy. Žádná technika, hrdina ani nic podobného.
A když se tu zmiňují i ty webové hry, tak před lety jsem hrával BiteFight, kde jsem na jednom serveru byl s hodně velkým předstihem největší goldhunter.

Za mě je to splnění mise z GTA: Vice City s RC helikoptérou :D

Tohle bylo opravdu na rozbití klávesnice. Horší ovladatelnost mají snad jen auta v Saint Row 2 (dá se to naštěstí opravit) a v GTA4. Jo, a motorky ve Watch Dogs, to je také dílo. Vše z mého pohledu při hraní na klávesnici.