Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký je váš největší herní úspěch

Jaký je váš největší úspěch v nějaké PC / mobilní hře můj největší úspěch je pozice 400 v již neexistujici PC hře Battlefield Heroes, můj největší momentální úspěch je pozice 20 z deseti milionů ve hře Goat simulator. Jaký je váš největší úspěch?
Změna kategorie, původně: PC hry (karel)

Za mě je to splnění mise z GTA: Vice City s RC helikoptérou :D
Jinak hraju spíš singleplayerové hry a jedu hlavně na příběh, takže nějaké achievementy moc neřeším. Multiplayerové hry jsem začal občas hrát s nástupem SW: Battlefront, kde jsem měl K/D ratio okolo 1,3, ale v jedné hře se mi povedlo skóre 35:2 a to čistě jen s blasterem a kartama + power upy. Žádná technika, hrdina ani nic podobného.
A když se tu zmiňují i ty webové hry, tak před lety jsem hrával BiteFight, kde jsem na jednom serveru byl s hodně velkým předstihem největší goldhunter.

Za mě je to splnění mise z GTA: Vice City s RC helikoptérou :D

Tohle bylo opravdu na rozbití klávesnice. Horší ovladatelnost mají snad jen auta v Saint Row 2 (dá se to naštěstí opravit) a v GTA4. Jo, a motorky ve Watch Dogs, to je také dílo. Vše z mého pohledu při hraní na klávesnici.