Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ach jo, proc je to vsechno tak blby?

Zdar,

mam tu jedno takovy pokecovy tema Ach jo, proc je to vsechno tak tezky?, kde jsem si stezoval na obtiznost her. No rad bych na to navazal podobnym tematem.

Tentokrat to neni tezky, ale hloupy. Snad budu v tomto tematu mit mene prispevku nez v tom druhem, protoze vysoka obtiznost je nakonec preci jen snesitelnejsi. :-)

Hraju Splinter Cell Conviction, hra vypadala od zacatku pomerne jednoduse, coz jsem privital a divil jsem se, ze dost u hracu propadla, rikal, jsem si, ze asi zase hardcore hraci nesnesli idealni obtiznost hry. Ale uz vim, ze jsem se mylil, hraju, plizim se, sem tam nekoho sejmu a najednou jsem nekde v Iraku a mlatim to tam hlava nehlava. Coze Splinter Cell to jako vazne? Strasny no. Nastesti to bylo kratky a uz jsem zase zpet v realu, ale fakt me to namichlo, nesnasim podobny preskakovani deje a jeste u takticky hry najednou rambo styl na bitevnim poli. Koho tohle napadlo. :-/

Mimochodem daji se v tom Conviction odklizet mrtvoly? Jsem na to neprisel, jestli to nejde, tak docela skoda.

Co se ti na te vete nelibi? Je proste fakt, ze zkuseni hraci si u nekterych her stezuji na nizkou obtiznost a u teto jsem cetl podobne stiznosti take, ale zda se ze byly do jiste miry opravnene, u hry je vzhledem k predchozim dilum ocekavatelne, ze se bude muset postupovat opatrne, ale jsou zde lokace, ktere az nuti k rambo stylu hrani.

- Starnem, je jasné ze se ti nebudou libit a bavit uz hry co jsi "kuprikladu" hral v mladi, nebo pred nekolika lety, kdysi .. kde ty hry (bez pribehu, na ktery se clovek nejak zameruje nejvic, po tech rocich obkoukanych textur) bude jen "hloupé" behani z leva doprava a strilet do lidi a pak konec k tomu za 100 euro DLC aby to behani dokolecka alespon menilo barvy ..
* Osobne jsme od FPShodne opustil (z velké casti to zacalo zasranyma deckama v MP, kde ty hry totalne ztratily na kouzle) prevazne se spis zameruju na strategické typu WHammer, TWar, MOFar a ted i sem tam Cal to Arms (ktery je z casti zdrama), kde takové veci jako odklizeni mrtvoli na zemi resit nemusim.

Na strategicke hry ja nejsem vubec, ale ty RPG me nejak bavi cim dal vic. Mam toho navic pred sebou hodne, takze pohoda. Spis me vytocilo, ze jsem ot od takticke akce typu Splinter Cell proste i pres varovani necekal.

Treba ten Unreal co je ted zdarma v akci, tak ten bych uz podruhy urcite nehral. Jako ve sve dobe to byla spica, ale dnes uz snad doba pokrocila.

Mozna doba pokrocila, ale to neznamena ze je vse lepsi. Hry se zjednodusuji protoze se z toho stava mainstreamova zabava a je nutno to prodat co nejsirsim masam. Ja se ted treba dokopal k prehrani Dark Messiah of Might and Magic (predchudce Dishonored a v mnohem imho mnohem lepsi). Thief 1/2 je imho v mnohem dodnes neprekonan (hlavne co se tyce level designu a "svobody" pohybu). Tak neuveritelne otravnou AI jako v prvnim FEARu dnes taky nenajdes. Prvni Deus Ex neuveritelnej mix FPS/RPG a stealth a pribeh snad zadne FPS dosud neprekonalo...

Proč by si jako nehrál unreal? Má co nabídnout i v dnešní době.Zrovna nedávno jsem ho projel i s datáčem a je to kalba jak za starejch časů.Sedl jsem k tomu po 22:00 a hrál jsem třeba do 3:00 ... pivíčko, dobrá gameska... u dnešních her bych nejradši rozsekal pc co je to za blbosti... dnešní hry stojí za vyliž pr....

Ja uz MP FPS hraju prave kvuli tem deckum :) proto jsem presel na CoD, narozdil od CSGO u toho nemusim travit hodiny dene abych byl alespon trochu dobrej. K CoDku sednu, dam desetiminutovku a decka jeci a pisti o cheaterech, preji me i cele moji rodine rakovinu a abysme pochcipali na aids. Komedie. Pak na pul hodinky na internet, alt tab zpatky do hry a repete :).

Hraju WoT a tam se taky najdou idioti, co mají potřebu psát spolu/protihráčům kdejaký sračky kvůli tomu, že nevyhráli, nebo že jsem nehrál podle jejich představ. Vždycky mě to pobaví, jak se vztekají kvůli náhodné bitvě. To jsou buď zakomplexovaní idioti, nebo jedinci, co si ještě v životě neujasnili priority.

Jo, taky se mi stalo, že do mě hned na začátku střelil spoluhráč jen kvůli tomu, že jsem do něj při rozjezdu (ale omylem) šťouchnul. Což se stává, ale uražený ego mu nedalo. Prostě debil, kterých je lidstvo plný. Potkávám je v práci, tak proč by se neměli vyskytovat i na netu.
Horší jsou takoví, co tě klidně vystrčí zpoza krytu do nepřátelské palby.

Já jsem donedávna hrával téměř zásadně offline, protože většina RPG nejsou multiplayerové hry. Tohle jsem zkusil a zatím mě to baví, prakticky moje první větší multiplayerová zkušenost a je to tedy pro mě něco novýho.
Hlavní je nebrat to příliš vážně a netřískat hlavou o stůl kvůli klesajícím statistikám. Je to jen hra a jde opravdu o hovno.

Uřvaný děcka - ty jsou všude, protože především děcka mají na hry nejvíc času.

Já se vám spíš divím co vás na těch hrách ještě baví.Přestal jsem hrát hry asi před 2 lety a když jsem se k tomu pokoušel vrátit tak jsem zjistil že ty nové hry jsou větší a větší kentáč.Jediný co už hraju je csko, unreal tournamenty, doomy, nedávno jsem dohrál kingpina, chodím si pinknout quake do toho valím wolfenstein return to castle a podobný hry ... prostě novější hru jak která vyšla cca po roce 2008... ne díky nechci.Mě se zdá jak kdyby to dneska bylo celý o grafice.Dnešní mládež ohrnuje nos nad těmahle peckama jenom proto že to vypadá graficky (pro ně) špatně.Jenže pro mě třeba quake 2 je daleko krásnější a smyslu plnější než nějaký nový sprintell cell, cod a podobné zhovadělosti.

Bohužel nostalgie je to jen zmenší části, protože dříve ty hry byly opravdu podstatně lepší než co jsou dneska. To je obecná pravda. Výjimka je třeba PUBG, ale to je tak jediné, co mě napadá. Když porovnám Cod World at War (2008), kde jsem nahrál nějakých těch pár tisíc hodin a byl jsem unešen a potom loni WWII (2017), kde jsem projel kampaň asi zai 6 hodin a už jsem o to dál neměl zájem, tak to pak o něčem vypovídá.

Možná vycházejí hry, které si hrajou na to že jsou peckové, ale jediné co si opravdu z jejich předchůdců převzaly je tak akorát název. Můžu například jmenovat hry, které dříve byly extra zábavné a v posledních letech je to odpad: Call of duty, Medal of Honor, Battlefield, Far Cry, Wolfenstein, FEAR, Rainbow six, Sniper Ghost Warrior, Mafia, Need for Speed, Command and Conquer. Kdo ví, o čem je řeč, určitě dá za pravdu. Zajímalo by mě, co vychází za skvělý hry, když nejnovější hra co hraju je to PUBG a nic jiného mě teda neoslovilo, a to se občas dívám, co vychází za nové AAA tituly a stejně prozatím nic zajímavého nalézt nemůžu, tak co zmůžu. Radši budu hrát nesmrtelný klasiky.

GTA si zatím drží kvalitu, uvidíme jaké bude další GTA, ale to ostatní? Půlka z toho jsou rpg, to není můj šálek čaje a druhá půlka je jen na konzole, takže za mě nic moc. Kdyby jsi vymyslel nějaký kvalitní střílečky ideálně od 2. světový až do blízké budoucnosti, byl bych rád. Taky bych byl rád za nějaký strategie ve stylu Tiberian Sun, Red Alert 2, protože od Tiberium Wars Kane's Wrath (2008) výše už jsem na žádnou lepší strategii nenarazil. Generals 2 bohužel zrušili a střílečku Tiberium taky a ta vypadala tak nadějně tady je video:

protože od Tiberium Wars Kane's Wrath (2008) výše už jsem na žádnou lepší strategii nenarazil.

- HALO WARS 2 neni nejhorsi.
* Z novin me to nebralo, jelikoz jde hrat i zdarma (WStore) jsem ji zkusil a neni tak nejhorsi, docela me to i chytlo, nez jsem si udelal nejaky obrazek sem mel za sebou odehranych dobrych 10hodin.

- KDYBY NAHODOU ;-) nechavam ti odkaz na vyzkouseni / DEMO ; https://www.microsoft.com/fr-fr/store/p/halo-wars-2-demo/9pm9mlt103wk
* SAVE-GAME je kompatibilni i s XBOX/X jelikoz hra patri mezi XBOX Play Anywhere .

Musel jsem ti dat plus, protoze presne to bych napsal taky.

Vychazi furt dobry hry a to na stale lepsi grafice. Uz to nakousl jinde L-Core, neco jinyho bylo hrat treba ten Unreal na 640x480 monitoru nebo jeste pak jsem mel 1024x768, ale dneska maji lidi 1920x1080, 2560x1440 i vyssi a na tom se ty kosticky uz hrat nedaji a starej monitor se schovavat nebudu, proste doba pokrocila a hry ktere nejsou graficky na vysi proste nehraju.

Treba jak tu asi vsichni vedi :-) jsem neni to tak dlouho hral ten Far Cry a jasne uz je ta zastarala grafika videt, ale furt se to da. Jenze to byla v 2004 nedostizitelna hra, ktera mela na svou dobu famozni grafiku. Az na nejake vyjimky hraju hry od 2008, tam nekde zacala mit slusnou grafiku vetsina her.

Kdyz to vezmu 3 roky zpatky, tak podle gameplayu nebo jsem mel moznost videt nebo uz treba mam, ale jen jsem to zkusil, protoze zatim jsem u starsich her, ale v planu casem je:

The Witcher 3: Wild Hunt
Tom Clancys The Division
Quantum Break
Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands
Rise of the Tomb Raider
Dragon Age: Inquisition
Dishonored 2
Middle-earth: Shadow of War
Prey
ELEX
Hellblade: Senua's Sacrifice
Kingdom Come: Deliverance

A to jsou proste vsechno super hry, ktere teda se minimalne vyrovnaji tem starym v te zabavnosti a navic skvela grafika.

Podle toho, co tu píšeš to vypadá, že jsi naprosto spokojený, takže nechápu proč si tohle zakládal, když vlastně bych měl být zakladatelem tohohle já, protože já jsem s hrami co vycházejí letos velmi nespokojen narozdíl od někoho kdo si stěžuje, a přitom nemá na co. Jenom bych dodal, že Far Cry 1 podle mého názoru nebyla dostižena dodnes. Jak dojde na lanparty, tak se hraje Far Cry 1, Cod MW1, WAW, Quake 3, Unreal Tournament (1999), Blur, Command and Conquer 1995-2003. Po nových hrách ani neštěkne pes.

Tak jsem myslel, ze pokecame, o konkretnich hrach, co se nam na nich nelibi, ale konkretni jsem byl zatim sam, ze se mi na tom SC Convition nelibi, ze ze stealth hry udelali rambo hru.

To neznamena ze je blby vsechno, jen jsem myslel, ze se pridate a napisete, ve kterych hrach bylo neco co si hned vybavite, ze bylo uplne blbe. Treba i jako varovani pro ostatni, kdyby to chteli hrat.

Ja multiplayer uz nejakou dobu nehraju, takze v tom prehled nemam. Quake 3 jsme kdysi hrali, bylo to opravdu promakane. Unreal jsme hrali ten 2004, libilo se nam to, graficky to bylo ve sve dobe taky famozni, problem byl ten, ze jsme tehdy nemeli moc nabusene compy a byli jsme radi za 30FPS, coz pozitek ze hry snizovalo.

Žádný pecky nevycházej furt vychází jeden a ten samej hnus.Mě už se u těch her hnusí jen ta grafika.Hry přece nemaj bejt reálný... at žijou hranatý démoni z pekel co zabíjíš hlava nehlava.... klasika for ever... jinak cod mám taky rád ale jen COD 1 a COD 2 a world at war.

Husty, dohral jsem Splinter Cell Conviction za 4 dny, ja kterymu prumerne hra trva pres mesic.

Dalsi flashback uz ve hre nebyl, ale zaver hry byl docela nechutnej, rambo akce s pistoli, tuny nepratel a prodlouzili zachytne body, aby to jako bylo tezsi. Fakt hrozna hra.

Právě Conviction je nejlepší hned po Blacklistu. Ty předchozí díly Splinter cellu mě nebavily, protože tam mnohdy nešli zabít nepřátelé a muselo se to hrát stealthově a navíc se tam pořád něco hledalo a akce skoro nebyla. To že to dohraješ rychle je možná tím że hraješ jen na lehký obtížnosti. Zkus si ty nejtěžší a uvidíš jak je to dlouhá hra. Zkus si zahrát misi v Blacklistu, kde jsi na Ruské ambasádě a bráníš se před nabíhajícímy vlnami nepřátel ideálně na nejtěžší obtížnost a možná ani tuhle jednu misi za 4 dny nedohraješ, natož jestli pak vůbec dohraješ celou hru.

Tak asi jsi mladsi, tak Splinter Cell neznas. Ja hral ty prvni tri uz kdysi davno.

Splinter Cell
Splinter Cell: Pandora Tomorrow
Splinter Cell: Chaos Theory

Tehdy si pamatuju, ze nic jineho takoveho stealth nebylo a v tom bylo kouzlo te hry. Pak jsem dlouho nehral a letos v zime jsem dal dalsi dil.

Splinter Cell: Double Agent

Bylo to tezke presne jak pises, hledani predmetu neintuitivnim zpusobem docela nezabavne a mnohdy pro me bylo slozite odhalit cestu vpred, ale nakonec jsem to za pomoci gameplayu na youtube dal. Mam ale pocit, ze chyba nebyla ve hre, ale ze jsem zlenivel. Ze to bylo podobne tem drivejsim dilum, ale ja uz nejsem v drivejsi forme. :-)

Splinter Cell: Conviction - jsem slysel, ze je mene obtizny, coz jsem uvital a poridil si ho na Steamu. Doufal jsem, ze to bude akorat, ale dostal jsem opravdu strasnou rambo hru, kouzlo stealthu vymizelo. Chapu, ze te to mohlo bavit, jestli mas rad akcni hry. Bude to velmi podobne jako jsem hral velmi zabavnou hru Gothic 4: Arcania, kterou fanousci Gothic odsoudili. Duvod byl ten, ze se fanousci citili podvedeni Arcania neni nicim podobna predchozim dilum Gothic. Tohle je podobne, nebot Conviction neni nicim podobny predchozim dilum.

Splinter Cell: Blacklist - jsem taky uz na Steamu poridil, jestli to je jak pises, ze je to jak Conviction, tak jsi me vubec nepotesil. Tim, ze to mam, tak to nekdy uhraju, ale se serii jsem dal skoncil.

Dohral jsem Two Worlds a mam z toho hodne smiseny pocity. Na jednu stranu silnej pribeh, zatim nejdelsi hra, kterou jsem hral, bavilo me to zhruba dve tretiny hry hodne, ale pak zacaly narustat problemy a zacalo to byt furt dokola a nektere veci dost otravne. On treba prvni zabitej golem to bylo neco, ale padesatej uz byl otravnej, fakt je, ze se jim dalo vetsinou utect, takze jsem se s nima zabyvat nemusel. Ale proste mohlo tam byt vseho min, min golemu, min vlku, min medvedu, min veskerych potvor, co tam byly.
Proc me ale hra postupne prestavala bavit jsou bugy, vyvojarum se nikdy nepodarilo tu hru doladit do zdarneho bezchybneho konce, ale nastesti se pres ty bugy dalo prejit a dohrat to, protoze jinak by me asi kleplo, kdyz jsem po nejakych 35 hodinach hrani zjistil, ze mam nevyreseny ukol kostry reliktu a kamenu zeme. Pritom jsem je oba mel v inventari, ale protoze jsem je sebral diky "open world" jeste pred zadanim ukolu Gandoharem, tak se proste neukoncily, nastesti to nevadilo a mohl jsem predat cely slozeny relikt, ktery jsem mel v inventari, aniz jsem mel splnene dilci ukoly. Ze se neukoncovaly vedlejsi ukoly, presto ze zadavatele ukolu mi podekovali za splneni uz tak nevadilo, ale proste to na atmosfere te hry neprida.

Vim, ze se lidem moc nelibila Arcania Gothic 4 kvuli linearnimu pribehu, ale za sebe jsem radeji, kdyz je to linearni a zvladnute, nez kdyz potom nedokazi princip "delej si co chces" vyvojari odladit a dopadne to jako v teto hre Two Worlds.

Two Worlds sice rozhodne neni blba hra, ale ty chyby nejsou vubec prijemne a vysledny efekt je blby. Snad bude dvojka lepsi.

Dvojka je lepší. Sice je tam udělanej debilní inventář (a to tak že hodně) a naprosto nepochopitelně tuhej finálního boss (vůči celé hře to je to nesmyslně obtížný, po mnoha letech jsem byl nucen použít cheaty), ale pak je k tomu fajnovej datadisk a ten se hraje taky hodně dobře.

Inventar nebyl nic moc ani u jednicky, to snad horsi byt nemuze.

Jejej to me zase vytoci, jestli ten finalni boss nepujde dat. Ono ten Reist na konci jednicky byl taky tuhej. Jsem si nastesti precetl v navodu a pripravil se na nej a pak jen mackal akcni tlacitko stridave s lecicim lektvarem, ale stejne jsem ho dostal az napoctvrty, coz bylo v pohode.

Může to být horší:
[TW201.jpg]
Musíš si dávat sakra pozor na to, co prodáváš, protože tam není klasická postavička se sloty pro vložení vybavení, ale jen ho označuješ v inventáři. Takže eqipment je na jedné hromadě s lootem (ten herní slang je hroznej) a při prodeji pak musíš dávat bacha.
Ale zase je tam príma možnost vylepšování stávajícího vybavení, takže když najdeš dva stejný meče, můžeš je sloučit do jednoho lepšího. Stejně tak šípy a ostatní, taky to zdobit drahokamy. Zajímavý herní prvek.

Boss v jedničce byl jednoduchej, prostě stačilo do něj řezat. Ve dvojce to přímo nejde, ale nechci ti to spoilerovat, jestli chceš, mrkni na Youtube.

Tak jsem narazil na dalsi totalne zkriplenou hru: Homefront.
Zpocatku jsem byl nadsen, sice totalne beckovy pribeh, ale vyborna hratelnost a jedinna vada na krase, ze to nema ukladani, bohuzel jsou tem jen savepointy a jsou casto pomerne nevhodne zvolene, takze se musi opakovat zbytecne dlouhy usek.
Bohuzel kosim si tam takhle nejdriv Korejce, potom nejake hajzliky, co nechteli spolupracovat a zniceho nic jsem v zasranym vrtulniku a uz zase ho musim pilotovat. Nesnasim debilni letadla a jina vznasedla, nechapu, proc to idioti musej rvat do kazdy hry. Nejde to samozrejme dal uhrat a myslim, ze jsem skoncil, fakt debilni hra.

Ja to online hrat nebudu, nekde jsem se k tomu dostal v akci bud zadarmo nebo za par kacek, tak jsem si rekl, ze aspon zkusim singleplayerovou kampan. Vubec jsem necekal, ze to bude graficky tak na vysi a i jinak tak vyborne. O to vic me nastvalo, ze tam je zase vrtulnik, nesnasim to. Jelikoz celou tu cast budu muset opakovat, tak to mozna az se trochu uklidnim zkusim natocit a dam link, jak me to proste desne prudi.

Nic, nevim zase proc, ale nahravam pres MSI Afterburner a ono to z nejakeho duvodu nenahravalo, jinak uz jsem se pres to dostal.

Nicmene asi druha zasadni vytrka ke hre, ze je tam napoveda uplne na hovno. Jsem na moste, mam zlikvidovat nejake obrnene auto a napovida mi to, ze mam pouzit navadeci svetlici, ale netusim jak, v aute sedim u kulometu a nemam ani paru co delat. Zkousel jsem ruzne klavesy a nic.

Sakra to uz byl zaver hry, mackat F bylo potreba, ale furt a do toho ten kulomet na rychly kratky davky.

Koukal jsem, ze ten Homefront se da hrat multiplayer i po LAN (Tunngle pres virtualni lanku). Kolik je na ten multiplayer potreba minimalne lidi, aby to bylo hratelny a da se hrat jako tym proti botum nebo se musi hrat na dve strany proti sobe?

Nekde tu hru davali zadarmo, skoda, ze ta kampan nebyla delsi a ze si neodpustili ten vrtulnik, jinak dost paradni.

Menim zebricek:

Nejblbejsi hry, ktere jsem si jak blbec poridil a zkousel hrat:

1. MotoGP 14 - to asi nic nemuze prekonat, ikdyz co ja vim.

2. Ghost Recon Future Soldier - tenhle smejd aktualne uz nehraju, protoze je to opravdovy odpad. V podstate si predstavte Far Cry 4 s idiotsky napevno zvolenyma dvema zbranema, ktere muzete menit z bedny ve chvili, kdy netusite co je pred vami a hra vam neposkytne zadne voditko. Pokud si vyberete zbrane spatne, coz zjistite treba az po dvou hodinach hrani a kapitola se kvuli tomu neda dohrat, muzete si zvolit zbrane jine, ale zopaknete si celou kapitolu. Neuveritelna picovina, ktera prekonala vsechno, co jsem doted hral.

3. Splinter Cell Conviction - kdyz jsem tuto blbost dohral, myslel jsem, ze nikdy uz nic horsiho hrat nebudu, ale byl to omyl. S puvodnim Splinter Cell to ma shodny jen nazev.

4. Prince of Persia The Sand of Time - nesmyslne ovladani hry meni hru v peklo, protoze kdykoli chcete jit doprava, jdete doleva.

5. Sleeping Dogs - hra temer bez ukladacich pozic, kdy hrajete v kuse treba pul hodiny, udelate chybu a zacinate zase znova, nedava zadny smysl.

6. Crysis 2 - tak nejak hra o nicem, odpovida modernim tupym hram, ktere nedavaji zadny smysl.

7. Far Cry 4 - recyklat Far Cry 3 s uplne stejnyma hernima mechanismama, ktery nenabizi nic noveho.

Asi tak vsechno, co bych zaradil do vyslovene spatnych her, ktere jsem udelal chybu, ze jsem je vubec poridil.

1. Nepoznam, motorky ma nelakaju
2. to co pises je blbost, hra ide dohrat uplne v pohode, nech uz si vyberies hocico, nie si na to sam
3. Njn, vsetky tieto nov diely stoja za hovno, preto tuto znacku aj ulozili k ladu
4. Kamera je tam trosku blab, ale inac v pohode hra
5. Dohrane, bez problemov, to co popisujes nie je pravda, nezacinas odznova, funguje to podobne ako GTA, ked tam zdochnes, opakujes len ked zdochnes pocas misie.
6. 2 sa este ako tak dala, zato 3, to uz bolo velmi silne kafe...
7. Tak okrem 1 su vsetky ostatne na jedno kopyto, niekto nic ine ani necaka, v podstate ked oznamia novy FC, kazdeho zaujima jedine lokacia :)

K bodu 4, tedy ke hře Prince of Persia. Dohrál jsem všechny díly, je to už poměrně dávno, ale je fakt, že ta kamera tam opravdu občas blbla. Potom se stávalo co píše RedMax, že místo doprava šel princ jiným směrem. Jenže já hru hrál na gamepadu a nebyl vůbec problém si kameru nastavit podle potřeby. Můžu říct, že mě ta hra dost bavila, všechny díly.

1,2,3 - neznám a nebudu hrát
4 - zadarmo z UPlay, naprosto mě to nezaujalo, pár minut a šlo to z disku.
5 - malinký kousek jsem hrál na minulém/slabším PC, tu původní verzi (chybou Steamu kdysi stála chvilku snad 5% normální ceny). Při jakémsi souboji jsem se zasekl do zdi, nemohl jsem se hýbat, umlátili mě. Znova jsem to už nepustil..
6 - Crysis 1 + datadisk jsou samozřejmě lepší (džungle), ale městskou dvojku i trojku jsem dohrál s chutí. Je pravda, že oproti jedničce byla dvojka grafický propadák. Ve střílečkách smysl nehledám, děj není to nejdůležitější (pro mě).
7 - že je FC pořád podobný, mi nevadí. FC5 jsem si teď vyloženě užil (pár hloupých/otravných míst tam samozřejmě najdu). Pokud zapíchnu Mad Maxe, dám se do 3, 4 nebo Primalu. Mně se asi nejmíň líbil FC2, kvůli té pitomé malárii. Jednička byla špička, dokud tam nezačaly řádit ty mimozemské cosi (neviditelní skřeti), poslední pitomou misi jsem dohrál jen z povinnosti a s cheatem. Od FC3 jsem spokojen (komplet mám dohrán Blood Dragon a FC5), ten datadisk FC5 si určitě taky pořídím.

---
Můj žebříček je jednoduchý. Z AAA her se mi zdá zdaleka nejhorší GTA4 (kvůli ovládání aut). Pak mám/znám několik logických her, které mě zklamaly či se mi zdají neuchopitelné. Nechal jsem si vrátit peníze. Meanders a Impresja.

Hry, ke kterým jsem přišel jaksi mimochodem (zdarma či jako součást nějakých bundlů), a které mě nezaujaly, ty nepočítám. Ve složce "odpad" na Steamu jich mám dost a dost. Pokud by mě nějaká hra přestala bavit či vyloženě s*át, prostě ji hrát dál nebudu. Proč se trápit, hrát mám co na spoustu let :)