Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uplay - nefunkční authenticator

Zdravím,
chtěla jsem si spustit uplay klienta na pc, že si něco zahraju. Klasika přihlašování, ale objevil se mi dosti vážný problém, co se týče authenticatoru. Zapnu authenticator, zadám heslo ve správný čas a správně, ale uplay klient mi nahlásí heslo špatné. U každého hesla, které z mobilu přepíšu - a to správně, už jsem si to kontrolovala.
Do klienta jsem se nakonec musela dostat skrz záložní kód s tím, že si dvoufázovku zruším a ejhle, pro přihlášení na jejich web zase potřebuji google authenticator, který ani tam nefunguje.
Koukala jsem se už i do telefonu, reinstalovala authenticator, restartovala jsem mobil i pc a nic.
Na ubisoft podporu jim taky nenapíšu, je to anglicky a chce to po mě přihlášení na jejich web, což mi nejde.
Setkal jste se s tím už někdo?

Ano, bud to zkus pres prekladac nebo rekni nejake kamaradce, ale je potreba napsat na Ubisoft podporu a debilni Google Autentifikator zrusit. Byl jsem ve stejne situaci a s podporou Ubisoftu jsme to vyresili a Autentifikator zrusili.
Co me stve, ze mi tehdy slibili, ze Google Autentifikator je docasne reseni, ale i po roce stale neprisli s necim svym a nadale tu nefunkcni splacaninu od Googlu pouzivaji.

Ja som mal zase taký problém, že po zmene hesla a zapnutí Authenticatoru som istý čas musel zadávať ešte staré heslo do klienta, inak ma neprihlásilo tiež. Majú to strašne divne vymyslené a ukladanie pozícií hier na cloud je tiež kapitola sama o sebe.

Mne pre zmenu Uplay client hlásil problémy, že vraj je poškodený (pritom sa s clientom nič dlho nerobilo.
Riešenie: stiahnutie clienta Uplay odtiaľ http://uplay.ubi.com/ a znova nainštalovať na pôvodné miesto - a prihlasovalo ma to už automaticky (mám nastavené automatické prihlasovanie) - a problémy zmizli. Dokonca sa prihlasovanie i zrýchlilo (predtým client len stále načítaval (taktiež to bolo i na ich stránke).
Za pokus nič nedáte, skúste clienta Uplay preinštalovať - prepíše možno i Google authenticator....

Když to tak čtu, jsem rád, že jsem si tam žádné dvoufázové ověřování nenastavoval. Stačí mi, že se mi nějak divně podařilo zakoupit hra - peníze odešly, hra do knihovny nepřibyla. Nu, mám slíbeno, že se to (snad) vrátí zpět na účet... uvidíme :-)

Nikdy jsem s tim nemel problem a to spoustim kolikrat klienty treba i po mesici. Ano na UPlay je problem ten Google Autentifikator, ale ona je spis chyba na strane Googlu nez UPlay. Pak jsi mel ty ten problem s koupi hry, coz je teda divne, ale mozna je proste lepsi kupovat vsechno pres browser jako to delam ja. Kupuju vsechno UPlay, Steam, GOG pres prohlizec a nikdy ne z klienta.

No nevim ale kterej doslova KRIPL tohle vymyslel asi nebyl moc chytrej...jak mam kontaktovat podporu...kdyz k tomu abych jim napsal musim bejt prihlasenej...jasne maj FB ale psal jsem na obe stranky...na jedny mi napsali at napisu na support FB...tam jsem psal a nic...nikdo neodpovida uz X dni po X zpravach...

No to je ten problem ze ja jsem ho nezapinal...takze se bud zapnul sam nebo mi nekdo vlezl na ucet a zapnul ho...jenze to by musel vedet moje heslo. Zmeneny nebylo protoze zadnej e-mail o zmene neprisel ale i tak jsem ho radeji zmenil.
Tak vazne nevim co se stalo...

No ja jim psal uz ve stredu a nic...a to uz na support FB maj asi 4 zpravy...

EDIT: no co ctu tak vic lidi si stezuje support nejakej ted neodpovida...navic ted davali na FB ze diky spatnemu pocasi nebude od 8. do cca 9. podpora vubec :/

Ono kdybys presne popsal co se stalo. Dat printscreen by te taky nezabilo. Pokud jsi dvoufaktorovou autentizaci nezapinal a pises jim, ze to samo, tak se nediv, ze jim to asi chvili potrva, protoze to musi analyzovat nebot necemu takovemu je tezke uverit a naznacovalo by to nejakou zavaznou chybu v systemu.

Nakonec na foru jsem nic podobneho nenasel, vsechno tam psali lidi, kteri si to bohuzel zapnuli.