Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako zvýšiť fps v Assassin´s Creed Unity?

Kúpil som si to asi v útorok nainštaloval som to a beží mi to iba na 20-30 fps a to slabota všetko je na low. Pozeral som nejaké videá kde mali rovnaké komponenty a išlo im to aj do 40 takže nechápem čo to má byť. Dokonca to niekedy spadne na 15. Nevyšiel náhodou nejaký patch ktorý opravil optimalizáciu tej hry lebo som niečo o tom našiel ale keď som to chcel stiahnuť nešlo to.

Psal jsem o tom dříve v jiném vlákně

Nicméně k té optimalizaci - mám vše na max kromě anti-aliasingu, ten jsem nechal na nicneříkající "vysoké" nastavení (celkově grafické nastavení je bídné)... ve městě mám okolo 30 FPS, někde framerate klesá i pod 30. Když dám vše na low tak se dostanu na 60 FPS. Mám Xeon 1241v3 @ 3,50 GHz a RX480 4GB, jedu na rozlišení full hd - využití procesoru se pohybuje okolo 40% a grafické karty kolem 30%, hlavně že ta v menu jede na 100%... Jasně zprasená optimalizace.

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.p hp?t=3093399

Co z toho vyplývá - při prasácké optimalizaci si nepomůžeš ani upgradem HW.