Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Star Wars Battlefront beta

Hráli jste někdo betu? Co na to říkáte? Já jsem se definitivně rozhodl že plnou verzi koupím. Akce je rychlá, bitvy epické, skvělý soundtrack a nádherná grafika. A jelikož na PS4 nemám žádnou FPS tak tohle je jasná volba.

Parada a o to vic si ji uzivam na PS4 kde to maka fakt dobre. Hra je ale dost nevyvazena a za Rebely vyhrat fakt nejde. Hra ma ted chyby ale to se da od Bety ocekavat. Mam rad rychle FPS akce takze za me palec hore a jasna koupe :-)

[https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/ t31.0-8/s2048x2048/12119975_1236792636347963_81432 72027481980930_o.jpg]

░░░░░░░░░
░░░░▄▀▀▀▀▀█▀▄▄▄▄░░░░
░░▄▀▒▓▒▓▓▒▓▒▒▓▒▓▀▄░░
▄▀▒▒▓▒▓▒▒▓▒▓▒▓▓▒▒▓█░
█▓▒▓▒▓▒▓▓▓░░░░░░▓▓█░
█▓▓▓▓▓▒▓▒░░░░░░░░▓█░
▓▓▓▓▓▒░░░░░░░░░░░░█░
▓▓▓▓░░░░▄▄▄▄░░░▄█▄▀░
░▀▄▓░░▒▀▓▓▒▒░░█▓▒▒░░
▀▄░░░░░░░░░░░░▀▄▒▒█░
░▀░▀░░░░░▒▒▀▄▄▒▀▒▒█░
░░▀░░░░░░▒▄▄▒▄▄▄▒▒█░
░░░▀▄▄▒▒░░░░▀▀▒▒▄▀░░
░░░░░▀█▄▒▒░░░░▒▄▀░░░
░░░░░░░░▀▀█▄▄▄▄▀

Ty jo ja to hral na PC(je jedno PC PS ..kalkulacka...dneska to vypada vsude stejne :D )
a nejak mne to nechytlo...hral jsem Bad Company 2 BF3/4...a s 4kou to je az moc podobny...
I kdyz je to Star Wars tak diky tomu ze jsem hral hodne BF4 v tom vidim jen BF...:/
¨
Hra to asi nebude uplne spatna a vypada opravdu dobre...a ty zvuky jsou presne to co kazdy cekal to ano...ale jen ten gameplay :/