Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Star Wars Battlefront beta

Hráli jste někdo betu? Co na to říkáte? Já jsem se definitivně rozhodl že plnou verzi koupím. Akce je rychlá, bitvy epické, skvělý soundtrack a nádherná grafika. A jelikož na PS4 nemám žádnou FPS tak tohle je jasná volba.

Ty jo ja to hral na PC(je jedno PC PS ..kalkulacka...dneska to vypada vsude stejne :D )
a nejak mne to nechytlo...hral jsem Bad Company 2 BF3/4...a s 4kou to je az moc podobny...
I kdyz je to Star Wars tak diky tomu ze jsem hral hodne BF4 v tom vidim jen BF...:/
¨
Hra to asi nebude uplne spatna a vypada opravdu dobre...a ty zvuky jsou presne to co kazdy cekal to ano...ale jen ten gameplay :/