Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Star Wars Battlefront beta

Hráli jste někdo betu? Co na to říkáte? Já jsem se definitivně rozhodl že plnou verzi koupím. Akce je rychlá, bitvy epické, skvělý soundtrack a nádherná grafika. A jelikož na PS4 nemám žádnou FPS tak tohle je jasná volba.

Ekmos: Boze ty jsi takovy debil, odkud jsi spadl. Ano my to mame na PS4 v 900p a 60FPS. Graficky nastavene na High detaily jako na PC. Koupili jsme si sitku? Tak to bez rict tem 30 000 000 uzivatelum PS4. Nic vyvracene neni, mozna v tvoji bidne mysly. Kolik jenom se resi tady na poradne problemu ohledne pc? 40 000 rocne? To je sila... Ja mam na PS4 tak 1 problem za mesic kdy mi treba spadne hra ale dam restart a zase jedu dlouhou dobu v poradku, zato na PC se nekdy uzivatel dlouho natrapi nez najde pravou pricinu problemu. Nekdo ma grafarny za 5 -6k a ma problemy s hrama, to se me netyka.Vlakno na tohle tema uz bylo a nebudu ho otvirat. PS4 - LEPSI HERNI ZAZITEK NEZ NA PC.

ty si marnej jenom high? někdy by si měl vidět ten rozdíl
ty kecy co tu meleš se už ani nedají číst
kraviny kraviny a kraviny
pořádnej herní nadupanej PC si snad neviděl ani na obrázku

PS4 - LEPSI HERNI ZAZITEK NEZ NA PC.

děkuju teď mám vtip na víc jak rok :-D
jak říkám na nadupaném PC si ani nehrál na PC lepší grafika víc FPS rozlišení stejné(dle monitoru) a možnost jak Gamepadu i Klávesnice s myší :-D ty máš v té hlavě asi dobře naděláno, opravdu odkud ty si zase vypadl...
už bych být tebou raději pomlčel je jasné že PC je lepší
už to tady spousta lidi napsalo proč ale když jseš úplně ale úplně tupej a ignoruješ ty důvody tak je mi tě líto
už sem ty kraviny radši ani nepiš
1 problém za měsíc
tak ten si to vynásob počtem uživatelů co sem chodí

Přestaň! Jsou tu všude OT flamy o hovnu, ale ve všech figuruješ ty. Pak je tu jen bordel. (Prasak)

Téma nezasírám reaguji na hlavní příspěvek. Takže Ekmosi pojdme se na to podívat. Je mnoho videií na youtube jak se hraje Beta Star Wars na pc a na PS4. Vybral jsem dvě.

Star Wars Battlefront beta : od uživatele na PC : watch
Video je dlouhé, zajímavé problémy uvidíš od 14. minuty. Uživatel naprosto splnuje požadavky této hry ale má nějaké problémy za vinu dává své internetové připojení ale problémy budou nejspíš jinde.

Star Wars Battlefront beta : od uživatele PS4 : watch
Všimni si té plynulosti a rychlosti během hraní, vidíš někde záškuby nebo trhance? Vidíš někde problém s hratelností?

Co jsem tím chtěl říct? Že mnoho uživatelů na PC nemá tak kvalitní herní zážitek jaký by kolikrát chtěli mít, nastavení grafiky, rozlišení, musí se kolikrát omezit na low hraní za cenu hratelnosti. Na pc vycházejí syrové hry mnohdy kolikrát špatně optimalizované, a pokud na tu hru nemáš HW běž si ho koupit do obchodu. Na PS4 vychází hry přímo optimalizované pro hardware, tam se nestane že se ti hra bude fatálně kousat. Koupíš, hraješ, žádné složité nastavování pc.

Parada a o to vic si ji uzivam na PS4 kde to maka fakt dobre. Hra je ale dost nevyvazena a za Rebely vyhrat fakt nejde. Hra ma ted chyby ale to se da od Bety ocekavat. Mam rad rychle FPS akce takze za me palec hore a jasna koupe :-)

[https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/ t31.0-8/s2048x2048/12119975_1236792636347963_81432 72027481980930_o.jpg]

░░░░░░░░░
░░░░▄▀▀▀▀▀█▀▄▄▄▄░░░░
░░▄▀▒▓▒▓▓▒▓▒▒▓▒▓▀▄░░
▄▀▒▒▓▒▓▒▒▓▒▓▒▓▓▒▒▓█░
█▓▒▓▒▓▒▓▓▓░░░░░░▓▓█░
█▓▓▓▓▓▒▓▒░░░░░░░░▓█░
▓▓▓▓▓▒░░░░░░░░░░░░█░
▓▓▓▓░░░░▄▄▄▄░░░▄█▄▀░
░▀▄▓░░▒▀▓▓▒▒░░█▓▒▒░░
▀▄░░░░░░░░░░░░▀▄▒▒█░
░▀░▀░░░░░▒▒▀▄▄▒▀▒▒█░
░░▀░░░░░░▒▄▄▒▄▄▄▒▒█░
░░░▀▄▄▒▒░░░░▀▀▒▒▄▀░░
░░░░░▀█▄▒▒░░░░▒▄▀░░░
░░░░░░░░▀▀█▄▄▄▄▀

Ty jo ja to hral na PC(je jedno PC PS ..kalkulacka...dneska to vypada vsude stejne :D )
a nejak mne to nechytlo...hral jsem Bad Company 2 BF3/4...a s 4kou to je az moc podobny...
I kdyz je to Star Wars tak diky tomu ze jsem hral hodne BF4 v tom vidim jen BF...:/
¨
Hra to asi nebude uplne spatna a vypada opravdu dobre...a ty zvuky jsou presne to co kazdy cekal to ano...ale jen ten gameplay :/