Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s výherními automaty

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli máte někdo nějaké zkušenosti s hraním výherních automatů online? Dříve jsem hrál automaty normálně v herně, ale tam se mi moc nedařilo. Kamarád ale hraje automaty online a říkal, že se mu docela daří, myslíte že je lepší hrát na internetu, než v kamenné herně? Přemýšlím, že bych si občas zase zahrál, tak chci znát něčí názor. Děkuji.

Dříve jsem hrál automaty normálně v herně, ale tam se mi moc nedařilo.

Bodejť, každej takovej automat má přinášet zisk především svýmu vlastníkovi, nikoliv hráči. S virtuálními automaty to nebude jiný.

Kámošovi se opravdu daří? Nebo jen nechce přiznat, že to taky stojí za prdlačku?

Kdy k nám do hospody někdy v roce 1990 namontovali první automat (dalo se vyhrát maximálně 200Kč a pokud byl aktivován jakýsi jackpot, pak se (blikající Ja - Nein) dala tato výhra při štěstí i několikrát zopakovat.

Automat byl imrvére obsypán, pořadníky, tlačenice. Co 14 dní hospodský inkasoval provizi z výher automatu. První výplata, pro hospodského 36 tisíc. Přitom všichni hlásili, že jsou v plusu ]:)

Já taky. Asi 3x jsem tam hodil dvacku, bez úspěchu. Počtvrté se mi seřadili tři šašci, 200Kč a ještě jsem to 4x zopakoval. Tisícovka, moje poslední zkušenost za 25 let s jakýmkoliv automatem. Vybral jsem (vyprdl se na hlasy "vyhráls - poruč!") a odnesl domů manželce :)

To je velmi zajímavý názor vzhledem k tomu, že většina automatů jsou propojené a jsou napojené na jeden jackpot (Abys to chápal dobře tak například společnost Synot která provozuje snad nejvíce automatů po ČR má všechny automaty spojené v jednu databázi -> když někdo vybere jackpot kdekoliv v ČR, jinde se vynuluje taky a začíná nabíhat od znova). Druhá věc je ta, jak "vybírají jackpoty" ? Moje máma dělá v herně kde je i hodně automatů a věř mi, že vím jak to funguje a takhle jak ty píšeš to nefunguje.

Jak jsem psal, moje máma dělá v herně, tak vím jak to funguje, takhle fakt ne. Navíc to jestli ti padne jackpot NEJDE ŽÁDNÝM způsobem ovlivnit, nemá na to vliv ani částka, za kterou hraješ, ani kolik jsi tam hodil, ani přesná hra kterou hraješ (na většině automatů jich je třeba 10). Takže tak

Jedině, že by jackpot někomu přihrál člověk, který vidí na všechny automaty online a který by měl technickou možnost příslušnému softwaru poručit, jak se má chovat. Kdyby byli domluveni (insider s tím výhercem), třeba by to čistě teoreticky šlo. Předpokládám ale, že ovlivnit místo a výši výher takto spíše nepůjde, že ten software má nějaký audit a zabezpečení.

A to si opravdu myslíš že provozovatel automatu který má přístup k těmto věcem by dobrovolně nechal někomu padnout jackpot? Myslím si, že není rád ani když padne čistou náhodou někomu, natož aby to bylo domluvený. Je to prostě blbost. Takhle to fungovalo možná dřív, ale dnes jsou ty automaty uplně jinak dělaný a věř mi že vím, o čem mluvím.

Samozřejmě ne provozovatel=majitel. Ale jeho zaměstnanec tento zájem mít může. Co mu je po majiteli :-p Tomu je přece jedno, zda bude mít pan majitel na čtvrtou jachtu v Monte Carlu nebo ne.

Můj hypotetický postup:
- sw operátor, který do systému vidí a je schopen jej ovlivnit, se domluví třeba s tebou, že ti "pošle" výhru (samo, že offline, třeba v parku)
- domluvíme se, že 4.9.2015 budu od 18:00 hrát v hospodě Na růžku v Hodní Dolní
- okamžik, kdy už jsem opravdu u automatu mu sdělím tak, že mu pošlu SMS "Teta prijede az zitra. Milena"
- já i on si koupíme simkarty v Tescu, po tomto jediném použití je zahodíme.
- operátor na automat, na kterém hraji, pošle po chvíli jackpot 180.000
- inkasuji výhru (třeba na účet, to je jedno), polovinu s vyhrané částky předávám opět v parku hotově operátorovi.

Jediná věc, která tohle může zablokovat je, pokud NIKDO nemá možnost výherní sw online přístrojů jakkoliv ovlivnit. Nepozorovaně.

Nijak do toho nevidím, jen teoretizuji. Znám akorát výtěžnost automatů v hospodách, které mám v portfoliu (klienti). Poslední dobou ale jednoruké bandity dávají pryč; právě kvůli těm vysokým výhrám. V dědině jsme měli automaty ve třech hospodách, dnes už tu není ani jeden.

Je pravda, že na automatech se dají "vydělávat" peníze, ale na těch starších, ne těch nových, kde všechno bliká a plná prdel grafiky. Ty starší jsou vyšší, černé. Jediná hra tam jde hrát, normálně 3 válce, které se točí a po určité výhře si můžeš přepnout na horní 3 válce, kde je to už criss cross = tzn. že stačí aby v každém válci byl třeba daný typ ovoce. Na těchto automatech to opravdu jde. Jednou jsme seděli s kamarádem u automatu, hodili stovku a hráli po 2 v prázdninový večer. Došla banda 4 lidí, objendali si čaj, 1 hrál, 2 si sedli kolem něj - celkem "hory". Jeden si dal kolu a sedl si normálně a koukal na tv, občas zkontroloval servírku a vchod. Hodili tam 500 a po hodině hry odcházeli s jackpotem cca 27tisíc. Bylo mi to divný, tak jsem se kouknul a fakt, ale jeden z nich řekl, že at vybere 30, a odešel si sednout za tím s kolou. Asi po 10min vybrali 30 a odešli, už se nikdy neukázali. :-) Zní to divně, ale vidět to na vlastní oči je něco jiného, každopádně takhle "okrádat" automaty je nelegální, viz online ruleta a sázení černá/červená.

Na automaty se vykašli, ten kamarád, s kterým jsem tam byl do nich naházel přes 40 tisíc a z toho 17 ukradl vlastnímu tátovi. A ne, nepracuje, je mu 19 a je student:-)