Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agandaurovo let´s playe

Dobrý den.
Chtěl bych všechny,které to zajímá,pozvat na můj kanál. Věnuji se natáčení Let´s play sérii (momentálně z Just Cause 2 a Dark Souls 2).
Natáčím i GAMEPLAY videa (momentálně např. z Mount and Blade Warband).

Byl bych moc rád,kdybyste zašli na můj kanál,podívali se na nějaká videa a zhodnotily co bych měl zlepšit.
Nejsem sice největší kvalita na YouTubu co se dá najít,ale přeci jen..šanci by jste mi mohli zkusit dát! :-)

Pokuď zanecháte like,komentář,odběr a budete sdílet mojí tvorbu dál,budu vám moc a moc vděčný!!

Zde je tedy link na můj kanál a všem co se podívají vážně moc děkuji -
https://www.youtube.com/channel/UCsS5K6uEP0wz-m0X0 uEJPUw/featured

Tak nakonec bych měl ještě dotaz.

Chtěl bych se vás zeptat který natáčecí program "žere" nejméně FPS ze hry. Já tedy na doporučení několika Let´s playerů používám Mirilis Action! .. ale třeba jsou i lepší,tak prosím poraďte. :-)

A ještě mě napadlo,abych si zvýšil počet FPS při nahrávání vyplatí se při tom používat např. Razer Game Booster ?? Nebo naopak to bude jen horší ?