Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agandaurovo let´s playe

Dobrý den.
Chtěl bych všechny,které to zajímá,pozvat na můj kanál. Věnuji se natáčení Let´s play sérii (momentálně z Just Cause 2 a Dark Souls 2).
Natáčím i GAMEPLAY videa (momentálně např. z Mount and Blade Warband).

Byl bych moc rád,kdybyste zašli na můj kanál,podívali se na nějaká videa a zhodnotily co bych měl zlepšit.
Nejsem sice největší kvalita na YouTubu co se dá najít,ale přeci jen..šanci by jste mi mohli zkusit dát! :-)

Pokuď zanecháte like,komentář,odběr a budete sdílet mojí tvorbu dál,budu vám moc a moc vděčný!!

Zde je tedy link na můj kanál a všem co se podívají vážně moc děkuji -
https://www.youtube.com/channel/UCsS5K6uEP0wz-m0X0 uEJPUw/featured

Gameplaye bez mých keců..o tom jsem přemýšlel ze začátků,jelikož jsem se dost bál,že se někdo bude smát mému hlasu atd...Ale nakonec mě okolí přesvědčilo ať do těch videí kecám..tak to budu zkoušet dál,ale moc děkuju za reakci.

A neboj..tu hlasitost se pokusím co nejdřív vyřešit!

Čau. Takže hned jak jsem vlezl na ten kanál, uvítala mě vcelku hezká úvodka. Za tu vcelku chválím, na začátečníka dobrý.

Pak jsem se tedy doklikal k videu Dark Souls 2(nějakej reupload). Co se mi líbilo, bylo intro. Měl si ho hezky udělaný a i pěknou muziku.(Dělal sis sám?). Pak ale přišel kámen úrazu. Hlasitost. Jak už tu někdo psal přede mnou, i přes maximální nastavení zvuku tě sotva slyším. S tím si něco udělej.

Co se týče hlasu, zníš vcelku příjemně. Jenom budeš muset více artikulovat, máš takovej chraplák.

Tak a ted ten největší problém. Nový Lets Player již dnes neuspěje. Je to sice kruté ale je to bohužel pravda. Lets Playerů jsou stovky a hry co natáčíš, už natočilo mnoho lidí před tebou. Pokud sis ale ty intra dělal sám, zkus udělat nějaký tutoriál. To na webu moc není(krom CZTutorials) a lidi to zajímá.

Zdravím!

Takže..Intra si opravdu dělám sám,nic těžkýho.. :-) (Pokuď radíš ty tutoriály..pokusím se něco vytvořit,není problém).
Se svým hlasem tedy zkusím něco udělat ;)
Ale ta hlasitost..to mi příde zvláštní,když se já na video podívám tak na max.mi to celkem dost řve - jak já sám,tak hra a všechny ostatní zvuky..Co jsem se poptával kamarádů tak mi taktéž psali že zvuk je naprosto v pořádku..ale i tak,vyzkouším si trošičku pohrát s hlasitostí mikrofonů.

Děkuji moc za reakci,moc mi to pomáhá! :puff:

PS: Pro ty co to jen rozkliknou a začnou si hned říkat,proč nenatáčím něco pořádného.. Tak důvod je jednoduchý --> Můj hardware (grafika) není dosti výkoná na to aby zvládala nejnovější hry,ale jen abych vás uspokojil..tak do vánoc bych SNAD i lepší grafiku mohl mít.. :-)

Counter Strike je sice skvělá hra,ale podlě mě se to nehodí zrovna na 30 minutový gameplay video. To bych raději zkoušel natočit několik zápasů a nakonec to sestříhat do těch TOP momentů, ale jinak bych to asi ani nenatáčel, spíše streamoval..

Tak natočit třeba jen jednu mapu ? Proč by se to nehodilo ? :-) samozřejmě že když budeš jako první mrtvej a budeš čekat několik minut na to až se zase spawneš tak to bude blbý ale mohl by jsi natočit třeba deathmatch server kde se respawnuješ pořád do kola :-) .Jinak koukal jsem na tebe a super.Líbí se mi jak mluvíš a jak se vyjadřuješ máš u mě odběr.

Tak až si našetřim na CS 1.6, tak se teda na to podívám a něco teda zkusím natočit (Snad i budu už dost slyšet..)
Ale to samé udělám i s CS:GO, ale to budou teda spíš jen ty nejlepší momentky.

Jinak díky moc za podporu! :-)

Jo jde o to jaký cs ti bude víc vyhovovat.A nebo zkusit counter strike condition zero který je single playerový :-) a možná i zjistíš že counter strike tě zkrátka nebaví a budeš hrát něco jiného :-) jinak za podporu nemáš zač rád tě budu sledovat :-) hlavně se na to nevykašli jako spoustu jiných lets playerů kteří začali natáčet byli dobří a ani ne za rok je to přestalo bavit :-)

CSka mě rozhodně baví..už je to sice pár let co jsem naposled hrál CS 1.6 (tehdy ještě zpirátěné..)ale hrál jsem všechny díly CS, takže vím jak se to víceméně ovládá a nějaký ten "skill" tam přeci jen je (jak jinak bych přeci jen byl v CS:GO v goldu 3 [nova 3] ).

A jen tak s natáčením seknout nehodlám. O tom, že budu natáčet jsem snil hodně dlouho. Teď jsem konečně pevně rozhodnut, že už jsem tak nějak "zralej" na natáčení. Jen mám občasnej problém s natáčením, kvůli okolí (Nechce se mi zrovna moc natáčet, když mám matku za zády 8-) ).

No to mi je jasný,že ostatní videa jsou hlasitější,ale i tak,když si pustím vlastní video tak JÁ to slyším celkem dost nahlas..ostatní ne. Takže opravdu nevím co je to za chybu,ale jak jsem psal..co nejdřív se to pokusím vyladit.

Tak nakonec bych měl ještě dotaz.

Chtěl bych se vás zeptat který natáčecí program "žere" nejméně FPS ze hry. Já tedy na doporučení několika Let´s playerů používám Mirilis Action! .. ale třeba jsou i lepší,tak prosím poraďte. :-)

A ještě mě napadlo,abych si zvýšil počet FPS při nahrávání vyplatí se při tom používat např. Razer Game Booster ?? Nebo naopak to bude jen horší ?

OT (sry za blbej dotaz :-) ) : neber to vůbec osobně, ale docela často se setkávám s poměrně zvlášní češtinou ohledně přivlastňování, v tomto případě Agandaurovo let´s playe (správně -ovy). Používá to i můj kolega z práce a docela to rve uši :-). Je to nějaký druh nářečí? Nebo se to dneska mezi mládeží nosí? Nemyslim to nějak zle, jen se opravdu ptám, jestli v tom je nějaký "systém" :-D.

Nářečí by to spíš bylo kdybych byl z Moravy či Slezska,ale jakožto Severočech bych ti spíš řekl,že dneska mezi námi mladšími přivlastňování upravuje podle toho,jak to zní nejlépe. Já jsem si vědom toho,že Agandaurovy je tedy správně,ale většina mi vždy řekne ( a já stím souhlasím) že Agandaurovo zní mnohem líp. Nejspíš to bude tím,že dneska už nikdo moc nechce používat spisovnou češtinu a všechno si každej upravuje dle sebe. Takže nějakej ten systém..to tam nebude spíš jen nějakej "inteligent" si vymyslel že bude super všechno upravovat a nějak se to dostalo mezi všechny.

většina mi vždy řekne ( a já stím souhlasím) že Agandaurovo zní mnohem líp

Mno...ok. Až s tim přijde můj syn, tak dostane facku mezi dveřma a dokud nezačne mluvit normálně, tak ho nepustim na PC :-D. Představ si, že někdo řekne " To je Agandaurovo šéf", omfg...

Edit : nejvíc se mi líbí Mount&Blade a nepřijde mi, že by to bylo potichu.

Souhlas, to skloňování je divné.

Jinak ta hlasitost je hrozná, zkoušel jsem i na iPadu, kde je to malinko lepší, ale i tak, děs. Navíc bedny musím dát alespoň na polovinu, abych něco slyšel (normálně je mám na 1/5 - 1/4)

/edit: Tak DarkSouls už má hlasitost dobrou, málej jsem ohluchl, když jsem měl bedny na polovině z předchozího videa :-D

Zdravím.
Jelikož mě teda hrozně štvalo, že nejdu slyšet, tak dnes ještě jednou re-uploadnu Dark Souls 2. Hned jak to bude na YouTube vám sem napíšu a prosím napište mi, zda li už bude vše v pořádku ( Možná, když se poštěstí se poupraví video tak jak budu chtít!) :-)

Vole, kdyby ses jmenoval "Klika U Dveří", ale nahrával kvalitní obsah (což neděláš), tak se lidi stejně budou dívat. CinnamonToastKen funguje bez problému, tak zkus PárekVRohlíkuDavid, sežeň si normální mikrofon a nehuč tam jak přiškrcená kočka přes zavřený dveře koupelny. Řešíš hovadiny.

Já nevím jak ty, ale když někde začínám tak většinou mi to nejde.. potřebuju se zlepšovat a proto jsem na YouTube - můžu dostat zpátečnou reakci od těch lidí co to sledují ;-). Pokud nedělám nic kvalitního (jako že já neříkám, že dělám) tak bych ale přeci jen tak neměl těch pár liků u videí ( a ne nedávám si je tam sám a ne nejsou to moji kamarádi - ty ani nemají tušení že natáčím ) ..

Ale i tak děkuju ti alespoň za nějakou odpoveď :-).

Hlavně, že ses chytl dvou slov, schovaných v závorce.
edit: nechápej mě špatně, nesnažím se tě odradit, snažím se jen poukázat na fakt, že řešíš hovadiny. Namísto kvality kanálu tě zajímá, jestli si budeš říkat pepík nebo davídek. Odebírá tě 11 lidí, snad ti to odpustí, když se přejmenuješ.