Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Saints Row 4 čeština

Ahoj pravě jsem si koupil Saints Row 4 a chci se zeptat neví někdo jestli bude na tuto bezva hru čeština protože ti vtipné hlašky my stačili v 3 a mohl jsem se smíchy potrhat tak jestli nemáte někdo info o tom jestli bude nebo nebude kdy vyjde a podobně děkuji za info doufam že my odepíšete protože jsem sem dával pár dotazu a na některé nebylo vůbec odpovědeno je jedno jestli o tom nebudete vědet můžeme jen diskutovat o tom a třeba team poradna by mohli udělat češtinu když zvládli na I am alive jestli to teda byly oni a ne někdo jinej s pozdravem Dr.Sheldon Cooper

loading...

Oficiální čeština na SR4 (jako byla u dvojky a trojky) nebude.
Práci na neoficiálním překladu nikdo veřejně neoznámil (informace z Warfora).

Dej dohromady tým lidí, zjistěte, jak vytahat texty a jak je dostat přeložené zpět, a můžete se do toho pustit :-) Hra má těch textů požehnaně, viz post Marka Tvrdého.

Já bych do toho určitě nešel; oproti ještě jakž-takž normální trojky mi tohle z recenzí a videí připadá jako naprostá pitomost, to pořizovat nebudu. Možná někdy v budoucnu za dva dolary.

Poradna team na I Am Alive nedělal, žádný takový ani neexistuje. Odtud jsem získal akorát jednoho betatestera.

Taky jsem se divil, ale opravdu je tam přeloženo úplně všechno. Nwm proč tam čeština není, možná nějaké problémy s háčkama a čárkama. Ještě mám pár teorií, jak to přepsat a kdyžtak začnu prosit na warfórech :) .

Tak to blahopřeji! :beer:
Jsou funkční i titulky k dialogům?

Funkční čeština mě nakonec donutí si SR4 koupit :)

-----
Jen tak ze zajímavosti:
Je struktura souborů stejná jako u trojky, tedy vše je ve vpp_pc archívech? Teď jsem se zkoušel zběžně dívat na SR3 a nenašel jsem v kterém/kterých souborech se texty nachází..

edit: tak si čtu thread na WF, kde píšou, že v SR4 jsou texty ze SR3 (přeloženo je tedy to, co zůstalo). Nové texty pro dialogy SR4 asi ne..