Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crysis 3 a "loutkař"

Čau pařani - mám problém: nevím, jak zlikvidovat tu potvoru, co se jmenuje "loutkař". Peru po ní vším možným, ale jakmile si mě přitáhne k sobě, během chvilky je po mě... Dole sice bliká během boje nablízku "mezerník", ale ten můžu mačkat jak chci, a stejně exnu. Možnost nabindování "mezerníku" ani v nabídce není, takže ani nevím, co to má dělat... Dík.

Tak jsem se dostal do vámi zminovaného kritického úseku.V momentě,kdy mi to napsalo mačkej mezerník,jsem mačkal mezerník,nic se nedělo,tak jsem k tomu mačkal nastřídačku E.Prošel jsem napoprvé.Je možný,že stačí mačkat jen E,ale to už jsem se k tomu nevracel.Takže mačkat rychle nastřídačku E a Mezerník mi stačilo.

Stačí spamovat mezerník , dal sem to na podruhý a to hraju na postčlověka.Je to úplně stupidní , stačí si vzít cephskou zbraň , nabít si oblek a pražit ho , jak vyprchá , nabít se znova a zase pražit , pak vás přitáhne , takže spam mezerník a utéct , pak se dobít po třetí a zase tou cephskou zbraní pražit.Celkem přitahuje 3x , nebo aspoň to u mě vícekrát nestihl.

Chlapy taky jsem to hrál bez mála hodinu a ten mezerník jak ukazuje když vás čapne ten loutkář, musíte mezerníkem tak rychle klikat jako o závod až vás najednou upustí,pak se zjeví pár těch neřádu co běhá, ještě pár salv granáty s té krabice kde se dají brát stále dokola a je po něm!! :-) :-)