Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crysis 3 a "loutkař"

Čau pařani - mám problém: nevím, jak zlikvidovat tu potvoru, co se jmenuje "loutkař". Peru po ní vším možným, ale jakmile si mě přitáhne k sobě, během chvilky je po mě... Dole sice bliká během boje nablízku "mezerník", ale ten můžu mačkat jak chci, a stejně exnu. Možnost nabindování "mezerníku" ani v nabídce není, takže ani nevím, co to má dělat... Dík.

Našel jsem toto na konferenci:
Dobrý, ten mezerník je potřeba mačkat několikrát (pořád) za sebou, tím se začneš pomalu vzdalovat od něj a až tě pustí, tak střílet dál. U Alpha cepha to samý.

Ale zatím mi to nejde, jako kdyby jsem to mačkal málo krát ..

Tak jsem se dostal do vámi zminovaného kritického úseku.V momentě,kdy mi to napsalo mačkej mezerník,jsem mačkal mezerník,nic se nedělo,tak jsem k tomu mačkal nastřídačku E.Prošel jsem napoprvé.Je možný,že stačí mačkat jen E,ale to už jsem se k tomu nevracel.Takže mačkat rychle nastřídačku E a Mezerník mi stačilo.

Stačí spamovat mezerník , dal sem to na podruhý a to hraju na postčlověka.Je to úplně stupidní , stačí si vzít cephskou zbraň , nabít si oblek a pražit ho , jak vyprchá , nabít se znova a zase pražit , pak vás přitáhne , takže spam mezerník a utéct , pak se dobít po třetí a zase tou cephskou zbraní pražit.Celkem přitahuje 3x , nebo aspoň to u mě vícekrát nestihl.

Chlapy taky jsem to hrál bez mála hodinu a ten mezerník jak ukazuje když vás čapne ten loutkář, musíte mezerníkem tak rychle klikat jako o závod až vás najednou upustí,pak se zjeví pár těch neřádu co běhá, ještě pár salv granáty s té krabice kde se dají brát stále dokola a je po něm!! :-) :-)