Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crysis 3 a "loutkař"

Čau pařani - mám problém: nevím, jak zlikvidovat tu potvoru, co se jmenuje "loutkař". Peru po ní vším možným, ale jakmile si mě přitáhne k sobě, během chvilky je po mě... Dole sice bliká během boje nablízku "mezerník", ale ten můžu mačkat jak chci, a stejně exnu. Možnost nabindování "mezerníku" ani v nabídce není, takže ani nevím, co to má dělat... Dík.

Chlapy taky jsem to hrál bez mála hodinu a ten mezerník jak ukazuje když vás čapne ten loutkář, musíte mezerníkem tak rychle klikat jako o závod až vás najednou upustí,pak se zjeví pár těch neřádu co běhá, ještě pár salv granáty s té krabice kde se dají brát stále dokola a je po něm!! :-) :-)