Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GeForce 7600GS

Zdravím. Mám Battlefield 3 a když jsem ho spustil tak mi to hlásí DirectX device creation error. Vím že je to ovladačema a že je musím aktualizovat. Ale když jsem se o to pokoušel ve správcích zařízení tak mi to píše že ovladač je aktuální.Prosím jak mám aktualizovat ovladače na výše zmíněné graf. kartě. Předem dík.

Minimum requirements for Battlefield 3
OS: Windows Vista or Windows 7
Processor: Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz
RAM: 2GB
Graphic card: DirectX 10 or 11 compatible Nvidia or AMD ATI card, ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher.
Graphics card memory: 512 MB
Sound card: DirectX compatible sound card
Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version

máš smůlu prostě, nezbývá ti nic jiných než upradovat grafiku.

Základem je vědět, co máš přesně za počítač a zda deska má PCIe sloty, protože to tvé prdítko se dělalo i pro AGP sběrnici - tudíž je nejprve nutno zjistit:
- zda do tvého PC vůbec moderní karta půjde strčit
- zda její výkon nebude bržděn prastarým CPU

Králem cena/výkon je dnes IMHO toto: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 7K0BV4YR11M3 edit: ale počítek taky s požadavkem alespoň 450W kvalitního zdroje (jeho ceny se pohybují okolo 1000Kč s DPH, stál-li tvůj zdroj méně, velmi pravděpodobně kvalitní NENÍ).
Nicméně pro spořivé se dá doporučit toto: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 7K0BV50U16JB (pozor na to, jedná se o přesně tento model, tj. verzi s 512MB DDR5 pamětmi, protože existují i sračkoidní modely s 1GB nebo dokonce 2GB RAM, ale pouze DDR3 - toto je chyták na hlupáky, kteří poměřují výkon grafiky podle velikosti osazené RAM)