Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Televizní hry

Zdravím Chci se zeptat jestli se dneska dají ještě koupit televizní hry? Vyhrabal jsem doma plnou igelitku kazet a je mi to líto vyhodit. Našel jsem jenom náký drahý (1300,-) a je ktomu hromada nesmyslu jako jsou tenisoví rakety atd a to nebude asi ono. Děkuji předem za tipy.

Dobrý den,

jen se chci zeptat když máte tolik kazet jestli náhodou nemáte kazetu nevím přesně jak se jmenuje ale je to westernová hra kde se kombinuje hra na ovladači a na pistoli. Kdyby jste ji měl měl bych o ni zájem bud zaplatím nebo mohu udělat výměnný obchod kazet mám taky docela dost. S pozdravem Kos

domdom@seznam.cz

Já to taky shánim!!!!!! I kazety,ale hlavně tu konzoly! Jak se to vůbec jmenuje? Prodá někdo? nebo jste ji někde viděly...? pod čim to mam hledat? vždycky najdu jen ty kazety...Jinak shánim kazety Mario, želvy Ninja a ty Tanky. Prosím víte/máte/prodáte někdo...?

Já mám doma ještě ty starší,černé se 4 páčkami nahoře je tam ten běžící policajt po patrech,klasický formule a podobně a jedou je to mazec to hrát na plasmě 107 full hd takový super časový rozdíl techniky xD

Mám doma hodně kazetek a dobré hry (želvy ninje, contra,super mario a další hry, které v té době byly nejscháněnejší). Mám i dva ovladače ke konzoli. Kdyby měl někdo zájem můj email: jyx2@seznam.cz

Taky mám doma tv hry na kazety 2 ovladače a pistolku...použité jen jednou...bohužel při vybalování se vylomilo víčko krycí otvor pro vsouvání kazety..na funkci však žádný dopad... hru a jeden ovladač použité jen jednou,jinak ostatní snad myslím ještě originál smotané...tak kdyby někdo měl chuť odkoupit... Neswi@seznam.cz

Já jsem zrovna před 3.týdny udělal radost tmavším hochům od Marius Pedersen. Přenechal jsem jim v tašce 2. konzole a cca 40ks kazet a starší 1. konzoli co sice měla nějaký konektor na kazety,ale ty se asi ani nevyráběli-hry tam byly už integrovaný.
To se to teda pařilo na barevný 67cm Tesle za 16 litrů (kurňa to bylo dřív platů) Ale ta doba měla svoje kouzlo :)

Zdravím,

mám čínskou napodobeninu Atari VCS 2600 (taková ta černá bedna se 4 páčkami a hromadou integrovaných her). Nedaří se mi na ni sehnat joysticky ani gamepady. Nějaké starší jsem sice sehnal ale mají širší koncovku. Žádný elektrikář ani technický typ nejsem, tak i po rozebrání koncovky jsem dostal jen hromadu drátků, se kterými si nepomůžu :-)

Neměli byste prosím někdo nějaký pákový nebo "bumerangový" ovladač na prodej? :-)

Zdravím vás.Sháním pro otce jednu hru.Jmenovala se Back to future a nikde už ji nemůžu sehnat.Máme doma spousty her tak neni problém vyměnit.Foto na přání pošlu na email.Kdybyste někdo prosím o něčem věděli tak mi dejte vědět na email.Sháním to už dva roky a pořád bez úspěchu :).Díky alfonsinho@seznam.cz

Zdravim!

Doma mám konzoli ... akorát mi k ní cbybí napájecí kabel ... Není to uplně ta klasická NES konzole - nýbrž nějaká vietnamská (vypadá jako normální klávesnice).

Pokud byste někdo měl napájecí kabel (kdyžtak ještě vyfotím) + ještě mi chybí gamepad pro druhého hráče. - Ozvěte se mi na: davidma@seznam.cz

Díky
(Bohužel - vietnamcu mam kolem domu hromadu - ale už jsem to tu u nich nikde neviděl)

zdravíčko určitě se dají sehnat a seženete je za pouhých 200 korun plus cesta tak necelých 300 jdete na aukro.cz do vyhledávače napiště herní konzole pegazus a vyjedou vám nabídky a je to asi hned druhá položka to když rozkliknete ukáží se vám tam obrázky klasika mario nebo duck hunt na pistoli já osobně to žeru proto jsem objednal a ted se chci zeptat i já nevíte kde sehnat ty kazetky pro televizní hry díky napište mi když tak na mail minions91@seznam.cz díky moc a mějte se a užijte si hry :)