Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Televizní hry

Zdravím Chci se zeptat jestli se dneska dají ještě koupit televizní hry? Vyhrabal jsem doma plnou igelitku kazet a je mi to líto vyhodit. Našel jsem jenom náký drahý (1300,-) a je ktomu hromada nesmyslu jako jsou tenisoví rakety atd a to nebude asi ono. Děkuji předem za tipy.

Mám doma hodně kazetek a dobré hry (želvy ninje, contra,super mario a další hry, které v té době byly nejscháněnejší). Mám i dva ovladače ke konzoli. Kdyby měl někdo zájem můj email: jyx2@seznam.cz

Zdravím,

mám čínskou napodobeninu Atari VCS 2600 (taková ta černá bedna se 4 páčkami a hromadou integrovaných her). Nedaří se mi na ni sehnat joysticky ani gamepady. Nějaké starší jsem sice sehnal ale mají širší koncovku. Žádný elektrikář ani technický typ nejsem, tak i po rozebrání koncovky jsem dostal jen hromadu drátků, se kterými si nepomůžu :-)

Neměli byste prosím někdo nějaký pákový nebo "bumerangový" ovladač na prodej? :-)

Zdravím vás.Sháním pro otce jednu hru.Jmenovala se Back to future a nikde už ji nemůžu sehnat.Máme doma spousty her tak neni problém vyměnit.Foto na přání pošlu na email.Kdybyste někdo prosím o něčem věděli tak mi dejte vědět na email.Sháním to už dva roky a pořád bez úspěchu :).Díky alfonsinho@seznam.cz

Zdravim!

Doma mám konzoli ... akorát mi k ní cbybí napájecí kabel ... Není to uplně ta klasická NES konzole - nýbrž nějaká vietnamská (vypadá jako normální klávesnice).

Pokud byste někdo měl napájecí kabel (kdyžtak ještě vyfotím) + ještě mi chybí gamepad pro druhého hráče. - Ozvěte se mi na: davidma@seznam.cz

Díky
(Bohužel - vietnamcu mam kolem domu hromadu - ale už jsem to tu u nich nikde neviděl)

zdravíčko určitě se dají sehnat a seženete je za pouhých 200 korun plus cesta tak necelých 300 jdete na aukro.cz do vyhledávače napiště herní konzole pegazus a vyjedou vám nabídky a je to asi hned druhá položka to když rozkliknete ukáží se vám tam obrázky klasika mario nebo duck hunt na pistoli já osobně to žeru proto jsem objednal a ted se chci zeptat i já nevíte kde sehnat ty kazetky pro televizní hry díky napište mi když tak na mail minions91@seznam.cz díky moc a mějte se a užijte si hry :)