Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Televizní hry

Zdravím Chci se zeptat jestli se dneska dají ještě koupit televizní hry? Vyhrabal jsem doma plnou igelitku kazet a je mi to líto vyhodit. Našel jsem jenom náký drahý (1300,-) a je ktomu hromada nesmyslu jako jsou tenisoví rakety atd a to nebude asi ono. Děkuji předem za tipy.

zdravíčko určitě se dají sehnat a seženete je za pouhých 200 korun plus cesta tak necelých 300 jdete na aukro.cz do vyhledávače napiště herní konzole pegazus a vyjedou vám nabídky a je to asi hned druhá položka to když rozkliknete ukáží se vám tam obrázky klasika mario nebo duck hunt na pistoli já osobně to žeru proto jsem objednal a ted se chci zeptat i já nevíte kde sehnat ty kazetky pro televizní hry díky napište mi když tak na mail minions91@seznam.cz díky moc a mějte se a užijte si hry :)