Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co kdo hrajete?

Tak se pochlubte na co jste zatížení? Já se přiznám k RPG "core", sem tam nějakej sport, strategie, trošku od všeho, co nemusím je tupě střílet do všeho co se pohne, ale i u toho se dá odreagovat.
A beztak dnes už nejsou hry co bývaly:-P

Podle mě neexistují inteligentní hry stejnak u toho člověk dřepí jako blbec. To byla krása a zábava když kamarádi neměli počítače chodili jsme na pivo jezdili jsme na výlety na kolech, každí pátek jsme si šli zahrát nohejbal do sokolovny, z dětmi a manželkami jsme podnikali různé výlety a další akce. Tet skoro každej čumí do počítače a hrají hry když někomu zavolám aby sel na pivo tak mi řekne nemůžu hraji. Každej znich přibral nejmíň 10 kilo. Hrůza

Ffff, toho je...

Nejraději asi FPS a 3D-RPG, ale občas i arkádové závody, nějaký logický rychlík či adventuru. A nesmím zapomenout na freefoam městské akce, např. GTA3 a výše;-)

Nehraju sportovní hry, simulátory, MMO, tahové strategie/RPG.

1) Diablo 2
2) Heroes of Mignt and Magic 1 - 4, pětka je hnůj ;-)
3) Prince of Persia: Warrion Within, Prince of Persia: Two Thrones
4) Fritz 11, Rybka 3
5) nedočkavý jak malé děcko čekám na Diablo 3
6) občas ještě hraju Transport Tycon Deluxe, nebo Half Lifa 1 na Steamu

Tak za prvé, nejsem PC hráč, ale konzolovej, mám x360 a tam jsou ty hry skoro stejné, dnes:-)
A oblíbené žánry:
1. JRPG
2. RPG
3. Akční
4. bojovky
Střílečky taky moc nemusím přesně kvůli tupému střílení do všeho co se pohne, ale Gears of War je velice povedený :-) Je to výjimka potvrzující pravidlo a první střílečka kterou jsem kdy dohrála když nepočítám Dooma s cheatama :-)

Tak Steel panthers jsou fakt "hardcore" hra pro maniaky, znám pár lidí, kteří jsous chopni u ní strávit mraky času a furt je to děsně baví...ono asi promakanější strategie z WWII není, aspoň co se týká realističnosti a náročnosti...

Tak jinak můžem dát po síti Panzer general II, to je v klidu tahovečka:-) A jedna z mála věcí, co jsem ochoten hrát přes net, jinak už prakticky jenom Diablo II s kolegy]:)

Poslední dobou se spíš vracím k osvědčeným klasikám minulých let:) fallout 1,2; Vampire: The Masquerade - Redemption a Bloodlines, Diablo II, Aliens vs. Predator, apod. Takže hlavně RPG:) občas nějaká 3D akce a NFS: Underground II a Most Wanted, SIMS 3 jsem taky pár dní zkoušel ale od té doby co se narodilo dítě už mě to nebaví:-D

Muzu zaskrnout tri kategorie? Dal bych RPG, 3Dakce a Strategie :-) Hraju wow, battlefield 2142 a sem tam si dam nejakou strategii warhammer 40.000, homeworld nebo OpenTTdelux. Diablo ci CoD 4 patri mezi oblibene, ale nejradeji si uzivam socialnich kontaktu v onlinovkach (jak je z vyberu videt).

RPG, tech je ale posledni dobou jako safranu - takze aktualne co mam nainstalovano - Fallout 3 (s kopici modu to jde uz i hrat), TES4 Oblivion se vsim co k nemu oficialne je (mimo sedla na kone ktereho stejne nechci), Fallout1, Fallout2 a Jagged Alliance2 na mogbuku, Deus Ex (ten prvni, dvojka sux), Thief III...

...hraju ted jen chvilema ty prvni 2, zbytek ceka kdy na to zas dostanu chut. Tenhle rok zatim nevyslo nic co by me zaujalo. :(

nooo.. ted uz hraju jen onlinovky.. wowko, travian, obcas vyzkousim nejakou jinou :) ale nehraju to ani tak kvuli tem hram, jako spis kvuli parte lidi, se kterou hraju.. nedela mi problem stravit pul noci u wowka jen tim, ze budu stat v SC a vykecavat se s guildou ;)

driv to byvaly hry typu Pharaoh, AoE II, ZOO Tycoon, NHL (2001-imho nejlepsi), FIFA, The Sims (1,2).. ale to uz je peknych par let zpatky.

Bývala jsem kdysi nejvíc na logické hry, ale co jsem opustila školu, ta touha po logickém myšlení u mě docela upadá, sklouzla jsem k tomu bezduchému střílení, nejradši si zapnu Vietcong online a nebo sleduju bráchu, jak hraje online Left4Dead :-D Ale zase dokážu hodinu vkuse stvrdnout u Spider solitaire, nebo i u obyč. Solitaire :-D No prostě nic moc duchaplného :-D

Zdravim, osobne jsme nejvice zatizeny na fantasy RPG, pak strategie a nasledne akcni hry..V posledni dobe jsem hral
Rome - Total war
Battlefield
Stalker
a momentalne parim Oblivion:)

Jinak z mych nejoblibenejsich pareb a her, ktere se mi hluboce vryly do pameti jsou to Fallou 1 a 2:)Luxusni zalezitsoti:)

Na PC je to FLAT OUT 2 po síti jinak akční FP střílečky Battlefield 2, Call of Duty 2, sérii Medal of Honor. Ale nejvíc času věnuju paření starých automatových arcádovek , převedených pomocí MAME emulátoru na PC.
Tahle nostalgie se nemůže NIKDY omrzet.
Kdo to zažil naživo v maringotkách, ví o čem mluvím. Na www.rotaxmame.cz jsem našel herní ráj, všem vřele doporučuji.

střílím do všeho, co se pohne, ale je to takové hodně taktické a kooperativní střílení, jmenuje se to Battlefield2 a ten, kdo si myslí, že je king a že je jako Rambo, tak toho vyvede z tohoto omylu první kooperující squad (klidně plný lam), který z něj nadělá fašírku :-)

Totéž v bledě modrém platí pro další mé oblíbené gamesky, tj. Team Fortress 2 u této hry miluju ten vtipný a legrační (až nadnesený) herní styl a Left4Dead (což je zase "masová vybíjená" zombíků, kteří ale taky dokáží potrápit nekooperující hráče..

Tupé střílečky pro dětičky typu CoD nehraju. Ještě tak CS:S, ale to jen okrajově, když se nudím...

Bla bla bla, slovíčkaření. Může hry hrávat, což není to samé, jako momentálně hrát. To že vyplývá tobě, neznamená, že je to axiom. Může mít ty hry rozehraný půl roku, nebo i dýl. Už úvodní otázka zní:

Tak se pochlubte na co jste zatížení?

Takže se nemusí jednat o aktuální hry, ale hlavně který hry kdo hrává nejraději.

U mě momentálně vede Age of Empires - The Conquerors (vím, starší hra, ale je boží a nemůžu se jí nabažit a hrajem s bráchou proti sobě)
A Commandos II, to jsem přejela uř dvakrát:-*
Mimochodem hru A of E jsem chtěla nainstalovat příteli, ale naskočila mi tabulka : odeslat zprávu a neodesílat zprávu o chybách a prostě to nejde žádným způsobem nainstalovat. Tak jak to mám sakra do toho kompu dát?]:)

nebylo by spatne, kdyby jsi napsala jakou tu chybu to napise...urcite tam neni jen odeslat, neodeslat...v necem bude problem(crack?) popr pokud Ti to na jednom pc funguje a na druhem ne, mozna je konflikt v konfiguraci HW. Jeste muzes zkusit pretahnout celou slozku s jiz nainstalovanou hrou z Tveho pc na priteluv PC...mohlo by to fungovat

Ja si nejcasteji zaparim nejakou poradnou rezbu z 2.sv valky nebo neco na styl supreme commander, nejvice ted zeru hidden and dangerous 2 nebo medal of honor airborne/pacific assault. Nepohrdnu ani nejakou poradne chytlavou taktickou akci, kde se uvolnim a poradne si zapremislim xD.