Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co kdo hrajete?

Tak se pochlubte na co jste zatížení? Já se přiznám k RPG "core", sem tam nějakej sport, strategie, trošku od všeho, co nemusím je tupě střílet do všeho co se pohne, ale i u toho se dá odreagovat.
A beztak dnes už nejsou hry co bývaly:-P

Podle mě neexistují inteligentní hry stejnak u toho člověk dřepí jako blbec. To byla krása a zábava když kamarádi neměli počítače chodili jsme na pivo jezdili jsme na výlety na kolech, každí pátek jsme si šli zahrát nohejbal do sokolovny, z dětmi a manželkami jsme podnikali různé výlety a další akce. Tet skoro každej čumí do počítače a hrají hry když někomu zavolám aby sel na pivo tak mi řekne nemůžu hraji. Každej znich přibral nejmíň 10 kilo. Hrůza

Ja si nejcasteji zaparim nejakou poradnou rezbu z 2.sv valky nebo neco na styl supreme commander, nejvice ted zeru hidden and dangerous 2 nebo medal of honor airborne/pacific assault. Nepohrdnu ani nejakou poradne chytlavou taktickou akci, kde se uvolnim a poradne si zapremislim xD.