Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co kdo hrajete?

Tak se pochlubte na co jste zatížení? Já se přiznám k RPG "core", sem tam nějakej sport, strategie, trošku od všeho, co nemusím je tupě střílet do všeho co se pohne, ale i u toho se dá odreagovat.
A beztak dnes už nejsou hry co bývaly:-P

Podle mě neexistují inteligentní hry stejnak u toho člověk dřepí jako blbec. To byla krása a zábava když kamarádi neměli počítače chodili jsme na pivo jezdili jsme na výlety na kolech, každí pátek jsme si šli zahrát nohejbal do sokolovny, z dětmi a manželkami jsme podnikali různé výlety a další akce. Tet skoro každej čumí do počítače a hrají hry když někomu zavolám aby sel na pivo tak mi řekne nemůžu hraji. Každej znich přibral nejmíň 10 kilo. Hrůza

Bla bla bla, slovíčkaření. Může hry hrávat, což není to samé, jako momentálně hrát. To že vyplývá tobě, neznamená, že je to axiom. Může mít ty hry rozehraný půl roku, nebo i dýl. Už úvodní otázka zní:

Tak se pochlubte na co jste zatížení?

Takže se nemusí jednat o aktuální hry, ale hlavně který hry kdo hrává nejraději.

U mě momentálně vede Age of Empires - The Conquerors (vím, starší hra, ale je boží a nemůžu se jí nabažit a hrajem s bráchou proti sobě)
A Commandos II, to jsem přejela uř dvakrát:-*
Mimochodem hru A of E jsem chtěla nainstalovat příteli, ale naskočila mi tabulka : odeslat zprávu a neodesílat zprávu o chybách a prostě to nejde žádným způsobem nainstalovat. Tak jak to mám sakra do toho kompu dát?]:)

nebylo by spatne, kdyby jsi napsala jakou tu chybu to napise...urcite tam neni jen odeslat, neodeslat...v necem bude problem(crack?) popr pokud Ti to na jednom pc funguje a na druhem ne, mozna je konflikt v konfiguraci HW. Jeste muzes zkusit pretahnout celou slozku s jiz nainstalovanou hrou z Tveho pc na priteluv PC...mohlo by to fungovat

Ja si nejcasteji zaparim nejakou poradnou rezbu z 2.sv valky nebo neco na styl supreme commander, nejvice ted zeru hidden and dangerous 2 nebo medal of honor airborne/pacific assault. Nepohrdnu ani nejakou poradne chytlavou taktickou akci, kde se uvolnim a poradne si zapremislim xD.