Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ukradený účet STEAM HELP!!!

Dnes mi jeden uživatel poslal takovej odkaz, bylo to normální přihlášení do steamu, já to vyplnil a po chvilce mi sebrali účet :////// nemůžu se přihlásit, ale heslo píšu správně.... uživatel mi až pak řekl, že mě asi heknou a ať se tam nepřihlašuju... pozdě co mám dělat?????!!!!!!§!§

fake.99 02.09.2012 11:22
fake.99
Ještě se nikdo neozval, už mě to nebaví...
VojtaCZ 17.01.2012 20:08
VojtaCZ
Furt nic.
VojtaCZ 18.01.2012 14:05
VojtaCZ
Naposledy online před: 19 hodinami, 27 minutami
L-Core 18.01.2012 15:00
L-Core
Stále nic. :-|
VojtaCZ 18.01.2012 17:26
VojtaCZ
Už jsem na Steam support psal 2x... HACK ÚČTU MI VŮBEC NEVADÍ, ALE VADÍ MI, ŽE NEJDOU HRY..
VojtaCZ 18.01.2012 17:27
VojtaCZ
Jako proč se tam nikdo neozývá? To je tolik lidí s hack. účtem??? :x:
VojtaCZ 18.01.2012 17:29
VojtaCZ
Netuším, jak to tam chodí. Někdo tady píše, že to trvalo 3 měsíce. Coleho se zeptat nechceš. Ještě…
L-Core 18.01.2012 17:50
L-Core
Coleho jsem se ptal.
VojtaCZ 18.01.2012 17:52
VojtaCZ
Už jsem dokonce psal i do komentářů se svým problémem, ať se mi ozvou. Nikdo ze Steamu nereaguje. Ne…
VojtaCZ 18.01.2012 17:58
VojtaCZ
Pokud jsi něco nepohnojil (nebo něco neudělal, co bylo v tom smazaném mailu), ozvou se ti. Musíš to…
L-Core 18.01.2012 17:59
L-Core
Ale za jak dlouho by se měli ozvat? Neměl bych třeba dotaz založit ještě jednou?
VojtaCZ 18.01.2012 18:03
VojtaCZ
Případně si zkus projít steamfórum, určitě tam zkušenosti lidí v podobných případech budou. Nebo se…
L-Core 18.01.2012 18:06
L-Core
Na Steam fóru jsem nic nenašel... Nemůžeš mi hodit aspoň odkaz, kde bych se tam mohl zeptat? (jako n…
VojtaCZ 18.01.2012 18:09
VojtaCZ
Nebo, jestli to někdo umíte, nabourejte se do toho mého hacklého účtu... Pokud to někdo umíte, dejte…
VojtaCZ 18.01.2012 18:14
VojtaCZ
BTW. Na fórech je NOTE: Forum accounts are separate from Steam accounts.
VojtaCZ 18.01.2012 18:16
VojtaCZ
Co si to jako o sobě ten d*bil Newell kur*a myslí?! Že já si budu platit hry a on mi je nedovolí hrá…
VojtaCZ 18.01.2012 20:01
VojtaCZ
Jestli spíše není ***** ten, kdo si svou hloupostí (když existuje neprůstřelný Steam Guard) nechá úč…
L-Core 18.01.2012 20:36
L-Core
No já nevim, kdo si tady nechal čornout účet. :-) Za to Newell nemůže.
Fandar 18.01.2012 20:47
Fandar
Může za celej ten Steam. Dříve žádnej Steam nebyl a bylo nám dobře.
VojtaCZ 19.01.2012 18:29
VojtaCZ
A volakedy neboli ani pocitacove hry a ludia to prezili. To su argumenty teda.
Michal2 19.01.2012 18:30
Michal2
Už mi odpověděli! Už se mě tady zbavíte! ;-) Bye.
VojtaCZ 19.01.2012 18:31
VojtaCZ
A omluvám se za ta silná slova... ;-)
VojtaCZ 19.01.2012 18:40
VojtaCZ
Nemůže za to Steam. Můžeš za to ty. Dodržuj bezpečnostní pravidla a je to neprůstřelné.
L-Core 19.01.2012 19:37
L-Core
Takže heslo už mám resetované, vše jde v pořádku. Děkuju za každou radu a ochotu. Označuju jako vyře…
VojtaCZ 22.01.2012 09:15
VojtaCZ
Gratuluji a jsem rád, že to dobře dopadlo. :-) Příště buď opatrný.
Fandar 22.01.2012 11:28
Fandar
Díky za gratulaci a jasně že budu... :-)
VojtaCZ 22.01.2012 11:29
VojtaCZ
Ahoj, řeším ted uplně stejnou situaci, už čekám 5 den a nic.
sexyhrosik 02.09.2012 09:48
sexyhrosik
Pokud jsi vše udělal jak máš, obdržel jsi ID ticket a musíš prostě čekat. Někdy to jde asi rychleji,…
L-Core 02.09.2012 10:27
L-Core
Tak si založ vlastní téma, tohle už je uzavřené.
VojtaCZ 02.09.2012 11:27
VojtaCZ
Prosim tě a kdiž řekneš steamu co se stalo atd pošleš cd key atd .. do kdy se ti ozvou ?
lukysek 30.05.2013 20:58
lukysek
Zalezi od toho, kedy sa dostanu k tvojmu tiketu a ako dobre si ten tiket vyplnil.
Michal2 30.05.2013 21:00
Michal2
Trvá to kolem tří pracovních dní, alespoň podle zkušeností zdejších lidí.
L-Core 31.05.2013 06:36
L-Core
Mně se ozvali zhruba po týdnu. Ale nechápu, proč všichni spamujou se svejma ukradenejma účtama můj t…
VojtaCZ 31.05.2013 13:12
VojtaCZ
Protože tě asi považují za krále všech okradených ]:) Dotaz se klade tam, kde je záruka bohatých zk…
L-Core 31.05.2013 13:57
L-Core
Stydíš se za něj moc? ]:)
GTS 31.05.2013 15:33
GTS
...když jsem viděl tento dotaz nahoře, lekl jsem se, že už zase... ]:)
L-Core 31.05.2013 12:08
L-Core
Neboj, už naštěstí ne. :puff:
VojtaCZ 31.05.2013 13:11
VojtaCZ
Včera mi nějaký hacker hacknul steam účet prosím poraďte co mám dělat. Změnil mi steam heslo a email…
Dominik Dvořák 05.12.2013 16:22
Dominik Dvořák
Pročti si pořádně tenhle thread. Návod, jak na to, je tady: https://support.steampowered.com/kb_arti…
L-Core 05.12.2013 19:05
L-Core
No, mně se to teda nezdá. Všichni tu básní, jakej je to specialista a přitom když jsem já měl podobn…
GTS 06.12.2013 13:51
GTS
Všimni si toho šklebícího se smajlíka ;-) Píšu to hlavně proto, že jemu ukradli účet snad 3x za půl…
L-Core 06.12.2013 14:29
L-Core
No mě už dvakrát během pul roku psal Steam,že se na můj učet hlásí někdo z nějaké prdele.A to jsem ú…
tuta 06.12.2013 14:37
tuta
Dobře zkusím to.
Dominik Dvořák 05.12.2013 20:16
Dominik Dvořák

Bože môj ked si zapneš steam (na ploche) tak ti tam ukáže možnosť prihlásiť sa alebo vytvoriť nový učet alebo je tam uplne dole obnova straceného hesla tak klikneš nato vybereš možnosť "znám název svého učtu" a dáš další potom napíš názov tvojho učtu ukradnuteho (prihlasovacie meno myslím) a dáš dalsi a na email by ti mal prist kod ten vložíš a máš steam učet späť !!!!!!!!! ak ti hacker nezmenil heslo aj na emaily tak by to malo fungovat...

Steam guard slouží k ochraně účtu. Pokaždé, když se pokusíš přihlásit z jiného počítače, nebo i třeba z jiného prohlížeče na stejném počítači, tak ti na mail pošle kód, bez kterého se nepřihlásíš. Takže k ukradení účtu je potřeba mít heslo nejen od Steamu, ale i od mailu.

Rád bych jenom podotkl, že tento typ "hacku" není posílán schválně, od přítele může přijít, aniž by o tom věděl. Podobně jako u facebooku. Z vlastní zkušenosti to vím, protože mi jednou kamarád napsal, proč mu posílám divný odkazy.

Když to shrnu, vyplyne z toho ponaučení:

- bezpečnost
aktivace Steam Guard
- přemýšlení
neklikat bezmyšlenkovitě na cokoliv, ani kdyby to poslal prezident Zeměkoule
- předcházení
zvážit, zda je nutné/přínosné) mít ve Steamu 11.458 přátel, jejichž aktivity při hraní stejně jenom otravují ("awlv_*n se přihlásil", "634řjm6 dosáhl achievementu ve hře xyz" atd). Osobně mám přihlašování do přátel defaultně zrušeno, při zapnutém Steamu se jevím jako offline.

Do dňa by ste mali dostať odpoveď od jedného z pracovníkov Steamu obsahujúcu pozdrav a potvrdenie o prijatí žiadosti. O pár dní na to dostanete ďalšie pokiny. Veľa šťastia! Doufám, že jsem tam neměl já nic potvrzovat... Mám to chápat tak, že mně to potvrdil pracovník Steamu?

Netuším, mně účet neukradli. Já se supportem komunikoval jen jednou (v obchodě měli FEAR 1 i v české verzi, ale po stažení se nic takového nekonalo) - v prvním mailu zaslali "ticket"

========= Please enter your reply ABOVE this line =========

Hello,

Thank you for submitting your question to our staff. We will respond to your question by email.

Anytime you wish you can view your question online:
https://support.steampowered.com/view.php?ticketre f=*************

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~
This message was sent by the Steam Support helpdesk.

Have a question we can help you with? Visit our knowledgebase for a list of questions and answers:
kb.php

Alternatively, ask our staff a question:
newticket.php

a v druhém, za 3 dny, pak vlastní odpověď. Ale to bylo skoro před dvěma lety.

-------
edit: být tebou, tak to info na gtafóru smažu... :-x

Pokud jsi vše udělal jak máš, obdržel jsi ID ticket a musíš prostě čekat. Někdy to jde asi rychleji, někdy to trvá o pár dní díle. Třeba podle toho, kolik podobných lidí se jim sejde najednou.

Pro zajímavost, jak se ti to stalo?
Měl jsi zapnutého steamáckého guarda? Pokud ne, proč?
Nebo jsi někde někomu sděloval heslo k účtu (a případně k mailu)?
Nebo ti někdo na PC nainstaloval keylogger?

No, mně se to teda nezdá. Všichni tu básní, jakej je to specialista a přitom když jsem já měl podobnej problém, tak mi akorát řekl, že bych měl kontaktovat hotmail, aby mi dali heslo od mailu. Přitom je to bez důkazů úplná blbost. Problémy s tím možná měl, ale že by byl schopen někomu dalšímu tady poradit, to jsem nikdy nezaregistroval.

No mě už dvakrát během pul roku psal Steam,že se na můj učet hlásí někdo z nějaké prdele.A to jsem účet kdysi založil,za měsíc Steam odinstaloval z komplu a vůbec ho nemám,ani nepoužívám.Tak nevím co tam maj za bordel.

Dear xtuta,

We've received a request to access your Steam account from a new browser
located at IP address: 180.180.xxx.xx
Our records show this IP address is in BANGKOK KRUNG THEP TH