Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ukradený účet STEAM HELP!!!

Dnes mi jeden uživatel poslal takovej odkaz, bylo to normální přihlášení do steamu, já to vyplnil a po chvilce mi sebrali účet :////// nemůžu se přihlásit, ale heslo píšu správně.... uživatel mi až pak řekl, že mě asi heknou a ať se tam nepřihlašuju... pozdě co mám dělat?????!!!!!!§!§

Bože môj ked si zapneš steam (na ploche) tak ti tam ukáže možnosť prihlásiť sa alebo vytvoriť nový učet alebo je tam uplne dole obnova straceného hesla tak klikneš nato vybereš možnosť "znám název svého učtu" a dáš další potom napíš názov tvojho učtu ukradnuteho (prihlasovacie meno myslím) a dáš dalsi a na email by ti mal prist kod ten vložíš a máš steam učet späť !!!!!!!!! ak ti hacker nezmenil heslo aj na emaily tak by to malo fungovat...