Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem POUZE POKEC o hře H1Z1 King of the kill.

Čau, zajímal by mě Váš názor na tuto hru. Hraji to už nějaký ten pátek a hra mě pořád baví, ale zdá se mi, že vývojáři nic nedělají. Neustále bugy a problémy se hrou. Proč myslíte, že to tak je? Znovu se ptám, co na hru říkáte?

Dokud bude dost natolik blbejch lidi, aby platili za neco, co je rozdelany, nebo dokonce za hru, o ktery se nic moc nevi (viz pripad No Man's Sky), tak se to takhle bude delat porad. Pamatuju si na adventuru Blues and Bullets, ktera vypada dost zajimave, ale po asi dvou epizodach se na to taky vykaslali a uz to nikdy nedokoncili, u epizodni hry by me to stvalo jeste vic.