Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem POUZE POKEC o hře H1Z1 King of the kill.

Čau, zajímal by mě Váš názor na tuto hru. Hraji to už nějaký ten pátek a hra mě pořád baví, ale zdá se mi, že vývojáři nic nedělají. Neustále bugy a problémy se hrou. Proč myslíte, že to tak je? Znovu se ptám, co na hru říkáte?

Bohužel, taková je doba. Vydat totálně nedodělanou hru, dát ji za plnou cenu a otestujte nám ji. Třeba ji za pár let fixnem.

Je to prostě škoda, že na to tak prdí. Něco podobného bylo s DayZ. Výborná hra, výborný nápad. Ale prostě to obrovské množství bugů, atd celou hru potápí. A potom když už konečně udělají tu hru nějak hratelnou nikdo už ji nechce, protože každý na ní má zlé vzpomínky z dřívějška.

To je třeba právě případ Dayz. V době kdy tam bylo šíleně moc bugů, hra špatně optimalizovaná, tak tu hru hrálo docela hodně lidí, všechny to bavilo i přes ty problémy, ale každý taky čekal na brzkou opravu. Bohužel na samotné bugy/optimalizaci se kašlalo několik let a jediná náplň patche bylo např, přidání nové pláštěnky atd....... Tak to spoustu lidí nevydrželo a přestali to hrát. A teď když už je hra tak nějak solidně hratelná tak je na serverech mrtvo. Kdyby byla ta hra tak hratelná tenkrát tak by úspěch hry byl obrovský.

Taky jsem se pokoušel H1Z1 zahrát, ale po tom, co jsem se ani nemohl dostat do hry a stále jsem měl seknutý loading. A když už po hodině snahy jsem se do hry konečně dostal proletěl jsem padákem texturou a padal jsem někam do neznáma tak mě to tu hru znechutilo.

Musím tě opravit hned ve druhé větě. Ta hra nikdy nevyšla. Venku je jen betaverze, vy jste testeři tak testujte a oznamujte výsledky vývojářům. Že jste si za možnost testování zaplatili, je jen vaše volba. Nikdo vám také neslíbil, že to bude někdy funkční.

Pokud nesouhlasím s principy EA, tak prostě hry v tohle režimu nekupuji. Já udělal jen jedinou výjimku, u hry Ylands, abych podpořil kamarády, kteří na tom dělají.

Dokud bude dost natolik blbejch lidi, aby platili za neco, co je rozdelany, nebo dokonce za hru, o ktery se nic moc nevi (viz pripad No Man's Sky), tak se to takhle bude delat porad. Pamatuju si na adventuru Blues and Bullets, ktera vypada dost zajimave, ale po asi dvou epizodach se na to taky vykaslali a uz to nikdy nedokoncili, u epizodni hry by me to stvalo jeste vic.