Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Češtiny v lokalizace.net manageru (Tomb Raider)

Zdar,

autoři nám tvrdili, že jejich manager je super, umožní češtiny pravidelně aktualizovat a nebude tolik problémů, které chtějí uživatele řešit a přitom už jsou vyřešené. Jak to dopadlo?

Shadow of Mordor - nefunkční, řešení na separátním webu překladatelů: stáhnout a nakopírovat do hry doplňkový soubor hotchunk_Patch.arch05.

Rise of the Tomb Raider - nefunkční, řešení jsem nenašel.

Shadow of the Tomb Raider - nefunkční, řešení jsem nenašel.

Ale tak hlavně, že se autoři češtin do her starají o AI češtiny, že prý jsou špatné ....

Měl by někdo ještě jiný tip, jak dostat do těch Tomb Raiderů češtinu, aniž bych musel někde v archivu Steamu dolovat starou verzi hry, pokud to vůbec ještě jde?

Předem dík.

Děkuji.

Ano, je to tak.

Doplním pro úplnost, že po pokusu nainstalovat češtinu pře lokalizace.net manager bez force módu je nutné nechat na Steamu verifikovat soubory hry a po té zkusit nainstalovat češtinu znovu s force módem, potom je to ok a čeština je funkční.

Zkoušel jsem tu AI češtinu pro Starfield a dost špatný, problémem AI češtin je, že chtějí hned každou novou hru přeložit, což jde snadno a rychle, ale pak se na to vyprdnou s aktualizací a vylepšování AI češtiny. Ve výsledku mají rozdělaný 50 AI češtin, ale nic dotáhnuto do konce.

Zkoušel jsem tu AI češtinu pro Starfield a dost špatný

Kterou? Squiee nebo od Rudy?

Já jsem viděl od Rudy nikoliv teda jeho poslední opravenou a už v té bylo chyb, které by tomu nějak znemožňovaly porozumět, pomálu.

Sám chci Starfield začít co nejdříve, pořízen ho mám. A váhám právě, kterou AI češtinu vzít.

Tak základ je, že ten příběh pochopíš a o to jde. Než každé 3-4 slovo v angličtině a ještě když to máš nějaké technické nebo těžké slova, které nejsou běžné. A zrovna Ruda má několik aktualizací češtin.
Navíc od listopadu má přijít nějaký velký tým na AI a Ruda končí u AI češtin. Tak jsem zvědav, prej mají i lepší editační program.

Já to řeším u (pro sebe) kritických her - a těch, které jsou na manažeru lokalizace.net, zas tak moc není. Vlastně nejvíce problémů je kolem GTA5, když do toho devs pořád rýpou… ;-)

Zazálohovat si Stray a pár dalších věcí (manažerem změněné soubory!) zas tak místa nezabere. A na NAS pár giga (či desítek giga) nehraje žádnou roli. Kdyby náhle lokalizace.net skončilo, budu mít staré češtiny ošéfované.