Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Integracia Tropico kódu do Epic games

Viacero kamarátov kupuje kľúče k hrám od serverou predávajúcich kľúče k pc hrám. Tieto kľúče sa dajú použiť pre trvalú a jednorázovú aktiváciu hry Troico gold, v Ubisoft, Epic games, Stream games a pod... Kúpil som si za 0,66 €,- kód ku gold verzii Tropico-Tropico 1, Tropico Mucho macho, Tropico 2 Pirates edition v internetovom obchode Eneba. Emailom som obdržal kód 3x5 číslic a písmen. Problém nastal, keď som ho zadal do administrátor/Redeem code. Epic games vypíše chýbu a nič sa nestane. Vo vzore sú ale kódy 4x5, môže byť problém že kód 3x5 nefunguje. Podpora Eneba mi neodpisuje na email. Stretol sa niekto z niečim takým? Dá sa neajko kód 3x5 konvertovať na 4x5???

Officiálne zdroje??? Myslesl som že predajcu odporúčate, lebo odkaz na predajcu sa mi objavil na tejto stránke. Na dlhom banery nad mojim článkom. V sekcií Počítač, kde riešim problém z office 2013. Aj teraz sa rozbrazuje. Čo by mali byť tie oficiálne zdroje, lebo mnoho ľudí kupuje cd key od rôznych onlyne shopov. Vraj je to legálne, nelegálny soft ani cd key by som nesťahoval.